Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: slow | 2010-03-12, 17:03

Autor

Wiadomo¶ć

patryk15

User


ImiÄ™: Patryk

Doł±czył: 07 Lis 2009

   

Wysłany: 2009-11-07, 19:13   Napletek :/

PrzejdÄ™ do rzeczy.
Kilka lat temu (miałem chyba 8 albo 9 lat) miałem zabieg usunięcia stulejki. Jednak podczas masturbacji napletek jest przyklejony do górnej części. W sumie mi to nie przeszkadza, ale przeczytałem w którymś temacie że prezerwatywa założona na penisa z nieściągniętym napletkiem może się zsunąć albo przedziurawić.
Prawda to?

I czy w związku z tym moim napletkiem powinienem się zgłsić do lekarza? Wstydzę się powiedzieć o tym rodzicom, mam 15 lat dopiero :/

Może jakoś samemu można tą wadę, jakby to powiedzieć, "skorygować"?
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Doł±czył: 22 Lut 2009

   

Wysłany: 2009-11-07, 19:15   

Nie za bardzo rozumiem:

patryk15 napisał/a:

napletek jest pzyklejony do górnej części.



W ogóle będzie Ci ciężko założyć prezerwatywę na penisa gdzie napletek jest nieściągnięty. Samemu raczej nic nie zrobisz - i lepiej nie próbować na własną rękę bawić się w lekarza.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,MoĹĽe nie najwaĹĽniejsze jest chcieć iść z kimĹ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

patryk15

User


ImiÄ™: Patryk

Doł±czył: 07 Lis 2009

   

Wysłany: 2009-11-07, 19:52   

Mizantrop napisał/a:

W ogóle będzie Ci ciężko założyć prezerwatywę na penisa gdzie napletek jest nieściągnięty.


To znaczy ja po przeczytaniu tydzień temu kupiłem sobie prezerwatywe i nałożyłem, nie było z tym większych problemów. Chodzi mi o to czy ona może się zsunąć lub pęknąć podczas stosunku :/
Bo mi to w sumie w ogĂłle nie przeszkadza ten napletek.
 

gr3mlin  

User



ImiÄ™: Tomek

Wiek: 34

Doł±czył: 11 Lis 2009

Sk±d: Gliwice

   

Wysłany: 2009-11-13, 01:21   

Musisz iść do lekarza, nie ma innego wyjścia.
_________________
:)
 

crazybtm

User


Doł±czył: 12 Mar 2010

   

Wysłany: 2010-03-12, 16:29   

nie musisz iść do lekarza .. każdy chłopak ma "przyklejony" napletek do końca "grzybka" . (bo o to chodzi - jeśli nie to idź do lekarza :-) ) a jeśli chodzi o to to naciągaj pare razy z 4 -5 dziennie penisa - chodzi o to że skóra w końcu się odklei. POWODZENIA
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com