Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

justyna15153  

Hiper wymiatacz


Doł±czyła: 04 Maj 2009

   

Wysłany: 2009-10-28, 19:26   Microsoft .NET Framework 2.0

Witam

Posiadam szmelca który porusza się wolniej niż żółw w gównie i doprowadza mnie białej gorączki. Chce to zmienić i pokasować różne śmieci które dużo ważą. Problem w tym że większość programów widzę pierwszy raz na oczy. Pełna nazwa tego programu to
Microsoft .NET Framework 2.0 Service Pack 2 i o to pytanie co to jest ? Czytałam o tym ale dalej dupa blada. Czy mógł by mi ktoś wyjaśnić do czego on jest potrzebny i czy w ogóle jest potrzebny ? Jak widzę zajmuje on najwięcej miejsca, a w ogóle go nie używam. Z mniej ważnych są również : Microsoft .NET Framework 3.5 SP1, Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable - x89 9.0.30729. Nie znam się na tym, a chce to usunąć...
 

TQIT  

VIP


Doł±czył: 22 Gru 2008

   

Wysłany: 2009-10-28, 19:29   

justyna15153 napisał/a:

Microsoft .NET Framework 2.0 Service Pack 2 i o to pytanie co to jest ? Czytałam o tym ale dalej dupa blada. Czy mógł by mi ktoś wyjaśnić do czego on jest potrzebny i czy w ogóle jest potrzebny ?


Framework to zestaw bibliotek. Krótko mówiąc nie da się bez niego uruchomić żadnego programu zbudowanego w oparciu o platformę .NET

Jest potrzebny.
I reszta wymienionych teĹĽ.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

justyna15153  

Hiper wymiatacz


Doł±czyła: 04 Maj 2009

   

Wysłany: 2009-10-28, 19:35   

No trudno, prędzej znajdzie się w koszu... Dzięki za odpowiedź.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com