Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Poczciwy Jojme

Wymiatacz



Do³±czy³: 09 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-11-24, 00:57   

Już przy poprzednim temacie brałem to za troll to teraz jestem tego 100% pewien. To jakiś fetysz o pisaniu takich rzeczy na forach czy co?:D
 

Sandrula

User


Do³±czy³: 22 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-11-24, 19:53   Re: Mój chÅ‚opak masturbuje siÄ™ publicznie

4 8 15 16 23 42 napisa³/a:

Sandrula napisa³/a:

Mam 17 lat i od ponad roku jestem w związku z dwa lata starszym chłopakiem. Bardzo się kochamy, ale jest pewien problem. Od jakiegoś czasu zaczęły dochodzić mnie słuchy od paru moich koleżanek, że mój chłopak obnaża się publicznie. Podobno widziały jak pokazywał swoje przyrodzenie jakimś obcym dziewczynom na osiedlu i robił sobie przy tym dobrze. Postanowiły go śledzić i okazało się, że zrobił to jeszcze przed paronastoma innymi laskami. Koleżanki nagrały go z daleka telefonem, jak to zobaczyłam byłam w szoku, chociaż nie było go widać dokładnie, ale miał bardzo podobne ciuchy. Jak go spytałam czy to prawda to powiedział mi, że to musiał byc ktoś podobny. Nie wiem co mam robić, kocham go bardzo, ale wstyd mi troche za niego. Co wy byście zrobiły na moim miejscu ?



Pogadaj sobie z autorem tego tematu: http://www.e-mlodzi.com/j...sta-vt42754.htm

Aragorn - miałem podobną myśl, ale oni mają po 17 lat, a ona twierdzi że jej chłopak ma 19 :-D



Dzięki za odpowiedzi. To raczej na pewno nie on, ale dobrze wiedzieć, że są inni z podobnym problemem, tzn, że on się z tym prostu urodził i może to jedynie postarać się zkontrolować i ztłumić. Myślę, że musze się nim lepiej zając w sferze seksualnej, wtedy nie będzie miał już sił na takie głupoty :hyhy:
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com