Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Dawid8  

Mega wymiatacz


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 26

Do³±czy³: 02 Maj 2013

   

Wys³any: 2014-09-06, 09:26   Mięśnie i hantle

Siemka.Chciałbym trochę przypakować i iść powoli do celu a dokładnie na razie chciałbym powiększyć mięśnie i podobno do tego najlepsze są hantle oraz sztanga.Gdy uda mi się uzyskać efekty dopiero zajmę się barkami i klatką.Chodzi mi dokładnie czy wiecie skąd mogę kupić/zamówić dobre hantle ale żeby nie miały jakiejś kosmicznej ceny ? Bo ja się nie orientuje ile wydać żeby nie przepłacić.Czy takie na początek będą czy za drogie ?
http://allegro.pl/2x20kg-...4537882548.html
_________________
,,Będziesz szanowany jak sam okażesz szacunek"
 

skejCiK  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Mar 2010

   

Wys³any: 2014-09-06, 09:52   

Nie ma czegoś takiego jak za drogie albo za tanie :D Liczy się tylko waga. Czy to będzie 20kg stali czy 20kg złota, nieważne.
 

Poczciwy Jojme

Wymiatacz



Do³±czy³: 09 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-09-07, 20:08   Re: Mięśnie i hantle

Dawid8 napisa³/a:

Gdy uda mi się uzyskać efekty dopiero zajmę się barkami i klatką.



Trochę nie łapię. Ale wiesz, że barki i klata to też mięśnie? Jak ty chcesz ćwiczyć

Od megabiedy zrobisz pełen trening samymi hantlami z wymiennymi obciążeniami, ale przydałaby się do tego jeszcze regulowana ławeczka. Chociaż i tak najlepiej dorzucić te 50-100 zł i iść na siłownię.

Musisz ułożyć sobie jakiś plan treningowy, do tego dietę. No, może nie od razu musisz zaczynać z dokładną dietą, ale trzymaj się nawyków żywienioych i dużo białka i zdrowych węglowodanów.

W ogóle to co ja ci będę gadać, widać, że nie masz bladego pojęcia o "pakowaniu", wbij na kfd czy sfd i czytaj, czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj.

Powodzenia, żeby to nie był miesiąc ćwiczenia, bo "na przyszłe wakacje będę jak warszafski koks":D
 

hiddenpath  

User


Wiek: 33

Do³±czy³: 09 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-09-09, 11:03   

Klata - bic
Plecy - tric :D
potem nóżki :D
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-09-11, 11:01   

Kolega powinien wpierw uważać na lekcjach biologii, bo do ćwiczeń się przydają informacje anatomiczne, no i znając konstrukcję oraz nazwy mięśni, będzie mógł zadawać pytania z których ktoś kompetentny cokolwiek zrozumie. Poza tym mięśnie tworzą złożony system. Wyćwiczenie jednego elementu bez wsparcia drugiego może powodować bóle, problemy z postawą i kontuzje.

Pomijam już to, że nawet równomierny rozwój i wzmocnienie pleców przed ćwiczeniami na stojąco, nie chroni przed błędami uniemożliwiającymi ćwiczenie przez kilka dni, albo nawet trwałymi uszkodzeniami.- Bardzo częstym błędem jest szarpanie się z hantlami, złe oddychanie czy zbyt duże obciążenie.

Co do diety, to mając podręcznik biologii do liceum lub gimnazjum, można sobie dobrać dietę odpowiednią do potrzeb, tylko trzeba mieć trochę pomyślunku.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Grafi  

User


Wiek: 42

Do³±czy³: 11 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-09-11, 11:14   

Najpierw ułóż sobie plan treningowy który będzie zakładał ćwiczenia na wszystkie grupy mięśniowe (jest tego mnóstwo w internecie więc poszukaj),następnie ułóż sobie dietę bo bez tego ani rusz.
_________________
projektowanie ogrodów warszawa
 

kanrunka  

Stały User



Do³±czy³: 11 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-09-12, 14:16   

trening, odpoczynek i dieta. Wszystko to musi być dobrze zaplanowane.
 

Dawid8  

Mega wymiatacz


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 26

Do³±czy³: 02 Maj 2013

   

Wys³any: 2014-09-13, 22:06   

Sąsiad posiada siłkę i jest w tym temacie,powiedział że mi tam napisze co i jak z ćwiczeniami po ile serii i jaka dieta :-)
_________________
,,Będziesz szanowany jak sam okażesz szacunek"
 

gitcars1

User


Do³±czy³: 15 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-09-15, 15:56   

warto zapytać kogoś doświadczonego ale pamiętaj ze mięśnie robi się w kuchni, czyli dieta to podstawa a trening to tylko bodziec do wzrostu. ważny tez jest odpoczynek i sen czyli regeneracja.
_________________
http://gitcars.pl
 

Dawid8  

Mega wymiatacz


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 26

Do³±czy³: 02 Maj 2013

   

Wys³any: 2014-09-19, 15:41   

Okey,posłucham twojej rady :-)
_________________
,,Będziesz szanowany jak sam okażesz szacunek"
 

Adiyoshi

User


Do³±czy³: 05 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-05, 21:54   

Na poczatku dobre sa hantle zeby wszystko ci roslo rowno a zebys np nie wypychał ktorejs reki przy robieniu klatki sztanga
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com