Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

kraver

User


Do³±czy³: 27 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-09-27, 22:20   Moja pasja KravMaga

Czesc wszystkim, czy ktos z Was trenuje sztuki walki? A dokładniej Krav Mage. Ja zaczalem w tym roku i jest super ( w Instytucie w £odzi Tomasza Adamczyka) uwazam ze to dobry sport a poza tym mozna nauczyc sie obrony przed ew. wrogiem-) Zajecia sa 2 razy w tygodniu i chodza na nie zarówno dziewczyny jak i faceci.
 

NeSamurai  

Stały User


Do³±czy³: 09 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-09-28, 08:40   Re: Moja pasja KravMaga

Kravka jest dobra :D Nawet Pudziana załatwisz ,bo kopniesz go z kolana w jaja i koleś odpłynie na 5 minut :D Przykładem są walki ,gdzie ktoś dostanie na ringu w jajca (przypadkiem) -zwija się z bólu a w tym czasie można zrobić wiatrak z kolesia.
MMA to ściema-trafisz w ballsy największego zabijakę i leży -Kravka rulez:P
_________________
Samurai
 

rumble  

Mega wymiatacz

Trance Maniac



Imię: Paweł

Wiek: 32

Do³±czy³: 03 Lip 2011

Sk±d: siê wzi±³em?

   

Wys³any: 2012-09-28, 15:18   

Æwiczyło się, nadal czasami chodzę na treningi. Według mnie najbardziej skuteczna forma ataku i samoobrony, od Krav Magi powstały min. polski "Combat 56", czy rosyjska "Systema" i pewnie jeszcze wiele innych. :)

Opcja cywilna jednak nie pokazuje wszystkiego co KM ma do zaoferowania, ja miałem/mam tyle szczęścia, że ojciec był policjantem, dlatego moje treningi odbywały się (i nadal się odbywają, ale dużo rzadziej niż za czasów szkolnych), razem z członkami AT.
_________________
 

lgtk  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Adam

Wiek: 33

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2012-10-18, 22:48   

A jak panowie wyglądają treningi KM? Bo słyszałem, że KM mało da jeżeli nie ma się podstaw w innych sztukach walki.
 

nateq

Stały User



Do³±czy³: 18 Gru 2011

   

Wys³any: 2012-10-25, 18:48   

Sto razy bardziej jaram siÄ™ MMA i jestem tego ostrym fanem :evil:
_________________
"Miłość to wojna, a może wojna to piekło, to chyba znaczy, że miłość jest piekłem."
 

al_ganonim

User


Do³±czy³: 21 Gru 2012

   

Wys³any: 2012-12-21, 10:17   

Jesteś fanem od kiedy Pudzian zaczął walczyć w MMA?

Krav Magę uprawiałem przez około 2 lata, dalsze treningi wykluczyła kontuzja mięśnia.
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2012-12-21, 13:19   

al_ganonim napisa³/a:

Jesteś fanem od kiedy Pudzian zaczął walczyć w MMA?

Krav Magę uprawiałem przez około 2 lata, dalsze treningi wykluczyła kontuzja mięśnia.



Pudzian i MMA to dwa przeciwstawne bieguny. Pudzian to showman i takie jest MMA w jego wykonaniu.MMA nigdy nie było i nie będzie dla Pudziana. Dziwię się co ludzi tak przyciąga do oglądania "macania się" w jego wykonaniu. Rodrigo Minotauro, Georges St.Pierre,Dan Henderson czy wreszczie Fedor Emilianenko to są zawodnicy MMA!
Możecie sobie gadać,że Pudzian dopiero zaczyna, uczy się bla bla! Dostał by wpier*** i skończyłoby się przyciąganie ludzi.
_________________
You know who i am
 

CeeM  

Stały User

wejdz na mój profil



Do³±czy³: 29 Maj 2013

   

Wys³any: 2013-06-04, 19:23   

Krav Maga według mnie jest najlepszą sztuką walki.Nie trzeba mieć pojęcia o innych sztukach walki.Wiadomo by ją opanować perfekcyjnie trzeba kilku kilkunastu lat.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com