Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Tofu

User


Do³±czy³: 16 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-16, 19:57   Marsz NiepodlegÅ‚oÅ›ci

Narodowy Marsz Niepodległości


11.11.2010 spotkajmy siÄ™ w Warszawie, by zamanifestować naszÄ… narodowÄ… dumÄ™ i przywiÄ…zanie do suwerennego paÅ„stwa polskiego. NiepodlegÅ‚a Polska to wartość bezcenna. Naród silny i nowoczesny musi ksztaÅ‚tować swój byt w niezależnym paÅ„stwie, bÄ™dÄ…cym podmiotem, a nie przedmiotem stosunków miÄ™dzynarodowych. Prawdziwie suwerenna, oparta o solidne fundamenty narodowej tożsamoÅ›ci i przywiÄ…zania do tradycji, Rzeczpospolita, to najlepszy gwarant sukcesu – zarówno caÅ‚ego spoÅ‚eczeÅ„stwa, jak i poszczególnych jednostek. 11 listopada przemaszerujemy, by wyrazić naszÄ… wolÄ™ walki o silnÄ… i WielkÄ… PolskÄ™.

Zapraszamy każdego dla którego więź z ojczyzną coś znaczy! Pokażmy że nas -patriotów, jest wielu i że czujne patrzymy na to co dzieje się z naszą ukochaną Polską.
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2010-10-17, 09:09   

Szkoda tylko, że 3.05 i 11.11 Polacy pokazują jak to ten kraj kochają. A w pozostałe dni marudzą na wszystko co się tylko da.
 

Tofu

User


Do³±czy³: 16 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-17, 10:39   

Gwarantuję Ci że Obóz Narodowo Radykalny czy inne organizacje narodowe swoją działalność prowadza przez cały rok. To nie marsz zwolenników platformy czy PIS. Ostatni tego typu marsz mieliśmy w lipcu gdzie zgromadziło się ponad 1000 osób -Marsz Grunwaldzki.
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2010-10-17, 10:44   

Narodowcy to wiem, że są często aktywni. Mnie chodziło o zwykłych ludzi...
 

Tofu

User


Do³±czy³: 16 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-11-08, 13:12   

Do marszu zostały 3 dni! Refresh! Zapisanych jest już prawie 2000 osób! Zapraszam!
www.niepodlegli.net
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2010-11-08, 14:05   

Może i lekki offtop, ale zastanawia mnie dlaczego święto niepodległości obchodzimy w klimatach święta zmarłych zamiast cieszyć się i świętować?
 

Tofu

User


Do³±czy³: 16 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-11-08, 14:19   

Może w ten sposób obchodzą święto Tuski, Bronki i Kaczory, w czarnych garniturach za nasze pieniądze, wygłaszając jakże szczere przemowy pisane przez kogoś innego.
My chcemy to święto obchodzić hucznie, ma to być wybuch narodowej dumy, chcemy głośno powiedzieć "Jestem Polakiem i mam prawo być z tego dumny". Zapraszam, a jeżeli ktoś uważa tego typu inicjatywy za "faszystowskie" (jak to głoszą media) to tym bardziej zachęcam do przyjścia i sprawdzenia samemu czy rzeczywiście jest tak jak piszą Michniki i jemu podobni.


"Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej" Stalinowska Dyrektywa, 1943 r.

[ Dodano: 2010-11-21, 11:27 ]
http://www.youtube.com/watch?v=7cRGJpsodbI

Gdyby ktoś nasłuchał się w TVN bzdur o 200 osobowym pochodzie "faszystów" to zalecam ten filmik na rekonstrukcje szarych komórek.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com