Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

bojownik  

User



Do³±czy³a: 28 Cze 2009

Sk±d: z tont.

   

Wys³any: 2009-06-28, 20:35   

Sława, chwała, bogactwo, wysokie stanowisko. Kto jest silniejszy i sprytniejszy zostaje, ten słabszy zawsze musi odpaść. Z własnego doświadczenia wiem, ze lizusostwo nikomu jeszcze nie zaszkodziło :).
_________________
Króluję wśród lazurów jak Sfinks niezbadany,
Biel serca łączę z śniegiem łabędziego puchu;
NiszczÄ…cego harmoniÄ™ nienawidzÄ™ ruchu;
I łzy są dla mnie obce, i śmiech mi nie znany.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-06-28, 20:36   

Cytat:

Z własnego doświadczenia wiem, ze lizusostwo nikomu jeszcze nie zaszkodziło :).


Mylisz się. Masz jak widać za małe doświadczenia ;)
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Nebraska

User


Do³±czy³: 03 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-03, 22:55   

Często załatwiam coś na 'słodkie oczka'
ale zazwyczaj nie tylko dla siebie, dla klasy - przesunięcie kartkówki, dzień bez pytania
Takie o, by jakoś zbiorowo przetrwać ;)
 

Boreeed  

Wymiatacz

no no przychódź ;))



ImiÄ™: Magda

Wiek: 34

Do³±czy³a: 28 Cze 2009

Sk±d: no to 'sRu'

   

Wys³any: 2009-07-05, 17:28   

hyh ja nie trawie zbytnio takich ludzi!! ja co mam powiedziec to powiem i nie zmieni tego fakt ze moge sobie zaszkodzic..jesli chodzi o szkole i takie mniej wazne sprawy bo praca czy cos to jeszcze nie mialam doswiadczenia z lizustwem :-o
_________________
Mówia ze kiedy rodzi sie czlowiek z nieba spada dusza i rozpada sie na dwie czesci..jedna z nich trafia do kobiety, a druga do mezczyzny Natomiast cale zycie polega na odnalezieniu tej drugiej polowy..polowy swojej wlasnej duszy...polowy samego siebie.
 

olaa238

Stały User


Do³±czy³: 16 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-08-07, 23:54   

lizusem nie opłaca się.
Najlepszym uczniem w klasie opłaca się ale bardziej wyluzowany i nie przechwala ocenami i nie lizusuje, zachowuje jak bardziej przeciętny uczeń. :-)
 

agusiek  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 07 Lip 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2009-08-08, 09:21   

Nie cierpie lizusów,nie znosze,nie toleruje,nie akceptuje.....itd
_________________
" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna. "
 

Freckles  

User

muzykoholiczka



Do³±czy³a: 19 Sie 2009

Sk±d: z Krakowa

   

Wys³any: 2009-08-19, 21:51   

Lizusem nigdy nie byłam (a pfe). Opłaca się do pierwszego zakrętu, kiedy delikwentowi powinie się noga.
_________________
"Płyń z wiatrem w plecy i twarzą do słońca, na falach losu tańcząc z gwiazdami." /"Blow"/
 

~triruriru  

User


ImiÄ™: Kinga

Wiek: 29

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-19, 21:59   

Też nie lubie lizusów , chociaż czasem (ale rzadko) zdarza mi się zrobić "słodkie oczka". Czasem działa. Ale ogólnie lepiej nie.
 

szycha

User



Do³±czy³: 22 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-23, 01:48   

NIE NIE NIE, trzeba być naturalnym, nienawidze ludzi plastusiowych i lizusów. Znam takiego jednego, za to ze nauczycielka pozwoliła mu pisać sprawdzian po czasie przyniósł jej bombonierkę :mrgreen: jak to usłyszałem jebłem śmiechem :mrgreen:




Czy słowo ,,jebłem" klasyfikuje się do przekleństwa ? jeśli tak to modków prosze o zamalowanie :-P
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-08-23, 02:46   

Na koniec podstawówki kumpel popłakał się przed panem od informatyki. Dostał za to podwyższoną ocenę - i pasek.

¯ałosne.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-08-23, 10:45   

W klasie musi byc i lizus, i łobuz, i laluś, i inni. Inaczej byłoby nudno. I choć wszyscy na takich się wkurzają to dzięki nim klasa zapadnie w pamięć, a i jakieś plusy też są. Taki lizus np.przełoży klasówkę bądź coś innego. U mnie też była taka dziewczynka, Asia. Kiedy zaczynała swoją gatkę i robić oczka do nauczycieli to w głowie miałam tylko jedno 'dajcie mi nóż'. Wyjątko wchodziła w tyłek nauczycielom, a oni i tak później się na nią brzydko mówiąc wypieli;).
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-23, 11:56   

też mialam w klasie taką jedną "mende" ale juz jej nie ma xDDDD zawsze chcialam ja zabic xD

Raz wysyłamy posta, a nie dziesieć razy!//motyl
 

websti  

Stały User


ImiÄ™: Marcin

Do³±czy³: 24 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-24, 21:58   

u nas w klasie lizusów nie było, może parę lizusek. z obserwacji wiem, że nawet sami nauczyciele nie lubią takiej 'rasy'. Gdy trzeba było załatwić coś poważniejszego, czy coś przełożyć a nikomu się nie chciało, szliśmy z kumplami, mówiliśmy na luzie o co chodzi i zazwyczaj skutkowało, tak w 85%. Bez lizania dupy. My naprawdę nie lubiliśmy nauczycieli ;] ;)
 

Krystse

User


Do³±czy³: 25 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-25, 15:08   

Wkurzają mnie ludzie, którzy chcą być za wszelką cenę faworyzowani przez nauczyciele. Gdy zadzwoni dzwonek, oni już stoją pod drzwiami, chociaż dobrze wiedzą że nauczyciel przyjdzie za jakieś 5 minut ;/ Ja oczywiście umiem się dogadać z każdym nauczycielem. Trzeba umieć rozmawiać z nauczycielem ;D Oczywiście z tymi sztywnymi się nie dogadasz. Pani od biologi na przykład mi już 2 raz z rzędu uratowała średnią. W pierwszej klasie miałem 3tyg. przez zakończeniem roku 6 pał na czysto, wziąłem się do roboty i dostałem 3 na koniec. Tak samo w tej klasie, lecz tutaj mi wychodziła trójka, a nauczycielka mi dała 4 ;) Nauczyciele widzą u mnie postępy, w końcu poprawiłem swoją średnią w porównaniu do 1 klasy aż o 1,5.

1 klasa - 2,9
2 klasa 4,4
 

FeroN

User


Do³±czy³: 14 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-15, 18:19   

lizusi nigdy nie będą mieli przyjaciół, na każdym kroku będą wyśmiewani przez innych i nie tolerowani, osobiscie nie cierpie lizusow
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com