Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Maka  

Wymiatacz

Crooked Ass Nigga



ImiÄ™: Boss Playa

Do³±czy³: 10 Cze 2009

Sk±d: Oakland

   

Wys³any: 2009-11-19, 10:15   

Uesugi, za dużo filmów obejrzałeś, nie tak łatwo jest wlecieć na terytorium wroga dysponującego 2x większymi siłami niż te NATO (w Europie), po za tym w przypadku wojny to właśnie zachód najwięcej by oberwał, ale prawdę mówiąc ta cała wojna była wyolbrzymiona, oni świetnie wiedzieli czym to grozi, wkurza mnie kreowanie amerykanów na tych dobrych, a prawda jest taka, że to najwięksi kur***..ele, pomijając kilka państw, "obrońcy demokracji" :mrgreen:

btw. tak Jaruzelskiemu zawdzięczam więcej, bo to właśnie on uratował wasze pupy przed agresją Układu Warszawskiego, oczywiście spowodowaną przez Solidarność i innych nierobów, dlaczego ich krytykuję? Bo mam Deja vu, kiedyś stoczniowcy mieli prace i strajkowali, oka system nie był dobry, wszyscy mówili, strajkujcie!!! Wałęsa na czele, a teraz? Nie mają prac, więc strajkują, a Wałęsa na to? Nie strajkujcie, czasy się zmieniły, tak? Zmieniła się grubość pańskiego portfela, a system nadal jest tak samo ch.jowy, z jednej strony się poprawiło z innej schodzimy na dno.

Aha i nie odwracaj kota ogonem, ha wspólpracował.. donosił o wszystkich operacjach układu warszawskiego i taki człowiek zasługuje na miano zdrajcy, tak jak pisałem mogłbym "współpracować" z rosjanami dla wyższego dobra, bo w kraju jest źle, wszystko im klepać, dla Ciebie będę bohaterem? Ktoś musi zburzyć Twój światopogląd
_________________
fuck all y'all
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-11-19, 15:06   

//Proszę kończyć z OT.
_________________
Drugs&hugs.
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2009-11-19, 17:43   

Cytat:

Uesugi, za dużo filmów obejrzałeś, nie tak łatwo jest wlecieć na terytorium wroga dysponującego 2x większymi siłami niż te NATO (w Europie)


Ty czytasz co ja mówię? Czy udajesz tylko? Kto mówi o wlatywaniu? Doktryna ZSRR była ekstremalnie ofensywna i zakładała natarcie, skumulowane uderzenie siłami pancernymi z terytorium Europy ¦rodkowo-Wschodniej na Zachód. Uderzenie ( najważniejsze ze względów strategicznych ) miało się zacząć z terytorium Polski POJMUJESZ? NATO nie miało tyle sił konwencjonalnych więc planowało bronić się bronią nuklearną, i te bomby by właśnie spadały na Polskę bo tam byłoby największe skupienie radzieckich kolumn pancernych. I nikt nie mówi o WLATYWANIU ( to już mnie rozłożyło ) bo bomby grawitacyjne w tym czasie to już przeszłość. Istniały inne środki przenoszenia głowic, np. rakiety. Kukliński znał plany rozmieszczenia wojsk sowieckich i wiedział jaki byłby odwet NATO, godzący w Polskę, która stałaby się poligonem. Jeśli tego nie ogarniasz to mi przykro, a filmów to może ty się naoglądałeś, tych propagandowych chyba.

Cytat:

btw. tak Jaruzelskiemu zawdzięczam więcej, bo to właśnie on uratował wasze pupy przed agresją Układu Warszawskiego, oczywiście spowodowaną przez Solidarność i innych nierobów, dlaczego ich krytykuję? Bo mam Deja vu, kiedyś stoczniowcy mieli prace i strajkowali, oka system nie był dobry, wszyscy mówili, strajkujcie!!! Wałęsa na czele, a teraz? Nie mają prac, więc strajkują, a Wałęsa na to? Nie strajkujcie, czasy się zmieniły, tak? Zmieniła się grubość pańskiego portfela, a system nadal jest tak samo ch.jowy, z jednej strony się poprawiło z innej schodzimy na dno.

Aha i nie odwracaj kota ogonem, ha wspólpracował.. donosił o wszystkich operacjach układu warszawskiego i taki człowiek zasługuje na miano zdrajcy, tak jak pisałem mogłbym "współpracować" z rosjanami dla wyższego dobra, bo w kraju jest źle, wszystko im klepać, dla Ciebie będę bohaterem? Ktoś musi zburzyć Twój światopogląd


Mojego światopoglądu na pewno nie jest w stanie zburzyć taki ignorant jak ty. Twoje pojęcie o historii jest równe zeru, lub wyjęte z podręcznika Batowskiego. Chcesz wejść na ten temat to z chęcią cię oświecę, tylko załóż temat.
Dobra kończę już offa Kometa;p

//No właśnie..ostatni raz następnym razem będą leciały warny.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-11-20, 02:36   

Historia życia Tupaca trochę lepiej Ci idzie, kolego :-P

Co do tematu, to pytanie jest dziwne, bo jak niby ustalić kryterium? W jakiej dziedzinie ten człowiek miałby być największy? Piłsudskiego bardzo szanuję, tak samo, jak Jana Pawła drugiego (czytałem kilka encyklik, także nie jest to czysta sympatia "za twarz"), sam nie wiem w sumie, nic odkrywczego pewnie nie napiszę. Nie znam się na fizyce, ale chciałbym się znać, czasem sobie uzupełniam wiedzę i częstotliwość, z jaką natykam się na nazwisko Einsteina każe mi wierzyć, że był kimś wybitnym. Do tego taki Martin Luther King. To pierwsze, co mi przyszło do głowy.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

bzyku_911  

User



Imię: Paweł

Wiek: 32

Do³±czy³: 15 Wrz 2009

Sk±d: Boles³awiec

   

Wys³any: 2009-11-20, 17:14   

Największa postać XXw. ???


James Hetfield... ;)
 

coddy  

Hiper wymiatacz

Gorgorocik



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 28

Do³±czy³: 16 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-31, 01:57   

@up

skoro tak...

Lars Ulrich
_________________
And I’ll stay alive
Just to follow you home
And I will survive
‘Cause you’re my Mississippi Princess
You’re my California Queen
Like the Duchess of Detroit
And every city in between

http://www.lastfm.pl/user/Coddy113
 

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wys³any: 2009-12-31, 02:12   

a ja bym stawiał na Kirka Hammetta
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

coddy  

Hiper wymiatacz

Gorgorocik



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 28

Do³±czy³: 16 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-31, 02:46   

zapomnieliscie o....


jak on mial....


Roberto Agustín Miguel Santiago Samuel Perez de la Santa Concepción Trujillo Veracruz Batiscie !

moze bardziej XXI wieku no ale co tam :)
_________________
And I’ll stay alive
Just to follow you home
And I will survive
‘Cause you’re my Mississippi Princess
You’re my California Queen
Like the Duchess of Detroit
And every city in between

http://www.lastfm.pl/user/Coddy113
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-04, 01:21   

Robert Pershing Wadlow - miał 254 cm wzrostu, szkoda że już nie żyje.. :-(
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Visage  

Mega wymiatacz


Wiek: 37

Do³±czy³: 03 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-04, 11:59   

Cytat:

Lars Ulrich

No bez jaj, nawet nasz rodzimy Promiński z tak nielubianej przeze mnie kapeli Behemoth może go przerobić na kotlety mielone; przejdźcie się kiedyś na koncert, posłuchajcie jednej solówki owego pana, a obraz Larsa spłonie w piekle.
_________________
We are Satan's generation and we don't give a fuck(...)
Infernal blood runs in our veins
Alcohol and drugs is what we need and take
We need no stupid fucking conscience
Go get fucked if you are not one of the bestial ones
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-29, 18:41   

Ksiądz Jerzy Popiełuszko, jeden z ostatnich prawdziwych księży w Polsce, człowiek który zginął dla pokoju prawdziwy męczennik.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com