Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 36

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-06-10, 16:32   

Nie traktuje niedzieli w sposób starotestamentowy - czyli najlepiej po pójściu do kościoła nic nie rób. Dla mnie święć znaczy tyle co pójdź do świątyni, a potem robię różne rzeczy. Raczej odpoczywam, ale jak mam coś do zrobienia to to robię i nie patrzę się na innych.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-06-12, 21:28   

Kiedyś jak jeszcze byłem ministrantem, to niedziela była dla mnie wyjątkowym dniem, innym niż dni powszednie.
Dzień rozpoczynałem wstając przez 8, tak by na 8 dążyć do Kościoła na mszę. Dopiero po mszy jadałem śniadanie.
Później w sumie dzień, jak dzień wolny. Odpoczynek. Obiad wraz z rodziną, który składał się zawsze z dwóch dań.

Teraz niedziela jest dla mnie zwykłym dniem, obiad każdy je o różnej porze. Nie zmieniło się tylko to, że w ten dzień się odpoczywa.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Cole  

Hiper wymiatacz

dramatis personae



Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Mar 2010

Sk±d: spod ³ó¿ka

   

Wys³any: 2010-06-12, 23:06   

W niedzielę śpię zwykle do południa. Potem siedzę w piżamie i nic nie robię. Pod wieczór odrabiam lekcje. Nie chodzę do kościoła od ładnych paru lat więc niedziela to dla mnie druga sobota.
_________________
If you have to go don't say goodbye
If you have to go don't you cry
If you have to go I will get by
Someday I'll follow you and see you on the other side...
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2010-06-12, 23:14   

różnie to bywa. jak spędzam weekend u siebie w domu, to zwykle jest rodzinne wyjście do kościoła, obiad z dwóch dań, wizyta u dziadków.
jeśli jestem u Blondyna, to zwykle śpimy do południa, później jakiś obiad i wyruszamy w plener.
_________________
meow
 

krasnal12  

Wymiatacz



ImiÄ™: Natalia

Do³±czy³a: 04 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-06-12, 23:17   

Do kościoła raczej chodzę. Reszta dnia aż tak dużo nie różni się od soboty. Robię to na co mam ochotę, no ale jak mam do zrobienia coś ważniejszego to to robię.
U mnie jest podobnie jak u Isaira.
_________________
I believe in nothing.
 

brajla  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 08 Kwi 2010

Sk±d: w ludziach tyle jadu

   

Wys³any: 2010-09-08, 16:30   

ja odpoczywam w niedziele bo ciężkich dniach tak jak Bóg odpoczywał
:hyhy:
_________________
Kiss my ass:*
 

Barbara77  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 02 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-09-18, 12:03   

Nie jestem pewna, ale wydaje mi sie, ze jesli trzymac sie Biblii, to raczej sobota...
Sobota czy niedziela?
Dzień święty
 

AnioÅ‚ek^^  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-09-18, 14:29   

Zazwyczaj idę do kościoła, potem jem jakiś obiad, i odpoczywam cały dzień oglądając jakiś film.
Czasami wyjeżdżam z rodziną do rodziny albo rodzina przyjeżdża do mnie:)
_________________
Jęczeć nad minionym nieszczęściem to najlepszy sposób, by przyciągnąć inne.
 

mist  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-09-18, 15:50   

W niedzielę mam dzień wkurzania zagorzałych katolików: myję okna, wynoszę śmieci, odkurzam etc. Jestem niewierząca, ale kiedy 'byłam' to niczym się niedziela nie różniła. Jak już gdzieś pisałam idę pod prąd jeśli chodzi o ustalone zasady.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2010-09-18, 16:07   

Co robię w niedzielę? Wstaję o 12:00, robię sobie kawę, siedzę przed komputerem, obiad, msza w kościele a potem różne rzeczy (komputer/książka/spacer). A więc tego dnia bawię się w Boga - odpoczywam.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-09-20, 14:14   

Dzień jak dzień. Wstaję koło 9.00, oglądam TV, jem śniadanie, ubieram się. Robię lekcje i, jeżeli trzeba, uczę się, po czym do końca dnia zajmuję się tym, co sprawia mi przyjemność. Nie święcę zbytnio tego dnia, nie chodzę do Kościoła, to dla mnie po prostu kolejny dzień tygodnia, tyle że bardziej nastawiony na odpoczynek (razem z sobotą w parze), niż na pracę.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Wench  

Stały User

damn pirate



Wiek: 31

Do³±czy³: 30 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-09-20, 18:22   

Niedziela to dzień przygotowań na poniedziałek :( nic w tym świętego
_________________
LAST.FM Problem?
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-09-20, 19:35   

Nie traktuję niedzieli jak dnia świętego - dla mnie to dzień jak dzień, i jeżeli w niedziele zauważę, że mam na przykład brudną podłogę, to umyję ją bez wahania i wyrzutów sumienia. Zresztą, to w ogóle jest dziwne - przecież są ludzie, którzy uczą się, pracują i naprawdę mają mało czasu, często niedziela jest dla nich jedynym dniem na porządki, i co wtedy? Muszą się spowiadać z tego, że umyli okno? :-o
Swoje niedziele często spędzam z rodzicami. Jest maminy obiad, dużo śmiechu i rozpieszczania, popołudniami kawa i sernik, też zrobiony zresztą przez mamę... I bardzo, bardzo lubię takie niedziele. :-)
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

Pyskata.

Stały User



Do³±czy³: 19 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-20, 22:57   

Dzień jak dzień, można chlać, palić, przeklinać, spać, jeść, sprzątać. Wywalone.
_________________
Mamy tu komplet i lubiÄ™ jak jest konkret.
Kiedy gubiÄ™ rozsadek i wÄ…tek.
Ej ty zamykamy drzwi, wokół sami V.I.P.
Fokus ***** śpi, rzeź niewiniątek.
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-09-21, 08:38   

wstanę, o której? to zależy ale między 7 a 9.30 ;) pomyślę ze to niedziela i mi sie życ odechce-rodzice w domu, no chyba ze gdzie sna wycieczke pojada o ile im sie bedzie chcialo, jak im sie nie bedzie chciala to kolejny dzien nudów hehe..nie lubie niedziel, nigdy nic nie sie nikomu nie chce;/
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com