Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

FajnaKaska  

User


Do³±czy³a: 04 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-01-12, 01:40   

Uwielbiam jak facet mi robi. Tym bardziej, że się chłop zna na tym :P
 

Khair Udin  

Hiper wymiatacz

Umm Mashakeel



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 21 Lis 2012

Sk±d: Sosnowiec

   

Wys³any: 2013-01-12, 07:22   

Cytat:

Powiem tyle - zależy wyłącznie od stanu higieny, jak poczuję że śmierdzi to zbiera mi się na rzygi.



You made my day! <3

A tak serio, myślę, że nie każdej dziewczynie sprawi taka minetka przyjemność, to zależy od wprawy faceta bo jeśli tylko wierci dookoła jęzorem to nie dziwię się, że to zaczyna łaskotać albo drażnić, zamiast podniecać. Więc wiele zależy od sposobu robienia minetki.
_________________
Szare niebo pełne ludzkich dusz. Chyba chciałabym być tam już...



 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2013-01-17, 17:29   

apocalypse napisa³/a:

przyjemne, aczkolwiek nudne.


Tak właśnie. Fajne, żeby dojść, ale emocji dostarcza niewiele.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

ta_mloda_panna  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Jusia :)

Wiek: 30

Do³±czy³a: 24 Kwi 2009

Sk±d: Wyspa marzeñ...

   

Wys³any: 2013-01-20, 11:25   

Wolę to co ze mną robi mój facet podczas seksu, jest ogromna bliskość między nami i wolę tak ten najbliższy z kontaktów. Ale za każdym razem po minetce mam na drugi dzień zakwasy... Nie wiem jak on to robi, ale mój orgazm trwa jakieś 2-3 minuty, bo w sumie jest ich kilka pod rząd :D Zresztą podczas seksu też to się często zdarza ;)
 

sygma  

Stały User


Do³±czy³a: 09 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2013-01-25, 12:21   

no pewnie ja lubie minetki
 

Isamu1s

User


Do³±czy³: 05 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-02-13, 16:21   

Co to za problem?
Oczywiście jeżeli owy narząd śmierdzi jak sardynki i 0 higieny to jedynie może sobie pomarzyć :)
 

SvenDarko  

Mega wymiatacz

RevolutionMan



ImiÄ™: Cynamon

Wiek: 33

Do³±czy³: 11 Lip 2009

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2013-02-13, 20:13   

Seks oralny to doskonała forma urozmaicenia pożycia łóżkowego, o ile oczywiście oboje z pary z przekonani do tego. Osobiście jestem jak najbardziej za tą formą pieszczot, lubię to robić, jednakże nie opieram na tym całego spotkania :) bo to nie w ten sposób ma działać :)
_________________
"Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skur* będą zawsze." - Andrzej Sapkowski
 

ciapciak92  

User


Imię: Paweł

Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Lis 2013

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2013-11-26, 09:55   

ja uwielboam robić swojej dziewczynie minetke :)
 

maturzystka2012  

User

marzycielka



ImiÄ™: Anna

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Lut 2012

Sk±d: nieopodal Tatr

   

Wys³any: 2013-11-26, 22:24   

Mój facet lubi mi robić minetkę i często ją proponuje... :hyhy: nie zawsze się na nią zgadzam bo jakoś wciąż mnie to nieco krępuje :oops: ale kiedy już postawi na swoim i zacznie mnie tam pieścić językiem wstyd wszelaki zanika i pozostaje tylko czysta przyjemność :-D
 

Aureliana

User



Do³±czy³: 16 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-02-16, 01:09   

Nie rozumiem, jak można powiedzieć, że to jest obrzydliwe, czy oznacza to brak poszanowania dla danej osoby. Nie jestem gotowa - ok. Ale jeśli w moim związku niczego nie brakuje, więzi pomiędzy nami są w jak najbardziej naturalnych stosunkach, czujemy do siebie pociąg fizyczny, zdajemy sobie sprawę, że to jest ten moment, by się otworzyć przed tą osobą to nie mamy żadnych skrupuł i w tym momencie myślenie typu ''tracę przez to szacunek'' jest zwyczajnie głupie. Ukochana osoba nie powinna odbierać tego w ten sposób, jeśli rzeczywiście pomiędzy Wami jest coś więcej, niż tylko przygodny seks.

Wracając do mnie. To przyjemne, wspaniałe uczucie. Mój partner nie skarży się na dyskomfort, a ja jestem niemalże w siódmym niebie. :)
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-02-28, 19:58   

Mi to nie sprawia przyjemności.
Często jednak udaję, że jest inaczej.
Nie chodzi o kiepskiego partnera. Mój partner jest wytrawnym kochankiem.
Sądzę, że to ja mam duże problemy ze sobą.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2014-03-02, 20:36   

DeSade napisa³/a:

Mi to nie sprawia przyjemności.



Po co robić coś na siłę?
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2014-04-02, 17:15   

Cóż mogę rzec, to pierwsza forma sexu jakiej zaznałam. Lubię to i często sprawia mi to niezwykłą przyjemność. Lekkie urozmaicenie w postaci podgryzania, zasysania jak najmilej widziane.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Boreae  

Mega wymiatacz

Faust



Wiek: 30

Do³±czy³: 16 Cze 2011

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2014-04-03, 08:03   

Nie sÄ…dzÄ™ by seks oralny odbieraÅ‚ kobiecie godność czy szacunek zwÅ‚aszcza gdy dotyczy to w koÅ„cu osób sobie bliskich. Ja sam opory miewaÅ‚em aż do czasu obecnego zwiÄ…zku (czuÅ‚em brak tego ‘czegoÅ›‘). Z mojej strony jako faceta jest rzeczÄ… bardzo przyjemnÄ… patrzeć jak kobieta na to reaguje, choć czasem te reakcje grożą uszkodzeniem (raz z powodu spazmu o maÅ‚o mi dziewczyna nosa nie zÅ‚amaÅ‚a ;p).
_________________
11.07.2013 <3 .

"Wilcze spojrzenie na świat."
Zapraszam do odwiedzenia ;>.
 

prondek  

User



ImiÄ™: Prondek

Wiek: 35

Do³±czy³: 30 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-05-30, 13:02   

petting super sprawa lepsze to niż ryzykować wpadkę, a napewno daję dużo przyjemności obu stronom ;)
_________________
Pięne kobiety kuszą Ciebie z ulicy :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com