Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

monika

User


Do³±czy³: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-17, 14:00   Moi szkolni "przyjaciele"

hej:) jestem tu nowa:) mam na imie Monika i chodze do trzeciej gimn. pisze zeby poruszyć moim zdaniem ważny temat jakim są fałszywi przyjaciele... nigdy nie myślałam ze tak jest i w mojej klasie do czasu gdy, mój chłopak zachorował, zwykłe przeziębienie, no ale tydzień miał biedak w plecy:) i własnie wtedy poznałam ich wszystkich naprawde... gdy jestem z kubą w szkole wszystko jest ok... gadamy całą klasą, wygłupiamy się i jest fajnie:) ale gdy tylko jego nie ma niektóre dziewczyny zachowują się jakby mnie nie widziały... wbrew pozorom to bardzo ciężkie uczucie siedzieć samapod klasą podczas gdy one bawią się w najlepsze... pocieszam się tylko tym że już za kilka miesięcy skończy się to wszystko...będzie nowa szkoła, nowe znajomości... czy i u was tak jest?
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-03-17, 14:25   

Było tak w gimnazjum, ale nie opierałam się na znajomych mojego chłopaka, gdy jego nie było spędzałam czas z moją ekipą. Wręcz denerwowało mnie to, że nie mogę czasami z Nim pogadać tylko ciągle ktoś koło Nas się kręci. Ale w końcu powiedziałam, żeby się odczepili i nie było już czegoś takiego jak uczepiania się Nas jak dziad psiego ogona ^^.
_________________
ona umrze martwa.
 

yeahX  

Stały User


Do³±czy³: 19 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-17, 15:29   

w gimnazjum tak było :)
ale zazwyczaj jest tak, że jeśli ktoś coś chce, to jest dobrym kumplem/koleżanką.

liceum to inna bajka :) przekonasz siÄ™ :D
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-03-17, 15:37   

W takich wypadkach najlepiej znaleźć sobie kilku zaufanych znajomych.
Ja tego typu problemów nie miałam, bo trzymałam się z dwiema koleżankami. I było dobrze. Nie musiałam sobie nikim zaprzątać głowy.
Gdybym miała chłopaka wtedy w szkole, to bym z nim przebywała i by było też miło.
_________________
Obie rzeczy - zarówno to, przed czym uciekasz, jak i to, za czym wzdychasz - są w tobie.

— Anthony de Mello
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-17, 15:42   

Tak też poznałam fałszywość dziewczyn

Z chopakami jest zupełnie inaczej.Nie potrafią udawać że się nie znamy.Ale dziewczyny...różnie bywa :-/
 

monika

User


Do³±czy³: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-17, 15:46   

no w sumie to nie są tylko znajomi mojego chłopaka.. także moi bo chodzimy do jednej klasy... chciałabym miec przyjaciółke...ale już próbowałam ją znależć i nic... ,a, nadzieje że w liceum będzie lepiej...
 

Kretynka  

User



ImiÄ™: Di

Wiek: 31

Do³±czy³a: 14 Mar 2009

Sk±d: Stamt±d...

   

Wys³any: 2009-03-17, 15:50   

Cytat:

liceum to inna bajka :) przekonasz siÄ™ :D


inna bajka? jestem w liceum, ludzie zachowują się gorzej niż w gimnazjum, zachowanie al'a pięciolatek, pokaz jaki ja to jestem fajny i wyluzowany... i tak będzie przez co najmniej rok. faktycznie inna bajka ;]
a to jak się ludzie zachowują względem nas zależy tylko i wyłącznie od nas. skoro cały czas wolny spędzasz z chłopakiem to nie spodziewaj się, że jak go nie będzie koleżanki będą do Ciebie lgnąć... skoro i tak je olejesz jak on się pojawi.

Cytat:

Z chopakami jest zupełnie inaczej.Nie potrafią udawać że się nie znamy.


nie zawsze tak jest. reguła nie zależy od płci. tylko od człowieka. równie dobrze facet może zachowywać się jak kobieta i na odwrót...
ale coś w tym racji jest, mężczyźni potrafią powiedzieć wprost o co im chodzi, a dziewczyny- przeważnie nie.

ja problemów z koleżankami nie miałam. zazwyczaj trzymałam się trzech dziewczyn i dwóch kolegów.
_________________
Inność rodzi złość.
 

monika

User


Do³±czy³: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-17, 15:55   

ale nie cały czas jestem tylko z moim chłopakiem... myślałam ze te dziewczyny to moje przyjaciółki... ale to zwykłe fałszywe kretynki...:(
 

Kretynka  

User



ImiÄ™: Di

Wiek: 31

Do³±czy³a: 14 Mar 2009

Sk±d: Stamt±d...

   

Wys³any: 2009-03-17, 16:22   

Cytat:

myślałam ze te dziewczyny to moje przyjaciółki...


czyli co... bez niego CiÄ™ nie dostrzegajÄ…? Nie rozumiem za bardzo sensu tego tematu.

Cytat:

ale to zwykłe fałszywe kretynki...


a kretyni mają powody aby być kretynami...
_________________
Inność rodzi złość.
 

monika

User


Do³±czy³: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-17, 16:28   

chodzi o to ze przy innych robią z siebie moje wielkie przyjaciółki... ostatnio siedze sama na korytarzu... dziś nawet płakałam... ja juz tak nie moge:(
 

merlin m.  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 29

Do³±czy³a: 16 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-17, 16:47   

Pati009 napisa³/a:

Z chopakami jest zupełnie inaczej.Nie potrafią udawać że się nie znamy.Ale dziewczyny...różnie bywa

Zależy od osoby, ja znam chłopaków którzy często mnie omijają a później potrafią przegadać cały dzień ze mną ;) Wszystko zależy od twojego i przyjaciół charakteru... No ale jak ktoś udaje że cie nie zna to na pewno nie jest to twój Przyjaciel
_________________
'kontrasty są potrzebne, by czuć smak życia'
 

though  

Pogromca postów


Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-03-17, 16:50   

miałam kumpli i się na tym przejachałam okazali się fałszywi, teraz nie potrafie ludziom zaufać, mam nadzieje, że to się zmieni w liceum
 

monika

User


Do³±czy³: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-17, 17:04   

no właśnie... a bardzo bym chciał mieć przyjaciółke.. zaufaną...
 

joy  

Stały User

vedette.



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 31

Do³±czy³a: 06 Mar 2009

Sk±d: in±d.

   

Wys³any: 2009-03-17, 17:14   

to ich olej. jak fałszywi, to weź się nie upokarzaj tylko miej honor i nie łaź za nimi. czytaj książkę, słuchaj muzyki jak sama jesteś, i zapisz się na jakieś kółko, poznasz nowych ludzi.
_________________
` with no alarms and no surprises .
 

monika

User


Do³±czy³: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-17, 18:55   

dzięki wszystkim za rady, napewno skorzystam;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com