Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Maka  

Wymiatacz

Crooked Ass Nigga



ImiÄ™: Boss Playa

Do³±czy³: 10 Cze 2009

Sk±d: Oakland

   

Wys³any: 2009-11-18, 18:02   

moim autorytetem jest Tupac :-P nie chodzi o zachowanie tylko o cel, tak samo jak on ustanawiam jakiÅ› sobie i wykonuje, trochÄ™ to pod makiawelizm podchodzi :-D
_________________
fuck all y'all
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2009-11-18, 18:47   

A w czym Mussolini był największy? Wyrósł na bandzie sfrustrowanych żołnierzy po IW¦ (Włosi i tak nie potrafili walczyć).
_________________
#truestory
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-11-18, 18:51   

Cytat:

(Włosi i tak nie potrafili walczyć).


A pamiętasz pakt trzech z 27 Listopada 1940 r.? Gdyby walczyć nie potrafili walczyć to nie mieli by objąć trzeciej części świata zaraz po Niemcach i Japoni. Kiepsko z historią kolego.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2009-11-18, 18:57   

Straho napisa³/a:

Gdyby walczyć nie potrafili walczyć to nie mieli by objąć trzeciej części świata zaraz po Niemcach i Japoni. Kiepsko z historią kolego.



Tak. Moglibyśmy powiedzieć, że mieli genialną armię i genialnego dowódcę, gdyby ten akt wszedł w życie. Poza tym wykaż, że 1/3.
_________________
#truestory
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2009-11-18, 19:01   

Cytat:

Ernesto "Che" Guevara - człowiek, który poświęcił swoje życie sprawie rewolucji społecznej w Ameryce Południowej, odrzuciwszy rolę bohatera weterana na Castrowskiej Kubie.


Taa morderca setek kobiet i dzieci, rzeczywiście autorytet, nie ma co. Do tego psychol i tchórz. Jak go Boliwijczycy złapali to błagał o litość, na szczęście załatwili tę gnidę.

Cytat:

A pamiętasz pakt trzech z 27 Listopada 1940 r.? Gdyby walczyć nie potrafili walczyć to nie mieli by objąć trzeciej części świata zaraz po Niemcach i Japoni. Kiepsko z historią kolego.


No niestety, ale nie potrafili. Włosi przegrywali wszędzie gdzie się wpakowali. Już samo zajęcie Etiopii w 1935-36 roku sprawiło im ogromne trudności. Jak się wpakowali na Bałkany to im Niemcy musieli przyjść z pomocą bo takie baty dostawali. Nie mówię już o Afryce bo to totalna klapa. Wstyd i nędza. A pakt trzech był we wrześniu 1940... i znaczył tyle co nic. Ja też mogę sobie podzielić mapę jak Pinki i Mózg, tylko jak ją dzielić jak wojna nie skończona/nie zaczęta?;o

Jeśli chodzi o moje autorytety:
Polska-> Marszałek Piłsudski, płk Kukliński
¦wiat-> tutaj ciężko, ale ceniłem/cenię Thatcher, Reagana.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

Maka  

Wymiatacz

Crooked Ass Nigga



ImiÄ™: Boss Playa

Do³±czy³: 10 Cze 2009

Sk±d: Oakland

   

Wys³any: 2009-11-18, 19:12   

Uesugi napisa³/a:

płk Kukliński



ten zdrajca? ;)

Straho napisa³/a:

Gdyby walczyć nie potrafili walczyć to nie mieli by objąć trzeciej części świata zaraz po Niemcach i Japoni.



Gdyby nie Erwin Rommel, połowa tych włoskich "wielkich" wojowników zginęłaby pod kołami brytyjskich zabaweczek. I to właśnie ten niemiecki generał, później feldmarszałek zasługuje na miano wielkiego, a niżeli Mussolini
_________________
fuck all y'all
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2009-11-18, 19:16   

Cytat:

ten zdrajca? ;)


Tak, ten "zdrajca". Jak dla mnie wielki człowiek, o wielkich jajach.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

Maka  

Wymiatacz

Crooked Ass Nigga



ImiÄ™: Boss Playa

Do³±czy³: 10 Cze 2009

Sk±d: Oakland

   

Wys³any: 2009-11-18, 19:38   

Uesugi napisa³/a:

Cytat:

ten zdrajca? ;)


Tak, ten "zdrajca". Jak dla mnie wielki człowiek, o wielkich jajach.



oka, jestem cholernie ważny w państwie, wiem o wszystkim donoszę dla Rosjan (w Twoich oczach to ja jestem zdrajcą) chociaż paradoksalnie jest to nie porównywalne, bo teraz jesteśmy nikim, a z NATO żaden polak nic nie wyciągnie, wracając do meritum, zmienia się ustrój (kolejny o niebo "lepszy") i zostaję okrzyknięty bohaterem.. to jest fair? Zdrajca na zawszę :[
_________________
fuck all y'all
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-11-18, 19:43   

Albert Einstein.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2009-11-18, 19:44   

Maka napisa³/a:


oka, jestem cholernie ważny w państwie, wiem o wszystkim donoszę dla Rosjan (w Twoich oczach to ja jestem zdrajcą) chociaż paradoksalnie jest to nie porównywalne, bo teraz jesteśmy nikim, a z NATO żaden polak nic nie wyciągnie, wracając do meritum, zmienia się ustrój (kolejny o niebo "lepszy") i zostaję okrzyknięty bohaterem.. to jest fair? Zdrajca na zawszę :[



Oh. To AK też było podłe i zdradzieckie. Polska znajdowała się pod sowiecką okupacją.
_________________
#truestory
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2009-11-18, 19:47   

Cytat:

oka, jestem cholernie ważny w państwie, wiem o wszystkim donoszę dla Rosjan (w Twoich oczach to ja jestem zdrajcą) chociaż paradoksalnie jest to nie porównywalne, bo teraz jesteśmy nikim, a z NATO żaden polak nic nie wyciągnie, wracając do meritum, zmienia się ustrój (kolejny o niebo "lepszy") i zostaję okrzyknięty bohaterem.. to jest fair? Zdrajca na zawszę :[


Ty w ogóle wiesz o czym mówisz? Kukliński współpracował z Amerykanami, a nie donosił "dla Rosjan" jak to ująłeś. Dzięki niemu NATO otworzyło oczy i zmieniło swoją doktrynę wojenną. Jest to jeden z ludzi dzięki, któremu widmo wojny nuklearnej zostało zażegnane. Rozumiem, że dla ciebie większym autorytetem jest Jaruzelski bo ten bronił reżimu jak się da. A człowiek, który obalał zbrodniczy reżim DOBROWOLNIE, nie za pieniądze, oddając informacje Amerykanom, jest zdrajcą ta? Facet mógł palcem nie kiwnąć bo miał wszystko o czym mógł zamarzyć, a jednak skapnął się do czego ten ustrój doprowadzi. Nie wiem czy wiesz ale w razie wybuchu wojny między ZSRR a NATO, to Polska zebrałaby największe baty, bo na nią spadłoby praktycznie najwięcej bomb, by zatrzymać radzieckie natarcie. Kukliński przyczynił się do tego że wojny nie było, a na nas bomby nie spadły.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2009-11-18, 20:10   

Uesugi napisa³/a:

Taa morderca setek kobiet i dzieci, rzeczywiście autorytet, nie ma co. Do tego psychol i tchórz. Jak go Boliwijczycy złapali to błagał o litość, na szczęście załatwili tę gnidę.


Mógłbyś podać jakieś wiarygodne źródło? Tylko błagam nie wyjeżdżaj mi z takimi stronami jak polonica.net czy innymi skrajnie prawicowymi.

Uesugi napisa³/a:

Jeśli chodzi o moje autorytety:
Polska-> Marszałek Piłsudski


Taa, człowiek który gdyby nie umarł w 1935r doprowadziłby do tego, że w IIW¦ bralibyśmy udział po stronie państw Osi, człowiek, który na siłę usiłował polonizować Ukraińców, Białorusinów, a zwłaszcza Litwinów poprzez między innymi zamykanie ich szkół, wysyłanie ich do obozów, więzień czy przekształcanie cerkiew w kościoły. Ale czego można się spodziewać po dyktatorze...
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2009-11-18, 20:39   

Cytat:

Mógłbyś podać jakieś wiarygodne źródło? Tylko błagam nie wyjeżdżaj mi z takimi stronami jak polonica.net czy innymi skrajnie prawicowymi.


Pewnie, jeśli dobrze pamiętam to:
Chasten John Charles, Ogień i krew. Historia Ameryki £acińskiej
Domosławski A., Gorączka latynoamerykańska
Kowalewski Z. M., Guerilla latynoamerykańska,
Znajdziesz tak, już nie pamiętam w której dokładnie, jak to oddziały super bohatera "Che" mordowały młodzież za to że nosiła koszulki z amerykańskimi gwiazdami muzyki/kina i że takowej słuchała. NA prawdę godny szacunku czyn. A i przeczytaj "Moją rewolucję", zobaczysz jaki to spaczony umysł był.

Cytat:

Taa, człowiek który gdyby nie umarł w 1935r doprowadziłby do tego, że w IIW¦ bralibyśmy udział po stronie państw Osi,


Poczytaj o koncepcji "równych odległości" a potem się wypowiadaj, bo strzelasz sobie w pięty już na starcie, a dalej:

Cytat:

który na siłę usiłował polonizować Ukraińców, Białorusinów, a zwłaszcza Litwinów poprzez między innymi zamykanie ich szkół, wysyłanie ich do obozów, więzień czy przekształcanie cerkiew w kościoły. Ale czego można się spodziewać po dyktatorze...


To już nie w stopy sobie strzelasz tylko chyba w jaja. Piłsudski był zwolennikiem federalnej Polski z mniejszościami na równych prawach. Jeśli masz już kogoś obwiniać za prześladowania to Dmowskiego, bo on chciał jednolitego państwa.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

Trawek  

Wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 27

Do³±czy³: 19 Sie 2009

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2009-11-18, 21:41   

Jan Paweł II, dużo zrobił dla biednych ludzi i nie tylko.
 

MÅ‚odyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Mar 2009

Sk±d: Kêty/Lublin

   

Wys³any: 2009-11-19, 00:38   

Czyli Jan Paweł II nie może być dla nikogo autorytetem, bo to zaraz szpan, nieprawda itp :?:
Dla mnie:
Pius XII, ks Popiełuszko, Lech Wałęsa, rotmistrz Pilecki...
_________________
“Nie mam co do tego żadnej wÄ…tpliwoÅ›ci, że Å›wiat istnieje tylko dziÄ™ki modlitwie chrzeÅ›cijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com