Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-10, 16:37

Autor

Wiadomo¶æ

DU¯Y chÅ‚opczyk  

User



Wiek: 31

Do³±czy³: 06 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-07, 16:59   

A to nie ma znaczenia czy lekarzem jest chłop czy baba, chyba taką samą wiedze posiadają?!
Może się obejdzie bez konowała?
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-02-07, 17:06   

Nie ma znaczenia, ale jeśli masz się krępować to idź do gościa.
 

DU¯Y chÅ‚opczyk  

User



Wiek: 31

Do³±czy³: 06 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-07, 17:10   

No! A za te 4,5 dni to na co zwracać uwagę?
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-02-07, 17:12   

No, czy dalej występuje Twój problem przy wytrysku.
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-07, 17:56   

Chyba z często to robisz -;-
 

mailo  

User



Wiek: 31

Do³±czy³: 04 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-09, 16:06   

mam podobne problemy... esz :-( tez z wytryskiem i jeszcze ze sztywnieniem :-( i wydaje mi sie ze przez to zbyt czesta mastrurbacje :zalamany: niewiem co robic.... i czy to wroci do normy.. martwie sie...
_________________
kocham Cie Kamilcia :***
 

fog777  

Stały User



Do³±czy³: 31 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-09, 16:21   

mailo napisa³/a:

niewiem co robic....



mailo napisa³/a:

wydaje mi sie ze przez to zbyt czesta mastrurbacje



Dobrze Ci siÄ™ wydajÄ™...
 

mailo  

User



Wiek: 31

Do³±czy³: 04 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-09, 16:25   

eh wiem i przestalem.. czasem jeszcze nie wytrzymam i to zrobie ale bardzo zadko.. wyszlem z tego je..anego nałogu..! :-) tylko czy to wszystko wroci do normy? :zalamany:
_________________
kocham Cie Kamilcia :***
 

fog777  

Stały User



Do³±czy³: 31 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-09, 16:27   

Musisz się powstrzymać i przestać to robić chociaż na tydzień powiedzmy, albo i dłużej. Wiem, że to trudne, bo w końcu to uzależnienie, a z nich niełatwo się wyrwać.
Jeśli po tym czasie abstynencji nie będziesz widział poprawy to musisz pójść do lekarza, bo samo nie przejdzie, a później może być tylko gorzej, a o wacka dbać trzeba.
 

mailo  

User



Wiek: 31

Do³±czy³: 04 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-09, 16:38   

no tak planuje isc do lekara.. troche sie boje ale trzeba:-( sa takie dni ze jest wszystko ok... a sa takie ze jest tragicznie:( ostatni raz zrobilem to w czwartek i w piatek, dzien po stal na bacznosc.. potem tego nie robilem pare dni ale jush tak nie stal :zalamany:

[ Dodano: 2009-02-09, 16:52 ]
chcemy z dziewczyna to zrobic... na ostatnim spotkaniu jak go miala w rece nawet stal.. rewelacji nie bylo ale tak w miare.. boje sie ze jak bedziemy to robic moj penis nie da rady :zalamany:
_________________
kocham Cie Kamilcia :***
 

klarki  

User

jiha! :)


Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Mar 2009

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2009-03-13, 23:39   

ludzie!
szczerze mówiąc jesteście beznadziejni.
Czytam sobie tak te teamty i za kazdym razem gdy ktos ma jakis problem to juz pierwsza (i wszystkie kolejne) odpowiedź jest taka:" idź do lekarza.". Spróbujcie chociaz mu pomoc! Chyba napisała ten post nie po to, aby dowiedzial sie tego co juz wie, ale po to zebyscie mu jakos pomogli! Niby tacy po 19, 20 lat, a jak dzieci. A najbardziej bawi mnie, ze jakas 18-latka udziela sie w takiej sprawie. No po prostu boki zrywac!
pomyslcie nad tym, BACHORY(!). :kwasny: :-/


użytkownik dostał warna.
_________________
No tak, właśnie, mam rację. xD
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-03-13, 23:47   

klarki, to może Ty udziel jakiejś rady? Co? Słuchamy czegoś naprawdę mądrego.?
_________________
ona umrze martwa.
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-14, 00:37   

klarki, chłopczyku, a co ty masz do powiedzenia, że stawiasz siebie ponad wszystkimi? Bachorem to ja mogę nazwać ciebie z racji twojego wieku jak i widocznych braków w kulturze osobistej. Następnym razem jak zechcesz odreagować, to pokrzycz na swoje pokemony, zabij kilka smoków w Tibii, a forum daj funkcjonować.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-03-14, 07:03   

klarki napisa³/a:

szczerze mówiąc jesteście beznadziejni.


A ja ci szczerze powiem "Nawzajem" :-)
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

KnifeInAwife

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 28 Lut 2009

Sk±d: pan jezus.

   

Wys³any: 2009-03-14, 17:29   

klarki napisa³/a:

ludzie!
szczerze mówiąc jesteście beznadziejni.
Czytam sobie tak te teamty i za kazdym razem gdy ktos ma jakis problem to juz pierwsza (i wszystkie kolejne) odpowiedź jest taka:" idź do lekarza.".



Taką samą rade mam dla ciebie, chociaz w twoim przypadku jedyne hasło jakie przychodzi mi do głowy to "Save the planet kill yourself".

klarki napisa³/a:

Spróbujcie chociaz mu pomoc!



Czemu niby mamy mu pomoc, skoro mozna go zgnoic,posmiac sie z niego i obrzucic ciepłą sraką? Z górki łatwiej przeciez.

klarki napisa³/a:

pomyslcie nad tym, BACHORY(!).



Za nim jeszcze raz walnisz takim tekstem polecam wziąść pensete i zrobić sobie za jej pomocą dobrze nejlepiej ogladajac w kuchnia tv instrukcje przygotowania pasztetu z królika badz indyka, chociaz w twoim przypadku szybki skok w strone wielkiego lustra w łazience mial by ten sam skutek, innymi słowy wypier.dalaj gnoju i przestań sie spinac jak klasowa pipa przed dniem otwartym tutaj niestety kolegów na swoim poziomie nie znajdziesz, polecam wziasc sobie na celownik jakies pobliski żłobek albo zoo.


użytkownik dostał ostrzeżenie.
_________________
Every Reason Is A Right To Hate.

http://www.lastfm.pl/user/NozWzonie
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com