Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Andzrej  

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 14 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-11-15, 16:34   

philosophus napisa³/a:

Posłowie po prostu nie czytają ustaw które przegłosowują.



Upłynął miesiąc jak tu pisałem o tym jak głosują JEDNOMY¦LNIE posłowie w naszym Sejmie w interesie ¯ydów. Mądrego i logicznego uzasadnienia kto tym steruje ciągle brak.
Dzisiaj ukazał się felieton prof. Michalkiewicza, w którym autor też dostrzega JEDNOMY¦LNO¦Æ głosowań rzekomo antagonistycznych partii w sprawach najważniejszych dla naszej przyszłości.
http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3258
"11 listopada, kiedy to ulicami Warszawy przeciągnęły dwa marsze; jeden pod egidą pana prezydenta Bronisława Komorowskiego i drugi - Marsz Niepodległości, zorganizowany przez obywateli. W pierwszym kroczyli zadowoleni z siebie konsumenci pieniędzy podatkowych, podczas gdy w drugim - ci, którzy te podatki płacą. Ten podział ujawnił się stosunkowo niedawno - ale z roku na rok coraz bardziej się zaznacza. "
Bardzo trafne spostrzeżenie.
 

N4VV  

Stały User

INTJ



Do³±czy³: 11 Lis 2014

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2014-12-06, 19:03   Re: MÄ…drość a inteligencja

Aliante napisa³/a:

Ktoś kto się dobrze uczy, ma do tego głowę, same dobre oceny w szkole, wysoka średnia, ale w życiu robi wiele błędów, jest skłonny do narkotyków, chuligaństwa, rozbojów, kradzieży itd. to człowiek mądry czy inteligentny?

Druga sytuacja, ktoś kto uczy się przeciętnie 2/3 czasami trochę lepiej, a czasami ma problemy w szkole, za to wie jak postępować w życiu - całkowite przeciwieństwo pierwszego typu to człowiek mądry czy inteligentny?

Co siÄ™ bardziej ceni?



¯aden z ww. nie jest mądry lub inteligentny. Posiadają jedynie specyficzne talenty. Zdarza się.
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-12-07, 02:17   

Andzrej napisa³/a:

Dzisiaj ukazał się felieton prof. Michalkiewicza, w którym autor też dostrzega JEDNOMY¦LNO¦Æ głosowań rzekomo antagonistycznych partii w sprawach najważniejszych dla naszej przyszłości.



Odkrył to, co ja wiedziałem już cztery lata temu. Kto tym steruje? Głupota i źle rozumiany interes. Owszem, stworzenie Europejskiego supermocarstwa leżałoby w interesie państw europejskich, ale nie na obecnych zasadach nadmiernej ingerencji w gospodarkę i niewydolnej administracji. Przynajmniej od dwóch lat wiadomo np. że granty naukowe doprowadziły do patologii w projektach badawczych (co prawdopodobnie można było przewidzieć czytając sam projekt systemu), a rozwiązanie nie tylko że nie zostało zniesione, to jeszcze rozważa się utworzenie kolejnych mechanizmów tego typu, co słusznie skądinąd skrytykował JKM, (przy okazji niechcący masakrując samego siebie gdy mówił o szybszym postępie w XIX wieku niż teraz- z uwagi na różną złożoność problemów naukowych, tego nie można porównywać. Pisałem chyba tutaj na przykładzie silnika, ile problemów stało przed konstruktorem 100 lat temu, a ile teraz).

Zastanawiam się tylko, co ¯ydzi wg. ciebie mieliby zyskać na rozwaleniu Europy. To raczej kwestia kilku błędnych koncepcji przy tworzeniu UE, wytworzenia się dużej liczby stołków z dobrymi pensjami, oraz okazji do skoku na publiczne pieniądze przyznawane przez instytucje tejże UE. ¯ydami Europy są sami Europejczycy, których w pierwszej kolejności obchodzi intratna posada, niezależnie od kosztów jakie poniesie reszta. W dodatku niekompetencja szeroko rozumiana jest powszechna. Przy tym trybie pracy Parlamentu Europejskiego, gdyby PE mieli rozum i byli porządnymi ludźmi, to sami by to rozwiązali, bo to niemożliwe żeby tylu posłów mówiących różnymi językami, przeprowadziło sensowną debatę, mając do dyspozycji po 1,5 minuty. A gdyby Europejczycy byli mądrzy, to by sami ten PE roznieśli, bo to groteska parlamentaryzmu.
 

Andzrej  

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 14 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-12-07, 20:53   

Posłowie nie nadają kierunku temu co uchwalają tylko legitymizują działania osób baaardzo cwanych i od pokoleń szkolonych w manipulowaniu narodami a których nazwisk nie znajdziemy nawet w internecie. Najprościej jest manipulować zbieraniną osób niekompetentnych, biednych pod każdym względem, które po dostaniu się do władzy nigdy nie będą reprezentować swoich wyborców a marzą tylko o tym żeby odkuć się finansowo i nigdy nie wrócić do swoich korzeni. Zbudowane drogi awansu wyczuwają podświadomie, zaczynają cytować słowa klucze poprawności politycznej, w domu nie popiera wojny ale przed kamerą cytuje tzw publiczne media też sterowane przez te bardzo cwane osoby.
Louis-Ferdinand Céline, Francuz w latach trzydziestych XX w. powiedział:
DEMOKRACJA JEST ZAWSZE I WSZÊDZIE PARAWANEM DLA ¯YDOWSKIEJ DYKTATURY
Osoby w miarę inteligentne dostrzegają to na naszym przykładzie. Kolejne ekipy niekompetentnych posłów, będą już tylko zastanawiać się co i kogo sprzedać, żeby spłacać żydom długi poprzedników.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-12-07, 21:16   

Dobra, dajmy sobie spokój z tym wzajemnymi złośliwościami, wynajdywaniem historii gdzie byli zamieszani ludzie pochodzenia żydowskiego czy innego, itp. i mam pytanie dotyczące tego:

Andzrej napisa³/a:

DEMOKRACJA JEST ZAWSZE I WSZÊDZIE PARAWANEM DLA ¯YDOWSKIEJ DYKTATURY


Andzrej, czy ty na serio wierzysz, że każde państwo o ustroju demokratycznym - od USA, przez Hiszpanię, Niemcy, Finlandie, Liban, Indie, Singapur, a na Japonii kończąc - jest sterowane przez ¯ydów? :]
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-12-07, 21:43   

Komu bana, komu? Za darmo rozdajÄ™!
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-12-09, 16:43   

Andzrej napisa³/a:

dostrzegają to na naszym przykładzie.



Kiedyś już chyba tłumaczyłem ten problem...

Każda w miarę inteligentna osoba zauważy, że wiele zdarzeń ma różne wytłumaczenia. Wyjaśniłem już, że żydowski spisek nie jest potrzebny do wyjaśnienia europejskich patologii, a ty swoje i to bez żadnych dowodów.


Użytkownik otrzymał ostrzeżenie.
JF
 

Andzrej  

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 14 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-12-09, 21:23   

Cytat:

ty swoje i to bez żadnych dowodów.



wszystkie moje opinie są poparte dowodami. Za dwa dni 12 grudnia będzie 90 rocznica śmierci Aleksandra Izraela £azariewicza Helphanda, ps. Parvus, kto o jego działalności słyszał a na dodatek zrozumiał jaki miała cel ?
Po polsku w Wikipedii tylko kilka zdań, ale najważniejsze że był współorganizatorem bolszewickiego zamachu stanu w Rosji w 1917.
W Rosji w 1917 roku mieliśmy żydowski zamach stanu, perfekcyjnie przygotowany i częściowo sfinansowany przez głupich Niemców. Dlaczego w szkołach dalej uczy się młodzież fałszu, że był to ruch oddolny uciskanych robotników ? Nie ma się potem co dziwić, że takie osoby mają wizje jakie im wpojono.
Wracając do czasów współczesnych kilka dni temu tow. Schetyna spotkał się z Johnem Kerrym, to co tam wysłuchał Schetyna będzie miało wpływ na naszą przyszłość, oczywiście wszystko jest tajne. John Kerry członek organizacji "Czaszka i Kości" wmawiał Amerykanom, że jest Irlandczykiem a się okazuje, że jego przodkowie mieszkali nie daleko ode mnie.

https://piotrbein.wordpress.com/2013/09/06/john-kerrys-jewish-roots-korzenie-zydowskie-kerryego/

"Gdyby nie dociekliwość Janusza Wiszniewskiego, redaktora naczelnego “¯ycia GÅ‚ogówka”, kandydat na amerykaÅ„skiego prezydenta John F. Kerry nadal nie wiedziaÅ‚by, skÄ…d wywodzi siÄ™ jego rodzina. Kerry ze zdziwieniem zareagowaÅ‚ na wiadomość, że nie ma irlandzkich korzeni, jak dotÄ…d sÄ…dziÅ‚, a… żydowskie. W dodatku zapuszczone w maÅ‚ym polskim miasteczku – GÅ‚ogówku.
Prababka Johna wywodziła się z żydowskiej rodziny Frankel. Frankelowie najprawdopodobniej zajmowali się handlem. Mieszkali w kamienicy przy rynku, dziś oznaczonej pod numerem 21."


Użytkownik otrzymał ostrzeżenie. Przerwa dobrze wam zrobi.
JF
 

Koownal  

Wymiatacz



Do³±czy³: 07 Sty 2013

Sk±d: Dolno¶l±skie

   

Wys³any: 2015-01-05, 21:51   

Nie czytałem powyższej politycznej przepychanki ale do sytuacji nr 1 kojarzy mi się film Buntownik z wyboru.

Trochę przekoloryzowany ale polecam ogólnie.

Nie łączcie postawy etycznej z inteligencją lub mądrością. Może mieć to związek ale mizerny.
_________________
Nie ma mnie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com