Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2013-09-03, 23:02   Narciarstwo

Hej. Interesujecie się może narciarstwem alpejskim?
Lubicie góry, wyjezdzacie gdzies? może podzielimy sie opinią na temat kurortów zagranicznych jak i polskich(chociaz ze polskie ciezko nazwac kurortami)
 

Seelenschneider  

User

Die Verschwindende



Do³±czy³a: 09 Lip 2013

   

Wys³any: 2013-09-04, 18:11   

Ach, narciarstwo alpejskie, mimo tego, że kocham jeździć na nartach, to jeszcze nie miałam okazji pojeździć w "prawdziwych" górach. Jak do tej pory byłam tylko w Czechach i w Polsce, może raz na Słowacji. W Polskę nie jeżdżę w ogóle od wielu lat, wybieram Czechy. Jako, że mieszkam na Dolnym ¦ląsku mam bliżej do kurortów czeskich niż np. w polskie Tatry. Jeśli chodzi o ceny jest porównywalnie, często taniej niż w Czechach, zależy o jakich standartach noclegowych mówimy. Bardzo lubię Czarną Górę w Czechach, przyznam jednak, że jeżdżenie w to samo miejsce wielokrotnie odbiera miejscu urok, trasy znam na pamięć... Pojeździć w Alpach... tak, to by było coś :)
_________________
Najbardziej przerażającą rzeczą jest całkowita akceptacja samego siebie.
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2013-09-04, 19:54   

ja od lat lat (chyba już 10) jeżdzę do Szczyrku. Mam tam znajomych i stoki w jednym paluszku. w koncu zaczelo sie tam coś dziac. pierwszy raz pojeździć za granicą mialam okazje w kwietniu 2012-bylam w Livigno, nastepnie w tym roku w marcu rowniez udalo mi sie powrocic do Livigno-jednak z inną ekpią-ale równie fantastyczną. lubie wracac w te same miejsca bo wiem co gdzie i jak :) w kwietniu ejszcze udalo mi sie pojechac do zakopanego na kasprowy-drugi raz w zyciu (wczesniej to w 2004 roku bylam w zakopcu i pojezdzilam na szymoszkowej) i jeszcze w 2009-wtedy pierwszy raz zjechalam z kasprowego.
poza tym to jako ze mieszkam na mazurach musze korzystac z tutejszych stokow-okragłe, mragowo, gołdap, szelment-ale jest rowniez świetnie. mozna sobie posmigac ;)

w tym roku poki co dostalam oferte do Les Orres we Francji, ale nie wiem czy skorzystam.

[ Dodano: 2013-09-04, 19:55 ]

Seelenschneider napisa³/a:

Jako, że mieszkam na Dolnym ¦ląsku mam bliżej do kurortów czeskich niż np. w polskie Tatry.


pozazdrościć.... ja musze jeszcze całą polske przejechać, co zazwyczaj zajmuje caly dzien;/
 

Seelenschneider  

User

Die Verschwindende



Do³±czy³a: 09 Lip 2013

   

Wys³any: 2013-09-05, 21:02   

Na pewno jest wygodnie jechać do znanego już miejsca, zwłaszcza za granicą, mi jednak po kilku latach się nudzi. Pewnie to dlatego, że na Czarnej Górze wszystkie trasy już znam, a jak oglądałam ile różnych tras potrafi być na jednej górce we Włoszech czy w Austrii to dostałam oczopląsu :D Dżizas, jak wytrzymujesz w Zakopcu? Przecie tam kolejki to są kilometrowe, zanim się dojedzie na górę to już się można przy odpowiedniej pogodzie odmrożenia nabawić! :D Wydaje mi się, że Zakopane jest przereklamowane, a gorole ciągną z turystów ile tylko się da, dając niewiele w zamian.

Szczerze powiedziawszy nawet nie wiedziałam, że na północy kraju mamy jakieś stoki... xD

Ja za to zazdroszczę Ci, że masz z kim jechać. Ja w tym roku znowu nie pojechałam, bo nie miałam z kim. Samej smutno, zwłaszcza w obcym kraju, tylko bym się dołowała że jestem sama zamiast odpoczywać. Eh, widać nie można mieć wszystkiego :)
_________________
Najbardziej przerażającą rzeczą jest całkowita akceptacja samego siebie.
 

zozol91  

Wymiatacz

2,5 l na G



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2012

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2013-09-05, 21:18   

Jeśli chodzi o Polskę to polecam Pilsko, często tam bywam.
A z zagranicznych kurortów to byłem tylko raz, we Francji, było świetnie - super warunki, itp ale nazwy ośrodka nie pamiętam niestety :(
_________________
Wyobraź sobie, że umarłeś i leżysz martwy.
A teraz spójrz na swoje problemy z tej perspektywy.
Czyż wszystko nie ulega zmianie?
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2013-09-05, 21:32   

Seelenschneider napisa³/a:

Na pewno jest wygodnie jechać do znanego już miejsca, zwłaszcza za granicą, mi jednak po kilku latach się nudzi. Pewnie to dlatego, że na Czarnej Górze wszystkie trasy już znam, a jak oglądałam ile różnych tras potrafi być na jednej górce we Włoszech czy w Austrii to dostałam oczopląsu :D


ja w szczyrku od 10 lat jezdze i nie narzekam, a znam kazdy zakret, chociaz teraz troche "modernizujÄ…" :)

Seelenschneider napisa³/a:

żizas, jak wytrzymujesz w Zakopcu? Przecie tam kolejki to są kilometrowe, zanim się dojedzie na górę to już się można przy odpowiedniej pogodzie odmrożenia nabawić! :D Wydaje mi się, że Zakopane jest przereklamowane, a gorole ciągną z turystów ile tylko się da, dając niewiele w zamian.


pojechalam w kwietniu, nie bylo ludzi w ogole, tylko kasprowy juz działał a było gorąco ze mozna bylo w polarku jeździc swobodnie. a to ze przereklamowany to wiem, ale mialam okazje ostatni raz w sezonie pojechac na kilka dni to czemu by nie skorzystać ;)

Seelenschneider napisa³/a:

Szczerze powiedziawszy nawet nie wiedziałam, że na północy kraju mamy jakieś stoki... xD


nawet w szczecine jest, koło sopotu, ostrody, łomzy..po calej polsce są porozsiewane :)

Seelenschneider napisa³/a:

Ja za to zazdroszczę Ci, że masz z kim jechać. Ja w tym roku znowu nie pojechałam, bo nie miałam z kim. Samej smutno, zwłaszcza w obcym kraju, tylko bym się dołowała że jestem sama zamiast odpoczywać. Eh, widać nie można mieć wszystkiego :)


no ja zawsze jeździlam z rodzicami do szczyrku a rok temu przyjaciel starszy ode mnie mnie zabrał do Livigno, rok pozniej pojechalam z mojego ojca klientem ktorego widzial pare razy a ja w ogole, ale sie zgadali o nartach i pojechalam w ciemno tez do livigno i bylo zarąbiscie :P korzystalam ile sie dalo jeździć. teraz bede sie zabierac z kim sie da, ale znaleźć odpowiednie towarzystwo to jest cus a bez towarzystwa zaden wyjazd sie nie uda

zozol91 napisa³/a:

A z zagranicznych kurortów to byłem tylko raz, we Francji, było świetnie - super warunki, itp ale nazwy ośrodka nie pamiętam niestety :(



szkoda ze nie pamietasz:( z chęcia bym wysłuchala opinie bo wlasine do francji sie szykuje
 

zozol91  

Wymiatacz

2,5 l na G



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2012

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2013-09-05, 22:19   

Sprawdziłem na mapie i w 99,99% byłem tu: http://www.skiinfo.pl/alp...narciarski.html
_________________
Wyobraź sobie, że umarłeś i leżysz martwy.
A teraz spójrz na swoje problemy z tej perspektywy.
Czyż wszystko nie ulega zmianie?
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2013-09-06, 10:24   

o tym nie słyszałam :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com