Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

gabi  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 25 Pa¼ 2008

Sk±d: Nibylandia...

   

Wys³any: 2010-06-11, 23:18   Moda z katalogów wysyÅ‚kowych

Kupujecie coś w Katalogach wysyłkowych np. Halens (dawniej Quelle), ponPrix?
Jesteście zadowoleni? jak przeglądałam ofertę np. Halens to wiele ubrań markowych ma dośc niskie ceny, dlatego myślę aby coś zamówić.
_________________
nie ma jak piękna wiosna...


Seks to Zdrowie :D
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-06-11, 23:19   

Quelle? mama kiedyś zamówiła firankę i było wszystko okej ;D
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

Nekes  

Pogromca postów

MNML love



Do³±czy³: 14 Lip 2009

   

Wys³any: 2010-06-12, 00:41   

W Quelle chyba drogo wychodzi przesyłka.
_________________
"We'll meet again
Don't know where
Don't know when
But I know
We'll meet again
Some sunny day"
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-06-12, 08:25   

A czemu to temat tylko dla kobiet? Ja nie kupujÄ™.

Ale uważam, że takie katalogi są dla grubych, spasionych bert, którym nie chce się ruszyć dupy do sklepu po normalnego ciucha.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Marcheline  

Hiper wymiatacz

Lover of Beauty.



Wiek: 33

Do³±czy³a: 03 Mar 2009

Sk±d: Almost Heaven :)

   

Wys³any: 2010-06-12, 08:31   

BonPrix oferuje ciuchy strasznie słabej jakości.
Kupiłam tam parę razy kilka rzeczy i nie założyłam ich więcej niż cztery, może pięć razy. Farbują, rozciągają się a do tego materiał pozostawia mnóstwo do życzenia. Z pewnością nie wyglądają tak (lub choćby podobnie) jak w katalogu.
Jestem średnio zadowolona tylko z jednej sukienki. Reszta - poniżej krytyki.
No i przesyłka jest droga (20 zł? jakoś tak).
_________________
"To love means loving the unlovable. To forgive means pardoning the unpardonable. Faith means believing the unbelievable. Hope means hoping when everything seems hopeless." (G. K. Chesterton)
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-06-12, 08:35   

Nie wiem,czy kiedykolwiek się przekonam do katalogów wysyłkowych z odzieżą.
Zwłaszcza,że na ogół fasony nie przyciągają uwagi,ubrania nie wydają się także dobre jakościowo.Poza tym jestem przeciwna takiej formie zakupów ze względu na to,że rzeczy nie można przymierzyć.Dlatego zdecydowanie jestem zwolenniczką tradycyjnych zakupów.
_________________
Drugs&hugs.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2010-06-12, 09:59   

przychodziły kiedyś jakieś quelle, teraz przychodzi mi do domu bon prix. mama kilka razy coś tam zamówiła, ale zadowolona jest tylko z jednego płaszcza. ogółem rzeczy nie są specjalnie udane. zgadzam się z marcheline.
wolę iść po prostu do sklepu, pomacać te ciuchy, przymierzyć, jak poczuję, że muszę mieć tę rzecz, to znak, że powinnam ją kupić. a przez katalog to trudno tak :-P
_________________
meow
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-06-12, 16:21   

jak mi jakiś katalog w rękę wpadnie to przejrzę, ale zazwyczaj nawet nie ma na czym oka zawiesić. ceny też nie powalają i odbiera mi to komfort pomacania rzeczy, która kupuję.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

gabi  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 25 Pa¼ 2008

Sk±d: Nibylandia...

   

Wys³any: 2010-06-13, 14:09   

Cytat:

W Quelle chyba drogo wychodzi przesyłka.



Quelle to teraz Halens a przesyłka nie jest aż taka droga bo 12zł. a widziałam, że do 18 czerwca mają wysyłkę gratis :D

Cytat:


Ale uważam, że takie katalogi są dla grubych, spasionych bert, którym nie chce się ruszyć dupy do sklepu po normalnego ciucha.



brak mi słów...


Cytat:

jak mi jakiś katalog w rękę wpadnie to przejrzę, ale zazwyczaj nawet nie ma na czym oka zawiesić. ceny też nie powalają i odbiera mi to komfort pomacania rzeczy, która kupuję.



do mnie wcześniej tez katalog przychodził do domu, teraz przeglądam je na stronie internetowej. a co do ceny... ja byłam zaskoczona bo ceny markowych ubrań mają niższe niż w tradycyjnych sklepach a wiele markowych ubrań nie jest dostępnych w normalnych warunkach.

ja na początku miałam obawy, bo nie dotknę, bo nie przymierzę. ale potem się przemogłam :D
_________________
nie ma jak piękna wiosna...


Seks to Zdrowie :D
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2010-06-13, 18:28   

Niektóre rzeczy są bardzo ładne , ale boje się ich zamawiać . Na zdjęciu może to wygląda ładnie ale nie kupię czegoś , czego najpierw nie przymierzyłam.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

gabi  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 25 Pa¼ 2008

Sk±d: Nibylandia...

   

Wys³any: 2010-06-13, 21:05   

nie kupowałaś ubrań na allegro?
to tak samo jak w katalogach :D a w sumie zawsze jest możliwość wymiany lub oddania.
_________________
nie ma jak piękna wiosna...


Seks to Zdrowie :D
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-06-13, 21:17   

Czasem kupię coś z ponPrixa, ale rzadko. Mam może cztery ciuszki z tego katalogu, ale nie skarżę się :). Jakoś na te dobrej jakości trafiłam ;D, ale nie przepadam za katalogami, lubię "dotknąć" ciuszka zanim go kupię.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-06-13, 22:55   

Straho napisa³/a:

Ale uważam, że takie katalogi są dla grubych, spasionych bert, którym nie chce się ruszyć dupy do sklepu po normalnego ciucha.


Najpierw zerknij na rozmiarówkę;)
Ja lubię przeglądać. Można jakiś typ ciucha wyszukać, a potem po sklepach iść i znaleźć coś podobnego.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-06-14, 12:15   

Chyba dwa razy w życiu miałam w rękach katalog BonPrix, ale średnio mi się podobało to, co tam prezentowano. Preferuję kupowanie odzieży w sklepach, bo wiadomo- można to najpierw przymierzyć, takie zakupy to sama przyjemność, a na mnie mało co dobrze leży, więc muszę przed zakupem dokładnie się sobie przyjrzeć, jak prezentuję się w danym stroju.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-06-14, 12:23   

Marcheline napisa³/a:

BonPrix oferuje ciuchy strasznie słabej jakości.
Kupiłam tam parę razy kilka rzeczy i nie założyłam ich więcej niż cztery, może pięć razy. Farbują, rozciągają się a do tego materiał pozostawia mnóstwo do życzenia. Z pewnością nie wyglądają tak (lub choćby podobnie) jak w katalogu.
Jestem średnio zadowolona tylko z jednej sukienki. Reszta - poniżej krytyki.

dokladnie tak. nie polecam.

a po za tym bez przymierzenia pomacania to nie to samo.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com