Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

grot

User


Doł±czył: 19 Gru 2009

   

Wysłany: 2009-12-19, 15:38   Literatura fantasy

Jako przyszły autor fantasy, chciałbym wam zadać, drodzy internauci, kilka pytań. Co najbardziej lubicie w tego typu literaturze, co jest dla was najciekawsze, jacy bohaterowie i ich przygody wam najbardziej odpowiadają, czego nie lubicie? Podobaja wam się elfy, krasnoludy, orkowie itp. postacie, czy wolicie może inne, niespotykane wcześniej, wymyślone rasy? Lubicie akcję i nieoczekiwane zwroty akcji? Podoba się wam, gdy autor przywiązuje duża wagę do opisów przyrody i postaci? Przyjenie się wam czyta książkę, gdy bohaterowie mówią ,,średniowiecznym" językiem i użuwają archaizmów? Chciałbym poznać wasze wasze opinie na ten temat. Jestem pewien, że przydadzą mi się podczas pisania.
 

ziom144  

Stały User

;DD



Imię: duśka

Wiek: 30

Doł±czyła: 17 Sie 2009

   

Wysłany: 2009-12-19, 15:49   

ja raczej lubie takie typu rzeczy jak ludzie z paranormalnymi zdolnośćiami
czy jakieś przygody młodzieży która znalazła jakąś jaskinie korej nikt nie zna coś w te klimaty ;D
_________________
Kiedy dziewczyna ma piętnaście lat, nienawidzi mężczyzn i wszystkich chętnie by wymordowała. A w dwa lata później rozgląda się, czy któryś przypadkiem nie ocalał.

;/
 

jr_  

Pogromca postĂłw



ImiÄ™: Manselinosa

Doł±czyła: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wysłany: 2009-12-19, 16:12   

grot napisał/a:

Przyjenie się wam czyta książkę, gdy bohaterowie mówią ,,średniowiecznym" językiem i użuwają archaizmów

nie, bo są trudności w zrozumieniu. ¯eby książka była przyjemna do czytania musi byc napisana prostym językiem.
Bardzo lubię powieści Fantazy za magie w nich, jest to takie oderwanie sie od rzeczywistości.
Bez różnicy czy to będą elfy czy wampiry
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

sheilven  

Pogromca postĂłw



Wiek: 31

Doł±czyła: 05 Gru 2008

Sk±d: KrakĂłw

   

Wysłany: 2009-12-19, 17:14   

lubię krasnoludy i te wszystkie brzydkie ale pokazany w jakiś przewrotny sposób. humor ma być taki, że więdną kwiatki.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

dreamerka  

Stały User


ImiÄ™: Nala

Wiek: 31

Doł±czyła: 18 Gru 2009

   

Wysłany: 2009-12-19, 18:30   

archaizmom stanowcze NIE, a co do postaci: stwórz coś nowego :-) coś co zaskoczy świat, ale też bez przesady

ziom144 napisał/a:

ja raczej lubie takie typu rzeczy jak ludzie z paranormalnymi zdolnośćiami

popieram :-)
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com