Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-06-18, 20:55   

Cytat:

Ty masz kompleks anty-metallikowy, czy coÅ›?


Hejterka.

Cytat:

preferujÄ™ raczej metal alternatywny


Tzn. SOAD i Slipknot?

Cytat:

Cytat:
Finnish black metal band


Nie ogarniam? Co w tym zabawnego?
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wys³any: 2010-06-18, 20:56   

CoB nie leżało obok blacku nawet...
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-06-18, 20:59   

Ach, że niby COB to finnish bm? No ja sie nie dziwię, to pewnie idioci.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Wench  

Stały User

damn pirate



Wiek: 31

Do³±czy³: 30 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-06-18, 21:11   

Cytat:

Ty masz kompleks anty-metallikowy, czy coÅ›?


Sory ze odpowiadam na quota nie do mnie. Ale ja mam kompleks anty-metallikowy :P wkurzają mnie zbyt popularne zespoły które mają wg. mnie góra 3-4 fajne kawałki

Co do mojego "trash metalu" to użyłem tego specjalnie, żeby pokazać śmieszność brzmienia nazwy a nie pisowni w której jak wiadomo pisze sie Thrash i oznacza zupełnie co innego
_________________
LAST.FM Problem?
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-06-18, 21:22   

Cytat:

Co do mojego "trash metalu" to użyłem tego specjalnie, żeby pokazać śmieszność brzmienia nazwy a nie pisowni w której jak wiadomo pisze sie Thrash i oznacza zupełnie co innego


Zaiste dowcipne.

Cytat:

Ale ja mam kompleks anty-metallikowy


Noo, nareszcie ktoś na tym forum, kto nie leci na tą bzdurną, słabiutką Metę.


BTW.

Cytat:

„Nie chcÄ™, żeby ludzie mnie szanowali, majÄ… siÄ™ bać i nienawidzić”.
– Euronymous z Mayhem

„ZginÄ…Å‚ od jednego ciosu nożem w gÅ‚owÄ™... przeszedÅ‚ na wylot. MusiaÅ‚em mu go potem wyrwać z czaszki”.
– Varg Vikernes po zabójstwie byÅ‚ego kolegi, Euronymousa

„MuszÄ™ trwać przy tym, co zrobiÅ‚em... Nie ma we mnie poczucia winy”.
– Bård „Faust” Eithun, po zabiciu zupeÅ‚nie obcej mu osoby

„Wraz z każdÄ… przemijajÄ…cÄ… sekundÄ… umiera jakiÅ› czÅ‚owiek, nie widzÄ™ wiÄ™c potrzeby robienia wielkiego haÅ‚asu o tÄ™ jednÄ… Å›mierć”.
– Hendrik Möbus, po zamordowaniu kolegi ze szkoÅ‚y

„Z ciekawoÅ›ciÄ… obserwujÄ™ to, jak ludzie reagujÄ…, gdy zewszÄ…d leje siÄ™ moja krew...”.
– „Dead”, wokalista Mayhem, rok przed strzeleniem sobie w gÅ‚owÄ™

-----------------------------

„Niesamowita książka! Cholernie dobra lektura!”
– Howard Stern

„Cenne studium... OdrzucajÄ…c typowy sposób postrzegania metalowców jako bezmózgich ćpunów czy zaÅ›lepionych zÅ‚em wandali, oraz dostarczajÄ…c przykÅ‚ady gÅ‚Ä™bokiego myÅ›lenia grona wywrotowców, W£ADCY CHAOSU robiÄ… wiÄ™cej dla ewolucji metalu niż którakolwiek z wydanych wczeÅ›niej książek”.
– Atlanta Press

„Inteligentnie napisana, dobrze skonstruowana, nawet najbardziej postronny obserwator sceny z pasjÄ… wciÄ…gniÄ™ty zostanie w Å‚aÅ„cuch zdarzeÅ„ opisanych w tej książce. Mocne”.
- Metal Maniacs

„Ta książka jest niesamowita! PoÅ‚Ä…czenie narracji, wnikliwych wywiadów, ale i ukazanie pewnej filozofii zwiÄ…zanej z raczej krwawÄ… rzeczywistoÅ›ciÄ…, stawia tÄ™ książkÄ™ ponad wszystko, co napisano dotÄ…d o blackmetalowej scenie... Pozycja warta przeczytania przez ludzi ze sceny, by przyjrzeć siÄ™ sobie z dystansu”.
– Maniac, wokalista formacji Mayhem, legendy norweskiego black metalu


ZWYCIÊZCA - NAGRODA FIRECRACKER ZA NAJLEPSZ¡ KSI¡¯KÊ O MUZYCE


Pod koniec minionego tysiąclecia w Europie podpalono i zbezczeszczono ponad sto kościołów, za co odpowiedzialni byli adepci black metalu, najbardziej ekstremalnej formy podziemnej muzyki na świecie. W trakcie nasilającej się bezbożnej krucjaty blackmetalowe zespoły i ich obsesyjnie oddani zwolennicy odcisnęli ponure piętno mordu, samobójstwa i terroru, zostawiając dziedzictwo, które wciąż daje o sobie znać, od Norwegii po Niemcy, od Finlandii aż po Amerykę, i dalej...

Napisany przez dwóch dziennikarzy z wyjątkowym dostępem do piekielnego półświatka, uznany, kultowy bestseller W£ADCY CHAOSU w wersji polskiej ukazuje się poprawiony i wzbogacony o nowe, zadziwiające odkrycia. Uhonorowana nagrodą i ujawniająca nieznane dotąd fakty, książka ta zawiera setki unikalnych zdjęć i rozmów przeprowadzonych wyłącznie na jej potrzeby z księżmi, przedstawicielami policji, satanistami oraz liderami demonicznych formacji, dla których im większe zło, tym większa chwała.

„Autorzy WÅ‚adców chaosu niewÄ…tpliwie wiedzÄ…, jak przedstawia siÄ™ miÄ™dzynarodowa sytuacja w sferze muzyki metalowej/satanizmu i, w dużym stopniu za sprawÄ… przeprowadzonych wywiadów, wyciÄ…gajÄ… na Å›wiatÅ‚o dzienne informacje, obok których nie powinni przechodzić obojÄ™tnie zarówno naukowcy, jak i szeroka opinia publiczna... GorÄ…co polecam”.
– Robert Ellwood, religioznawca, publikuje w Nova Religio

„We WÅ‚adcach chaosu Michael Moynihan i Didrik Soderlind rysujÄ… obraz niesamowitego królestwa, w którym satanizm, neopogaÅ„stwo i narodowy socjalizm pobudziÅ‚y do życia muzycznÄ… scenÄ™, gdzie fantazjÄ™ urzeczywistniono paleniem Å›redniowiecznych koÅ›ciołów w Norwegii. Niezwykle wartoÅ›ciowa opowieść o blackmetalowej muzyce ogólnie, a zwÅ‚aszcza norweskiej scenie, widzianej oczami jej współtwórców. WÅ‚adcy chaosu to urzekajÄ…ca pozycja zasÅ‚ugujÄ…ca na szerokie zapoznanie siÄ™ z niÄ… po obu stronach Atlantyku”.
– dr Jeffrey Kaplan, autor książki Fundamentalizm religijny w Ameryce

„To dogÅ‚Ä™bne studium black metalu Å‚Ä…czy fanów i badaczy muzycznych subkultur wystrzegajÄ…c siÄ™ puÅ‚apek, którymi obarczone sÄ… przesada branżowych periodyków i akademicka powÅ›ciÄ…gliwość. Moynihan i Soderlind w sposób mÄ…dry, dowcipny i wyczerpujÄ…cy przedstawili modelowe studium gatunku w ujmujÄ…co przystÄ™pnym stylu, w którym ujawnia siÄ™ ich gÅ‚Ä™bokie zrozumienie tematu”.
– Deena Weinstein, autorka książki Heavy Metal – Socjologia kultury

„Niecodzienne poÅ‚Ä…czenie dziennikarstwa Å›ledczego, rockandrollowego reportażu i undergroundowego zauroczenia, czyni z WÅ‚adców chaosu jednÄ… z bardziej fascynujÄ…cych lektur, której brakowaÅ‚o nam od dÅ‚uższego czasu. Za sprawÄ… intrygujÄ…cego zbioru wywiadów, opowieÅ›ci, cytatów i anegdot autorzy zaglÄ…dajÄ… w gÅ‚Ä…b mrocznego serca satanistycznego black metalu, by powrócić z trzeźwÄ… analizÄ… podjÄ™tego przez siebie tematu”.
„Moynihanowi i Soderlindowi udaÅ‚o siÄ™ uniknąć nie tylko lekceważącego podejÅ›cia spotykanego czÄ™sto w prasie mainstreamowej, ale i skÅ‚onnoÅ›ci do usprawiedliwiania znanej kontrkulturowej prasie, za co należą im siÄ™ sÅ‚owa uznania. ¦wiat black metalu stanowi dla nich uprawniony obiekt badania, konieczny do zrozumienia sztuki, etyki i polityki, lecz nigdy nie zapominajÄ… o tym, jak dziwni sÄ… tworzÄ…cy go ludzie...”
– David Thomas, The Denver Post

„FascynujÄ…cy obraz ekstremizmu... WÅ‚adcy chaosu to rzadki wyjÄ…tek, który okazuje siÄ™ budzić zainteresowanie nie tylko fanów gatunku, ale i kryminologów, socjologów i kulturoznawców. Inteligentnie, a przy tym przystÄ™pnie napisana książka, która dÅ‚ugo sÅ‚użyć bÄ™dzie za podrÄ™cznik blackmetalowej sceny”.
– Bay Area Music News

„PasjonujÄ…ca lektura, książka o niepokojÄ…cej stronie rocka, która naprawdÄ™ przeraża”.
– Booklist

„¯ródÅ‚o odwiecznych plotek, mocno przesadzonych historii i dezinformacji, blackmetalowa saga w koÅ„cu zostaÅ‚a spisana, by w sposób inteligentny i trafny pokazać krwawÄ… liniÄ™ dzielÄ…cÄ… fikcjÄ™ gwiazd antychrzeÅ›cijaÅ„stwa i granice ludzkiej rzeczywistoÅ›ci”.
– Bikini

„Sumiennie przeprowadzone dochodzenie... urzekajÄ…ca lektura. JeÅ›li sÄ…dziliÅ›cie, że waÅ›nie zwiÄ…zane z Death Row Records byÅ‚y lekkÄ… przesadÄ…, radzÄ™ przyjrzeć siÄ™ mrocznym zakÄ…tkom metalowego podziemia”.
– The Face

„To przenikliwe, niemal akademickie spojrzenie na satanistyczne metalowe podziemie, kreÅ›li rolÄ™ diabÅ‚a w historii rocka, a jednoczeÅ›nie kulturowe tÅ‚o przemocy i pogaÅ„stwa zwiÄ…zanego z muzykÄ…”.
– Alternative Press

„WÅ‚adcy chaosu to bÅ‚yskotliwe, a być może i niespotykane dotÄ…d, poÅ‚Ä…czenie różnych gaÅ‚Ä™zi dziennikarstwa – muzyki, Å›ledztwa, okultyzmu i antropologii subkulturowej. Ogromna w tym zasÅ‚uga kilkuletnich badaÅ„, którym poÅ›wiÄ™cili siÄ™ autorzy tej książki, oraz dbaÅ‚oÅ›ci, z jakÄ… przedstawili istniejÄ…ce na scenie sprzecznoÅ›ci i różnice, obalajÄ…c zanadto uproszczone tezy zawarte w sensacyjnych artykuÅ‚ach prasowych”.
– Brutarian

„Dobrze napisane i wysoce naukowe... Prawdziwy obraz kulturowych, politycznych i spoÅ‚ecznych nastÄ™pstw Å›rodowiska muzycznego w stanie szaÅ‚u... PoniekÄ…d wahaÅ‚em siÄ™ przed siÄ™gniÄ™ciem po książkÄ™, która mogÅ‚a wpaść w puÅ‚apkÄ™ rozdmuchiwania zÅ‚ej sÅ‚awy sporadycznie agresywnych, medialnych pariasów jakich opisuje, na szczęście Moynihan i Soderlind nie traktujÄ… ich tu na specjalnych zasadach”.
– Wet Ink

„WÅ‚adcy Chaosu to kompletne studium blackmetalowej subkultury, wydarzeÅ„, jakie staÅ‚y siÄ™ jej udziaÅ‚em oraz zbieżnych i rozbieżnych tendencji, które wywoÅ‚aÅ‚a”.
– Runa

„Ponury obraz osÅ‚awionej norweskiej sceny z poczÄ…tku lat 90. ¦wiadectwo ubranej w czarnÄ… skórÄ™, infantylnej i psychopatycznej obsesji, znacznie bardziej przerażajÄ…cej niż mÄ™czÄ…ca i celowo obraźliwa muzyka, która jÄ… stworzyÅ‚a”.
– Bizarre

„WÅ‚adcy chaosu przedstawiajÄ… nie tylko sensacyjne, wybuchowe i krwawe oblicze historii black metalu, ale także jego prostolinijność i pasjÄ™; walkÄ™ na Å›mierć i życie podjÄ™tÄ… przez kilku oddanych sprawie ludzi, by wyzwolić siÄ™ z otaczajÄ…cej ich przeciÄ™tnoÅ›ci i samozadowolenia”.
– Flipside

„FascynujÄ…ca i gÅ‚Ä™boko tragiczna opowieść wsparta zabawnymi zdjÄ™ciami”.
– Loaded

„Niezwykle interesujÄ…ca lektura; historia, socjopolityczna analiza i prawdziwa zbrodnia”.
– Spin

„Najbardziej ekscytujÄ…ca książka od czasu Starego Testamentu... ArcydzieÅ‚o historii muzyki”.
– Spex (Niemcy)

„KtoÅ› wreszcie zdecydowaÅ‚ siÄ™ opracować przepastne zasoby dotyczÄ…ce ciemnej i satanistycznej strony muzyki i kultury popularnej. Niezależnie od twoich muzycznych i religijnych zapatrywaÅ„, książka ta zawiera fakty, które musisz znać, by zrozumieć, na czym polega ta muzyka”.
– Bob Larson, znana postać radiowa i telewizyjna, autor wielu chrzeÅ›cijaÅ„sko ukierunkowanych książek o satanizmie, okultyzmie i kulturze współczesnej

„DziÄ™ki wielu dokumentom źródÅ‚owym i pouczajÄ…cym wywiadom z wszystkimi istotnymi przedstawicielami sceny, WÅ‚adcy chaosu sÄ… pierwszÄ…, poważnÄ… próbÄ… przedstawienia historii powstania muzycznej sceny, marginalizowanej i uważanej poczÄ…tkowo za egzotycznÄ… i ekstremalnÄ…, a ostatecznie uciszonÄ… przez prasÄ™ z uwagi na jej kryminalnÄ… dziaÅ‚alność”.
– Financial Times (Niemcy)

„JeÅ›li mowa o mrocznych i nietypowych lekturach, WÅ‚adcy chaosu – Krwawe powstanie satanistycznego metalowego podziemia autorstwa Michaela Moynihana i Didrika Soderlinda, majÄ… wszystko, co potrzeba: szalonych Norwegów podpalajÄ…cych koÅ›cioÅ‚y, by zemÅ›cić siÄ™ na chrzeÅ›cijanach za stÅ‚umienie kultu Odyna, zbrodniÄ™, samobójstwo, wiÄ™cej niż kiedykolwiek chcieliÅ›cie wiedzieć o norwesko-szwedzkich potyczkach na polu black metalu, oraz ewolucji od teatralnego satanizmu do nieco bardziej poważnego, wotaÅ„skiego nazi metalu. Mnóstwo wywiadów – od zmarÅ‚ego Antona LaVeya po norweskiego zÅ‚oczyÅ„cÄ™ Varga Vikernesa – czyni z tej książki wybitnie zajmujÄ…cÄ… lekturÄ™ do poduszki”.
– Pulse

„WÅ‚adcy chaosu wnoszÄ… dużo Å›wiatÅ‚a do królestwa ciemnoÅ›ci, którym rzÄ…dziÅ‚y dawniej plotki i mistyczne przemiany”.
– Visions (Niemcy)

„Podkręć obroty piÅ‚y mechanicznej. WÅ‚Ä…cz mikser i kilka wiertarek. StaÅ„ dokÅ‚adnie za F-16, tuż przed jego startem. MÅ‚ot pneumatyczny powinien nadać ci tempo. Wtedy staÅ„ na czworakach, zrób najgroźniejszÄ… minÄ™ jakÄ… potrafisz i krzycz dopóki nie zedrzesz sobie gÅ‚osu. JeÅ›li to wszystko wydaje ci siÄ™ choć trochÄ™ niedorzeczne, uderzaj siÄ™ w twarz mÅ‚otkiem do czasu aż przestaniesz siÄ™ Å›miać. A teraz sÅ‚uchaj uważnie. Tak wÅ‚aÅ›nie brzmi black metal”.
„¦redniowieczny satanizm black metalu jest logicznym speÅ‚nieniem najbardziej apokaliptycznych koszmarów chrzeÅ›cijaÅ„stwa, albo przynajmniej tych, które media nieroztropnie usankcjonowaÅ‚y. To naturalny wynik buntu... zagÅ‚ada dla samej zagÅ‚ady, nihilizm na adrenalinie taÅ„czÄ…cy na zgliszczach każdej koÅ›cielnej wieży. WÅ‚adcy chaosu... A może tak opowiedziaÅ‚yby wam o tym co bardziej Å›wiatÅ‚e osobowoÅ›ci gatunku, w nieskoÅ„czonej iloÅ›ci wywiadów z pierwszej rÄ™ki, ukÅ‚adajÄ…cych siÄ™ w jednolicie chronologicznÄ… narracjÄ™? To zadanie, którego mogÅ‚o siÄ™ podjąć kilku innych autorów, tak nawiedzeni dziennikarze muzyczni, jak i badacze obserwujÄ…cy to z zewnÄ…trz. Ta zadziwiajÄ…co zrównoważona, wyczerpujÄ…co dokÅ‚adna i – a nie zapominajmy, że wielu tych ludzi wyglÄ…da bardziej na zawodowych zapaÅ›ników niż terrorystów – na swój mroczny sposób zabawna książka jest szerokim spojrzeniem na zjawisko rzadko bÄ™dÄ…ce przedmiotem wnikliwej analizy”.
– Vor Tru


Polecam książkę "Lords of Chaos: The Bloody Rise of the Satanic Metal Underground". Oczywiście dużo bezsensownego pitolenia, jednak geneza jako taka bm jest pokazana. Warto się zaznajomić.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-06-18, 21:37   

psychopathicwizard napisa³/a:

SOAD i Slipknot?



SOAD lubię, Slipknot hmm mniej... Z thrashowych hmm siedzę w Wielkiej Czwórce, stara Metallica (ja cenię akurat ten zespół raczej za całokształt), Anthrax. Lubię też heavy metal, jest kilka zespołów z wpływem grunge jak np. Godsmack. To tak ogólnikowo nt. mojego muzycznego gustu. Kiedyś myślałam że cały metal jest szatański i mocny i się od niego głuchnie. Ja tylko nie mogę znieść zbyt agresywnych wokali, lubię słyszeć o czym wokalista śpiewa. Dlatego death i gotyk odpadają.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wys³any: 2010-06-18, 21:37   

Cytat:

wkurzają mnie zbyt popularne zespoły które mają wg. mnie góra 3-4 fajne kawałki



wszystkie mają fajne z płyt od kill'em all do black albumu + s&m, st anger i death magnetic

Cytat:

Co do mojego "trash metalu" to użyłem tego specjalnie, żeby pokazać śmieszność brzmienia nazwy a nie pisowni w której jak wiadomo pisze sie Thrash i oznacza zupełnie co innego



:wstyd:
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2010-06-18, 21:43   

Ja osobiście nie jestem wielkim fanem metalliki.
Ale to jest pewnego rodzaju klasyka, która ma sporo niezłych kawałków.

Większość znanych zespołów jest znana i taka popularna właśnie dlatego, że te zespoły były dobre.
I nie ma co gnoić z zasady klasyki, bo wszyscy lubią, więc ja będę gnoić.
Taki nonkonformizm na siłę?
_________________
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-06-18, 21:46   

Cytat:

SOAD lubiÄ™, Slipknot hmm mniej...


HA, HA, HA

Cytat:

Dlatego death i gotyk odpadajÄ….


A black?

Cytat:

że te zespoły były dobre.


Były...

Cytat:

I nie ma co gnoić z zasady klasyki, bo wszyscy lubią, więc ja będę gnoić.


A ty nadal nie rozumiesz? Dobrej klasyki sie nie gnoi (patrz KC, BS), ale Meta była słaba od początku wyniesiona na piedestał niewiadomo dlaczego. Kminisz, kwiatuszku?
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2010-06-18, 21:50   

psychopathicwizard napisa³/a:

A ty nadal nie rozumiesz? Dobrej klasyki sie nie gnoi (patrz KC, BS), ale Meta była słaba od początku wyniesiona na piedestał niewiadomo dlaczego. Kminisz, kwiatuszku?



Niestety, nie.
Uważam że Metallica ma wiele fajnych kawałków.
Iron Maiden też, bo z tego co pamiętam też gnoiłaś ten zespół. I chyba to mnie najbardziej denerwowało.
_________________
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-06-18, 21:52   

Cytat:

Uważam że Metallica ma wiele fajnych kawałków.
Iron Maiden też, bo z tego co pamiętam też gnoiłaś ten zespół. I chyba to mnie najbardziej denerwowało.


A wiesz dlaczego? Ponieważ masz zerową wiedzę na temat muzyki. Bolesna prawda. Nie czarujmy się-ile znasz zespołów/muzyków, ile albumów? Mniemam że nie więcej niż 100-góra 200, to jakie możesz mieć obeznanie/porównanie? ¯adne. Proste.
Ja też mam niewielką, ale na pewno większą aniżeli ty.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2010-06-18, 21:58   

psychopathicwizard napisa³/a:

Mniemam że nie więcej niż 100-góra 200



Nie wiem, nie liczÄ™.

psychopathicwizard napisa³/a:

jakie możesz mieć obeznanie/porównanie? ¯adne



;] Znając nawet te 100 zespołów ma się porównanie.
Ja znam więcej, z tego nie tylko klasykę. I wiem, że Metallica to nie jest najlepszy zespół. Ja szczerze mówiąc nie słucham jej za bardzo. Ale to jest jednak zespół który wpłynął na ten nurt, jest nawet można powiedzieć symbolem.

Ale Metallica to nie jest syf. (Choć te ostatnie albumy... :P)
Ja mam dużo porównania, i wierz mi, nie tylko ty tu się znasz na muzyce
_________________
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-06-18, 22:01   

Cytat:

Ja mam dużo porównania, i wierz mi, nie tylko ty tu się znasz na muzyce


Wiem, że nie tylko ja. Po prawdzie-ja się wcale nie znam.

Cytat:

Znając nawet te 100 zespołów ma się porównanie.


Nie.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-06-18, 22:06   

Wench napisa³/a:

wkurzają mnie zbyt popularne zespoły które mają wg. mnie góra 3-4 fajne kawałki


Metallica siÄ™ do nich zalicza?

psychopathicwizard napisa³/a:

A ty nadal nie rozumiesz? Dobrej klasyki sie nie gnoi (patrz KC, BS), ale Meta była słaba od początku wyniesiona na piedestał niewiadomo dlaczego. Kminisz, kwiatuszku?


Wiadomo że do BS nie da się ich porównać, ale żeby tak jechać po ich dokonaniach? ;)
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Ostatnio zmieniony przez TQIT 2010-06-18, 22:12, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-06-18, 22:07   

Cytat:

Metallica siÄ™ do nich zalicza?


A nie?
A w ogóle, to nie Frozy pisał :-)
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com