Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

temre

User

Wysłany: 2017-08-23, 12:51   Najlepszy krem do cery trądzikowej

Cześć ! Bardzo proszę tutaj o polecenie mi dobrego kremu do cery trądzikowej. Z niedoskonałościami borykam się już od dłuższego czasu i niestety ale mam przez to spore kompleksy. Dodam, żę tak. Probowalam retinoli. Izoteku i atredermu ale już nie bedę ponieważ one xle na mnie wplywają :(
Co polecicie innego?

Klakaya  

Stały User

Wysłany: 2017-08-23, 20:56   

Jeśli chodzi o krem na punktowe nakładanie na pojedyncze wypryski, to mogę polecić Benzacne 5% ;) po nim trzeba jakimkolwiek kremem nawilżającym posmarować te miejsca, ponieważ Benzacne wysusza.

Janna

User

Wysłany: 2017-09-07, 12:31   

Może po prostu z tymi retinolami przesadziłaś? Są to bardzo mocne środki i nie powinno się ich nakładać bez kontroli lekarza. Jak również powinno się zaczynać od niewiekich ilości. I co tydzień. Do cery trądzikowej polecam kosmetyki, które są jak najmniej zapychające czyli:
sylveco
vianek
niezłe ma ava ( chociaż te ostatnie serie się popsuły)
super jest również serum sevolium, które nie jest tanie ale dla mnie jak na razie jest kosmetykiem nr 1

temre

User

Wysłany: 2017-09-11, 14:04   

O tym piszesz kochana? poznajsevolium.pl . Znalazłam taką stronę w sieci. No tanie to nie jest, szukałam czegoś tańszego ;)

Janna

User

Wysłany: 2017-09-15, 12:03   

Nie jest tanie ale to juz specjalistyczny kosmetyk. Sama bym go raczej nie kupiła ale poleciła mi je dermatolog, u której byłam na wizycie. Tez się zastanawiałam czy kupić ale w końcu uznałam,że skoro zapłaciłam już za wizytę to zapłacę i za kosmetyk który mi polecila. Najwyżej więcej już sobie takiego drogiego nie kupię. I róznica jes znaczna. Po pierwsze skład jest lepszy bo porownałam sobie z kosmetykami drogeryjnymi i dosłownie niebo a ziemia. Po drugie nie zapycha, po trzecie rzeczywiście pomaga. A wydajność spoko. Wystarcza mi na 3 miesiące.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com