Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Michal453  

Stały User


Wiek: 25

Do³±czy³: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2012-01-13, 19:36   ME piÅ‚karzy rÄ™cznych 2012

Już w niedzielę rozpoczynają się ME piłkarzy ręcznych 2012.
Dla Polaków to w tym roku bardzo ważna impreza,bowiem to ostatnia szansa zakwalifikowania się do IO lub chociaż do turnieju kwalifikacyjnego.
Polacy w grupie zagrają najpierw z gospodarzami Serbami,następnie z wicemistrzami świata Duńczykami i na koniec pierwszej części turnieju ze Słowakami.
Na Euro Polacy zagrają w okrojonym składzie.
Zabraknie m. in. jednego z najlepszych bramkarzy świata Sławomira Szmala,Marcina Lijewskiego i kilku innych choć już mniej ważnych zawodników.
Ja uważam,że te braki nas znacząco nie osłabią,choć oczywiście nie ujmuje klasy tym świetnym zawodnikom,ale twierdze tak ponieważ Marcina może zastąpić jego brat Krzysztof.
A Sławka mogą zastąpić zaś z powodzeniem Piotr Wyszomirski i Marcin Wichary,oni naprawdę nie odstają tak bardzo umiejętnościami od Szmala więc nie powinno być problemu.
Mamy tak świetnych zawodników jak bracia Michał i Bartosz Jureccy,Bartek Jaszka,Tomasz Tłuczyński,Karol Bielecki,Grzegorz Tkaczyk,wspomniany Krzysiek Lijewski.
W turnieju towarzyskim przed Euro z dobrej strony pokazali się również debiutant Kamil Syprzak czy Adam Wiśniewski,jest jeszcze kilku innych.
Czyli mamy generalnie mocną kadrę,ale jak myślicie czy Polska na ME uzyska awans do turnieju kwalifikacyjnego albo bezpośrednio do Igrzysk?
Czy są w stanie znów bić się o medale?
Ja myśle,że tak.Na turnieju towarzyskim przed ME toczyliśmy wyrównaną walkę z naszym grupowym rywalem na ME Danią,Islandią,pokonaliśmy Słowenię.
A Wy czego siÄ™ spodziewacie w Sebii po naszych szczypiornistach?
_________________
Ani komunizm, ani kapitalizm - trzecia droga, wolność, nacjonalizm!
 

nuneczek10  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Tomek

Wiek: 30

Do³±czy³: 23 Lut 2010

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2012-01-13, 20:59   

Mistrzostw nie wygrają, nie ma formy takiej, ale do turnieju kwalifikacyjnego powinni się spokojnie dostać.. Hm jeśli wygrają swój pierwszy mecz z gospodarzami turnieju to mogą dojść naprawdę daleko, ale jeśli przegrają to może być kiepsko. Stawiam na francuzów/duńczyków
 

krw1994  

User



ImiÄ™: Karol

Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Sty 2012

Sk±d: Radom

   

Wys³any: 2012-01-24, 14:49   

Orły Wenty w środę będą walczyć z Niemcami o awans do półfinału.
Jest to możliwe , ale są dwa warunki :
1. Wygrywamy z Niemcami 4 bramkami.
2. Szwedzi muszą wygrać , albo zremisować z Danią.

Mamy nadziejÄ™ do ostatniego gwizdka.
Byliśmy świadkami cudów naszej kadry (np. w meczu ze Szwecją odrobiliśmy 11 bramek).
Cuda siÄ™ zdarzajÄ… na ME w Serbii.
 

Michal453  

Stały User


Wiek: 25

Do³±czy³: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2012-01-24, 22:15   

Mam nadzieję,że awansujemy do półfinału,choć zadanie jest arcytrudne,ale Polska to bardzo waleczny zespół,co pokazuje na tych Mistrzostwach,wszystko jest jeszcze możliwe trzeba wierzyć i kibicować naszym
_________________
Ani komunizm, ani kapitalizm - trzecia droga, wolność, nacjonalizm!
 

krw1994  

User



ImiÄ™: Karol

Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Sty 2012

Sk±d: Radom

   

Wys³any: 2012-01-24, 22:38   

Ta waleczność to 60% , a 40% to cuda i wiara. :-D
 

nuneczek10  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Tomek

Wiek: 30

Do³±czy³: 23 Lut 2010

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2012-01-30, 20:42   

No i tak jak obstawiałem Duńczycy wygrali :]
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2012-02-02, 12:41   

Nie było źle, zresztą taki turniej - jedna bramka w meczu ze Szwecją i zamiast w półfinale, Polacy znaleźli się na 9 miejscu. Szkoda, w kwietniu trzeba będzie powalczyć, myślę, nawet o pierwsze miejsce w turnieju.
 

nateq

Stały User



Do³±czy³: 18 Gru 2011

   

Wys³any: 2012-02-03, 23:03   

szkoda meczu ze Szwecją i Macedonią. Graliśmy niestabilnie i tak się skończyło. Kwalifikacje do MO nie beda łatwe. Hiszpania, Serbia i Algieria... Trzeba trzymać kciuki i wierzyć w naszych :)
_________________
"Miłość to wojna, a może wojna to piekło, to chyba znaczy, że miłość jest piekłem."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com