Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Duże dziecko



Imię: Marcin

Wiek: 30

Doczy: 25 Sty 2016

Skd: Rybnik

   

Wysany: 2016-08-11, 22:27   Mateusz Grzesiak

Mateusza zna chyba każdy :-D Co myślicie o tym coachu? Oglądacie jego kanał ? Dobrze gada czy raczej pierniczy głupoty? ;)
_________________

 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2016-08-11, 23:26   

Pierniczy głupoty.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



Imię: Kuba

Wiek: 24

Doczy: 16 Lis 2013

Skd: Najlepsze Miasto

   

Wysany: 2016-08-12, 00:44   

Gdyby cała ta wiedza naprawdę dawałaby takie super efekty jak opowiada to on sam byłby już pewnie ultrainteligentnym pracowitym multimiliarderem.
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

krul umiłowany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Doczy: 22 Lut 2014

   

Wysany: 2016-08-12, 00:44   

oczywiście że każdy zna tego śmiecia a co gorsza setki tysięcy naprawdę go lubi i się od niego "uczy". Jedno trzeba mu przyznać ładnie doi frajerów

Fowo napisa/a:

Gdyby cała ta wiedza naprawdę dawałaby takie super efekty jak opowiada to on sam byłby już pewnie ultrainteligentnym pracowitym multimiliarderem.



to już się akurat stało ale nie dzięki jego wiedzy a dzięki temu że został coachem
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2016-08-12, 13:10   

Mister Klikacz, Nie szkoda Ci czasu na coś takiego ?
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Duże dziecko



Imię: Marcin

Wiek: 30

Doczy: 25 Sty 2016

Skd: Rybnik

   

Wysany: 2016-08-12, 17:05   

Szczerze? Nie. Filmiki na jego kanale są niedługie, no i wydają mi się wiarygodne. A przynajmniej jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby jakaś informacja podana przez niego okazała się fałszywa
_________________

 

krul umiłowany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Doczy: 22 Lut 2014

   

Wysany: 2016-08-12, 17:23   

No cóż milionowi ludzi nie szkoda czasu na karolka z yt, kwestia priorytetów
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Duże dziecko



Imię: Marcin

Wiek: 30

Doczy: 25 Sty 2016

Skd: Rybnik

   

Wysany: 2016-08-12, 17:39   

A co wy właściwie takiego macie do tego Mateusza Grzesiaka? Zrobił wam coś? :-P Bo na razie tylko dość negatywnie o nim piszecie, ale żadne argumenty z waszej strony nie padły…
_________________

 

alienated  

Stały User



Doczya: 28 Gru 2015

   

Wysany: 2016-08-12, 21:10   

Nie znam.
_________________
Samotności! do ciebie biegnę jak do wody
z codziennych życia upałów.
 

Adreamin  

Wymiatacz



Imię: Jarosław

Wiek: 29

Doczy: 24 Sie 2014

   

Wysany: 2016-08-13, 10:07   

Jeszcze nie zgłupiałem by jakiś przygłup po socjologi mówił mi jak mam życ i jak byc dobrym człowiekiem. +23%vat
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



Imię: Julia

Wiek: 27

Doczya: 14 Sie 2012

Skd: wielkoPolska

   

Wysany: 2016-08-13, 11:03   

Mister Klikacz napisa/a:

A co wy właściwie takiego macie do tego Mateusza Grzesiaka? Zrobił wam coś?


:mrgreen: made my day

Generalnie pierniczy głupoty. Jeszcze o ile żywym przykładem, który jakkolwiek mógłby mnie zmotywować, czy tam tchnąć dobrą energię byłby Nick Vujicic (choć to też dyskusyjne), tak słowa tego całego Grzesiaka można jednym uchem wpuszczać, drugim wypuszczać. Sama wiem jak żyć, mam jasne cele i do nich dążę przez co życie jest prostsze, a sukces wisi w powietrzu. Nie potrzebuję do tego energii serca jakiegoś coacha, którego wykłady motywacyjne (rany, jak to durnowato brzmi) są jedną wielką paplaniną bez sensu.
No ale jak widać, rzesze ludzi się na to nabierają. Ale przecież wiadomo, że najlepsze biznesy robi się na głupocie ludzkiej.
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2016-08-13, 14:41   

Mister Klikacz napisa/a:

A co wy właściwie takiego macie do tego Mateusza Grzesiaka? Zrobił wam coś? :-P Bo na razie tylko dość negatywnie o nim piszecie, ale żadne argumenty z waszej strony nie padły…


W "Tygodniku Powszechnym" kilka miesięcy temu pojawiły się dwa reportaże dotyczące Grzesiaka. Wynikło z nich, że poza "sceną" jest bardzo trudny w obyciu (czyt. chamski), ma prawdopodobnie problemy ze sobą i wciska naiwnym ludziom kit. Jego szkolenia są drogie i nie wynika z nich dla uczestników żadna mierzalna korzyść. Przede wszystkim jednak, charakterystycznym dla Grzesiaka grzeszkiem jest sugerowanie, że jego krytycy kierują się zazdrością, frustracją lub lękiem przez osiągnięciem sukcesu. To czyni naukę Grzesiaka niefalsyfikowalną, bo jeśli uważasz ją za coś niedorzecznego, to jest ona wg siebie samej sposobem na zmianę tego zdania. Jak u Freuda: jeśli psychoanaliza jest wg krytyka błędna, to krytyk ma problem, który da się za pomocą psychoanalizy rozwiązać. Tyle, że skuteczność terapii da się zbadać (choćby obserwując stan pacjenta), zaś skuteczność coachingu jest... wątpliwa. Można nauczyć kogoś, jak zachowywać się w towarzystwie i sprawiać wrażenie pewnego siebie, ale nie jest to jeszcze gwarancją sukcesu dla niego. A przecież nie savoir-vivre, a właśnie sukces jest sprzedawanym przez Grzesiaka towarem.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

ShadyLane90  

User



Wiek: 33

Doczya: 03 Sie 2016

Skd: Daleko

   

Wysany: 2016-08-16, 15:39   

Jakoś nie wierzę takowym szarlatanom, którzy wzbogacają się na ludzkiej naiwności.
_________________
"Nie pukaj do zamkniętych drzwi mego nieba, bo nigdy nie wpuszczę Cię tam!"
 

mlody.wilk.99

User


Doczy: 17 Sie 2016

   

Wysany: 2016-08-17, 18:24   

Jak Cie interesuje, to korzystaj selektywnie. Jesli Ci przeszkadza, to omijaj.
 

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Duże dziecko



Imię: Marcin

Wiek: 30

Doczy: 25 Sty 2016

Skd: Rybnik

   

Wysany: 2016-08-17, 18:31   

mlody.wilk.99 napisa/a:

Jak Cie interesuje, to korzystaj selektywnie. Jesli Ci przeszkadza, to omijaj.

I to jest najlepsza porada! :ok:
Ja osobiście lubię jego filmiki, aczkolwiek jakoś bardzo często ich nie oglądam, ale nie uważam też, że to jakieś pierniczenie głupot :-P
_________________

 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com