Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

darson  

Stały User



ImiÄ™: Marek

Do³±czy³: 19 Cze 2008

Sk±d: wu wu a

   

Wys³any: 2009-01-21, 22:28   Netia speÅ‚nia marzenia

hej, zastanawiam się od kilku dni nad zmiana dostawcy internetu i chodzi mi o taki, żeby było dynamiczne IP. wybór padł wstępnie na netie - chciałbym się Was spytać czy ktoś z Was ma ten internet, jak się sprawuje, w ile dni go podłączyli.

i drugie pytanie - czy załapaliście się na aktualną promocję i wybraliście coś z katalogu marzeń? jak to było zorganizowane?
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-01-22, 12:14   

Ja mam w netii. Nie znam się dobrze, działa prawidłowo (czyli tak jak powinien) ale żadnych rewelacji. Promocje może ma jakieś mega wypasione, ja już mam dawno i na jedyne co się załapałam to pół roku za 24zł. Ale widząc ulotki to uu nieźle tam się interes rozkręca.

Modem tradycyjnie przychodzi po ok. miesiącu. Ja czekałam ze 2 tygodnie po tym aż zadzwonili z pytaniem "czy podłączyć?", i po paru dniach się machnęli. To tyle, nie mam porównania i niewiem czy to długo się czeka czy nie.
pzdr ;)
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

darson  

Stały User



ImiÄ™: Marek

Do³±czy³: 19 Cze 2008

Sk±d: wu wu a

   

Wys³any: 2009-02-17, 23:01   

supr, dzięki za informacje. ciekawe czy tylko Ty z użytkownikow naszego forum masz Netię. chciałbym żeby sie jeszcze kilka osób wypowiedziało;)

bardzo mnie interesuje ten katalo marzeń...
 

mikele  

User


Do³±czy³: 18 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-18, 11:44   

ja mam podpisana umowe z netia, od kwietnia maja mnie z tp przelaczyc. sprawa wyglada tak, ze ip dynamiczne jest przy umowach indywidualnych a przy firmowych ponoc stale. jesli chodzi o promo, to maja te katalogi marzen, ale zapomnialem nawet cos wybrac, mam dostac listownie info o tej promocji jak juz bede mial net to wtedy sobie cos wybiore pewnie ;) . no i kupony do empiku teraz sa dodatkowo. miejmy nadzieje, ze podlacza mi bez obsuwek
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-02-18, 11:46   

Mi się wydaje, że to kolejny chwyt reklamowy, po prostu chcą jakość ściągnąć klientów czytaj jeleniów, którzy będą im płacić a internet będzie się psuć w takim stopniu jak Neostrada.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

mikele  

User


Do³±czy³: 18 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-24, 11:57   

Straho napisa³/a:

Mi się wydaje, że to kolejny chwyt reklamowy, po prostu chcą jakość ściągnąć klientów czytaj jeleniów, którzy będą im płacić a internet będzie się psuć w takim stopniu jak Neostrada.




Promocje zawsza sa po to, by sciagnac klientow, co w tym takiego strasznego. jak mam do wyboru drukarke w tp albo lot szyowcem to sobie wybiore lot szybowcem w netii. poza tym cena netu tez nie jest bez znaczenia skoro oszczedzasz 45 zeta na 1 mega. i kto tu jest jeleń.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-24, 12:49   

Cytat:

Mi się wydaje, że to kolejny chwyt reklamowy, po prostu chcą jakość ściągnąć klientów czytaj jeleniów, którzy będą im płacić a internet będzie się psuć w takim stopniu jak Neostrada.



Chyba do tego służą te chwyty.
Zresztą Neostrada to gówno w porównaniu z Netią. Mam netie od 2 lat i jeszcze nie narzekałem.
A po skończeniu umowy za taką samą cenę tz. chyba 10 zł więcej zaoferowali internet 4 mb.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

darson  

Stały User



ImiÄ™: Marek

Do³±czy³: 19 Cze 2008

Sk±d: wu wu a

   

Wys³any: 2009-02-26, 22:41   

Straho napisa³/a:

Mi się wydaje, że to kolejny chwyt reklamowy, po prostu chcą jakość ściągnąć klientów czytaj jeleniów, którzy będą im płacić a internet będzie się psuć w takim stopniu jak Neostrada.



e tam, to by się szybko wydało i by Netia miała więcej nieprzyjemności niz zysku. robią to na pewno, tylko muszę znaleźć ludzika który to wykorzystał. chyba że wszyscy wzięli karnety na lot szybowcem i czekają na wiosnę na lepsze warunki pogodowe
 

mikele  

User


Do³±czy³: 18 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-27, 11:25   

darson napisa³/a:

Straho napisa³/a:

Mi się wydaje, że to kolejny chwyt reklamowy, po prostu chcą jakość ściągnąć klientów czytaj jeleniów, którzy będą im płacić a internet będzie się psuć w takim stopniu jak Neostrada.



e tam, to by się szybko wydało i by Netia miała więcej nieprzyjemności niz zysku. robią to na pewno, tylko muszę znaleźć ludzika który to wykorzystał. chyba że wszyscy wzięli karnety na lot szybowcem i czekają na wiosnę na lepsze warunki pogodowe



poza tym ja nie znam ludzi, ktorzy by podpisali umowe tylko po to by sobie zrobic masaz lomi lomi albo sie na kogartach przejechac. umowe sie podpisuje np na 18 miesiecy, wiec tu sie czlowiek kieruje oferta, cena, dostepnoscia itp
 

Karu$$ia ;*  

Wymiatacz

nowy avatar ^^



Do³±czy³a: 22 Lut 2009

Sk±d: z Bajki ^^

   

Wys³any: 2009-03-04, 18:04   

Ja nie mam z neti tylko u mojego przyjaciela ;) ale miałam netie i nie polecam jej :wstyd:
_________________
[` jestem słońcem, Ty - wichurą, ogniem - ja, wodą - Ty...]

______________________________________
 

defect87

User



Do³±czy³: 12 Lis 2008

   

Wys³any: 2009-03-17, 00:28   

Straho napisa³/a:

Mi się wydaje, że to kolejny chwyt reklamowy, po prostu chcą jakość ściągnąć klientów



No ale to chyba naturalne, że się stosuję różne promocje, netia "spełnia marzenia", w neostradzie jak przedłużasz umowę przez www to dają gratis drukarkę, jeszcze inna firma robi jeszcze co innego....nie ma się co dziwić.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com