Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Paulinka01  

User


ImiÄ™: Lauuuraaa

Wiek: 23

Do³±czy³a: 10 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2016-12-18, 18:37   Matematyka

Witam wszystkich :) Jestem w 3 klasie gimnajzum i aktualnie mam zadania z geometrii przestrzennej. Mam problem z zadaniami , głównie z ostrosłupami. Ogólnie jestem w miarę dobra z matematyki, tylko to sprawia mi trudność. Czy jest ktoś kto mógłby mi pomóc? Od razu piszę, że podam konkretne zadania. Proszę o pomoc. Miłego wiczoru ;)
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2016-12-18, 21:02   

Co znaczy dla Ciebie pomoc? Podanie gotowych odpowiedzi?
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

JestemPsem

User


Do³±czy³: 11 Gru 2016

   

Wys³any: 2016-12-20, 14:20   

Napisz. Zobaczymy co da się zrobić
_________________
fleetcorp.pl
 

owasko

User


Do³±czy³: 04 Sty 2017

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2017-01-04, 15:07   

oj matematyka to moja pieta ahillesowa.
 

skarab

User


Do³±czy³: 01 Lut 2017

   

Wys³any: 2017-02-01, 09:37   

To jest własnie problem wspolczesnej edukacji, nie uczą logicznego myślenia tylko tępych wzorów.
Niestety ale geometria to nie algebra - tutaj jest potrzebne myślenie przestrzenne.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2017-02-01, 15:51   

skarab napisa³/a:

To jest własnie problem wspolczesnej edukacji, nie uczą logicznego myślenia tylko tępych wzorów.


To raz, a dwa, że zapie**alają z tym programem byle szybciej i dzieciak się po prostu nie zdąży nauczyć i przećwiczyć jednej lekcji, jak już następna jest o czym innym.
Tak to się można bawić na polskim.

Tłumaczyłem bratanicy kiedyś trygonometrię, za tydzień przyjeżdżam, funkcje, a parę dni później już miała lekcje o deltach i problemy z rachunkiem prawdopodobieństwa.
Uczy się dzieciaki masy programowych pierdół, które i tak są nieprzydatne nawet przy budowie domu, a nie wytłumaczy dobrze rzeczy kluczowych.
Procentowanie, trygonometria, algebra okej, - ale na ch*ja Wacława, zarzucać dzieciaki pojęciem silni, całek, homotopii, projekcji snopów?
 

Shan_com_pl

User


Do³±czy³: 02 Lut 2017

   

Wys³any: 2017-02-02, 11:16   

To nie rozwiąże Twojego problemu, ponieważ nawet jeżeli ktoś rozwiąże za Ciebie zadania to i tak będą plecy i zaległości,, które potem tym trudniej jest nadrobić i to będzie się za Tobą ciągnąć dalej. Akurat geometria przestrzenna to jeden z trudniejszych działów matematyki.
 

Formaasl  

User


Do³±czy³: 24 Lut 2017

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2017-02-24, 13:05   

Nigdy nie lubiłem geometrii, a już przestrzennej to absolutnie. :D
 

Magnat

User



Wiek: 43

Do³±czy³: 09 Mar 2017

   

Wys³any: 2017-03-09, 09:48   

Dla mnie matematyka jest jednym z łatwiejszych przedmiotów. Na inne lekcje trzeba się uczyć regułek i poświęcać temu masę czasu, a na matmie to tylko zrozumieć i na tym kończy sięmoja nauka :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com