Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2012-01-06, 22:09   

Cytat:

imprezy odpadajÄ… nawet na sylwka musialam powiedziec gdzie i z kim bede ; dd


Uważasz to za ograniczenie? Daj spokój.
 

Cornel

Stały User



Do³±czy³: 07 Lut 2011

   

Wys³any: 2012-01-06, 22:09   

taa napisa³/a:

imprezy odpadajÄ… nawet na sylwka musialam powiedziec gdzie i z kim bede ; dd



£a! Ale dramat! :D

Rodzice jak to rodzice. PozwalajÄ… na wszystko o czym nie wiedzÄ….
_________________
Milordzie, proszę o Pańską interwencję.
 

cretultix  

Pogromca postów



Wiek: 36

Do³±czy³: 05 Lip 2009

   

Wys³any: 2012-01-07, 13:36   

szostol napisa³/a:

Cytat:

imprezy odpadajÄ… nawet na sylwka musialam powiedziec gdzie i z kim bede ; dd


Uważasz to za ograniczenie? Daj spokój.



I to w wieku 15 lat, nie jestem pewien czy w ogóle bym 15- łatkę wypościł na sylwestra, chyba że była by to impreza u jakiejś koleżanki czy kolegi i byli by tam rodzice wspomnianej koleżanki kolegi.
_________________
Jedynymi ludźmi na ziemi, którzy nie widzieli Chrystusa i jego nauk jako przekazu pokoju są chrześcijanie.

Mohandas Karamchand Gandhi
 

CiociaSamoDobro  

Mega wymiatacz

sarcasm-fluent



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Lis 2011

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2012-01-07, 17:43   

Hmmm... ja po obserwacji moich znajomych i siebie dochodze do wniosku, ze nie powinno sie zakazywac wszystkiego dzieciakom, czasem trzeba im zaufac (oczywiscie w odpowienim wieku).
Mnie osobiscie, rodzice nie dawali jakichs zakazow, kiedy chcialam gdzies wyjsc- wychodzilam, kiedy mialam na cos ochote- robilam to... teraz kiedy jestem na studiach, nie mam juz takiego boomu na imprezy jak moi znajomi, ktorzy byli trzymani w sensie metaforycznym pod kluczem i czuja sie "spuszczeni z lancucha".
Wszystko jest dla ludzi, trzeba tylko zachowac rownowage w przyrodzie i pokazac rodzicom, ze jest sie dosc odpowiedzialnym :-P haha :-D
_________________
"Act like a lady, think like a boss."
 

MowMiSiostro  

Stały User


ImiÄ™: Roxyy :D

Wiek: 26

Do³±czy³a: 29 Gru 2011

Sk±d: Stumilowy Las.

   

Wys³any: 2012-01-07, 19:07   

Nie mam problemow z mama .
Zawsze sie zgadza , kiedy chce gdzies wyjsc . Jasne ze pyta z kim i gdzie , ale ja bynajmniej nie widze powodu , dla ktorego mialabym jej nie mowic . ;)
z sylwestrem jest troche gorzej , bo nie zabardzo pozwala mi gdzies isc , ale za to zgadza sie zeby ktos przyszedl do mnie .
 

burmistrz1917

Stały User



Do³±czy³: 25 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2012-01-08, 15:01   

MowMiSiostro napisa³/a:

Nie mam problemow z mama .
Zawsze sie zgadza , kiedy chce gdzies wyjsc . Jasne ze pyta z kim i gdzie , ale ja bynajmniej nie widze powodu , dla ktorego mialabym jej nie mowic . ;)
z sylwestrem jest troche gorzej , bo nie zabardzo pozwala mi gdzies isc , ale za to zgadza sie zeby ktos przyszedl do mnie .



Masz dopiero 14 lat więc jest to wiadome że Cię nie puści na całą noc.Moja dziewczyna też ma 14 lat i jej mama musiała być najpierw dobrze przekonana by ją puściła,każdy wiek ma swoje prawa.

Mnie mama pyta np gdzie idę,z kim i o której bd w domu ;-) .
_________________
Czytaj regulamin
 

Elalex  

User

Failer xD


ImiÄ™: Przemek

Do³±czy³: 02 Maj 2011

Sk±d: Ostr ¦w

   

Wys³any: 2012-01-11, 17:04   

W sumie mogę wszystko...:D Oprócz oczywiście zazywania narkotyków i palenia papierosów :P Pić mogę ale nie wracać na czworaka...
 

CherryCherry  

Mega wymiatacz

CherryCherry


ImiÄ™: Anka

Do³±czy³a: 20 Wrz 2011

Sk±d: MAZOWSZE

   

Wys³any: 2012-01-12, 13:33   

Ja do 18-stki miałam ciężko... Moja mama trochę przesadzała, bo prowokowała mnie w ten sposób do oszukiwania, a co miałam zrobić to zrobiłam...
Np. przed moją 18tką jak chodziłąm na 18stki znajomych to chciałą, żebym była o 22, jak byłam grzeczna to do północy ;p Oczywiscie zero alko! Jak coś wypiłam i miałam kaca, to rano biegłam po bułki, żeby oprzytomnieć i wypić litr soku po drodze ;p

Ale mówienie starszym gdzie i z kim idziesz na sylwka to według mnie oczywistość.ak jak mówisz mężowi, gdzie wychodzisz...
_________________
Myślę, więc jestem - i zniknął...
 

mikser9632  

User


Wiek: 28

Do³±czy³: 29 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-01-29, 19:55   

rodzice martwią się bardziej o dziewczyny ponieważ są one narażone na spotkaniu gwałciciela a więc nie dziwcie się dlaczego
rodzice się martwią tak o wasze bezpieczeństwo
_________________
Mikser
 

jackob  

User


Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-01-29, 21:57   

zgadzam się z kolegą wyżej . Też to zauważyłem ze no dziewczyna mniej sie pozwala . My chłopacy nie mamy problemów z gwałcicielami i róznymi tego typu sprawami dlatego dla nas rodzice sa mniej surowni co do wychodzenia itd.
No teraz jak mam 18 lat to juz luzik chociaz tez sie pytaj gdzie ide i z kim. no ale wiadomo, zawsze bedziemy dziecmi naszych rodziców i zawsze beda sie martwic . Ale do tego wieku zawsze szedłem na układ z rodzicami . Mówiłem im gdzie ide i z kim ide . Nigdy nie szedłem z kims kogo rodzice nie znali. Zawsze znali wszystkich no a to co sie tam działo to nie zawsze wiedzieli :D NO ale to tez kwestia zaufania i porozumienia rodzic-dziecko :)
 

CherryCherry  

Mega wymiatacz

CherryCherry


ImiÄ™: Anka

Do³±czy³a: 20 Wrz 2011

Sk±d: MAZOWSZE

   

Wys³any: 2012-01-30, 09:19   

Tak...
Jak raz zawaliłam w tej sprawie, to potem już ciężko...
_________________
Myślę, więc jestem - i zniknął...
 

mikser9632  

User


Wiek: 28

Do³±czy³: 29 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-01-30, 11:00   

To dziewczyny wiecie na czym stoicie jeśli chodzi o wyjścia
_________________
Mikser
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-01-30, 11:11   

mikser9632 napisa³/a:

To dziewczyny wiecie na czym stoicie jeśli chodzi o wyjścia


Na czym?
Jedyne, z czym się tu zgodzę to hasło "raz zawalisz - potem jest ciężko" - a tyczy się to obu płci. Nie miałam nigdy jakiś większych problemów z wyjściem; mówiłam z kim idę, gdzie będę, a dopóki mi rodzice ufali, to nigdy nie mieli nic przeciwko. Dopiero, gdy w okresie chmurnym i bardzo durnym nawywijałam, to było cholernie ciężko urwać się z domu - mimo tego później było lepiej, tylko wiadomo, że musiał powrót zaufania nieco potrwać.
Bardzo jednostronne jest tłumaczenie, że "gwałt". Chłopakowi za to może ktoś obić twarz - i co?
 

mikser9632  

User


Wiek: 28

Do³±czy³: 29 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-01-30, 11:33   

Ale gwałt wpłynie na psychikę dziewczyny a jeśli chłopak zostanie pobity to trochę poboli i przestanie a dziewczyna będzie o tym pamiętać.I w tym jest różnica
_________________
Mikser
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-01-30, 11:43   

mikser9632, naturalnie - nie wiesz jednak, w jaki sposób pobicie wpłynie na psychikę chłopaka.
Nie bądź więc tak kategoryczny w ocenie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com