Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Atsushi  

Hiper wymiatacz

Kimochi~!



ImiÄ™: Artur

Do³±czy³: 24 Wrz 2012

   

Wys³any: 2013-01-14, 03:42   

Sherlotka, Jesteś jeszcze młoda, w Twoim wieku nie ma co się zadręczać, to że teraz z nikim nie jesteś nie znaczy że nigdy nikogo nie będziesz mieć - na przykład znam kogoś, kto dopiero w wieku prawie 19 lat rozpoczął swój pierwszy związek.
_________________
DO WHATEVER YOU WANT NOBODY IS WATCHING!
 

Oriflamme  

Hiper wymiatacz

FSM!



Wiek: 31

Do³±czy³: 03 Gru 2012

Sk±d: Kalisz

   

Wys³any: 2013-01-14, 16:36   

Aris napisa³/a:

Czy sądzicie że jeżeli ktoś nigdy nie miał dziewczyny lub chłopaka to obciach ?? :)


Do czego to doszło żeby uczucia i związek traktować jak towar świadczący o czyjejś fajności...
_________________
"Nauka to nie tylko element wiedzy. To sposób myślenia i postrzegania rzeczywistości" - Carl Sagan
 

justa55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 23 Lut 2010

   

Wys³any: 2013-07-20, 16:53   

Według mnie osoba, która jeszcze nikogo nigdy nie miała nie ma powodów do wstydu. Na miłość musi przyjść odpowiedni czas i jest to dla każdego inny moment. Ktoś będzie gotowy na miłość w wieku 16 lat, inna osoba dopiero po 30. Niektórzy z wyboru wolą być kawalerami i pannami do końca życia. Ich wybór. Ja sama jeszcze nie miałam partnera, ale nie przejmuję się tym specjalnie, bo mogę jeszcze trochę poczekać. Wole dojrzeć do miłości i trafić na kogoś odpowiedniego. Stykałam się z tym, że ktoś grubo po 30, czasem 40 lub więcej, nie ma żony/męża. Nie uważam by byłą to siara, trochę szkoda, ze sami są, ale jak im jest tak dobrze, to czemu na siłę mają z kimś być.
_________________
"Nie ma rzeczy bardziej niewiarygodnej od rzeczywistości."
Fiodor Dostojewski
 

T0ksyczna  

Mega wymiatacz

poprostu



ImiÄ™: Marta

Wiek: 31

Do³±czy³a: 19 Sie 2013

Sk±d: Hiszpania

   

Wys³any: 2013-08-20, 01:36   

Obciach? Po prostu nie spotkałeś jeszcze odpowiedniej osoby. W ogóle to są osoby które wolą być same i nie widzę w tym nic złego.
_________________
`

Mentes huecas, vacíos los corazones.
 

renive  

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³: 28 Lip 2013

Sk±d: Ma³opolska

   

Wys³any: 2013-09-07, 23:22   

Obciach? Eeeee, nie. Lepiej poczekać i znaleźć kogoś kogo na serio się pokocha i będzie chciało się być z tą osobą, niż mieć kilka krótkich, nieudanych epizodów.
_________________
Pozostaje pielęgnować to co kiełkuje,
majÄ…c nadziejÄ™,
że może kiedyś,
wykwitnie z tego kwiat,
który nie uschnie przez długie lata.
 

zamyslajacysie  

User


Wiek: 33

Do³±czy³: 08 Wrz 2013

   

Wys³any: 2013-09-08, 19:35   

Swoją pierwszą (i jak do tej pory jedyną) dziewczynę miałem w wieku prawie 22 lat. Nie za ciekawie się z tym czułem i czuję, ale to i tak sukces, że w ogóle udało mi się z kimkolwiek być.
_________________
Przechodniem w życiu jesteś
 

NobodyKnowsMe  

User


Do³±czy³a: 24 Lis 2013

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2013-11-27, 20:03   

raczej nie ;)

w sumie chyba lepiej poczekać na odpowiednią osobę , niż pakować się w coś od tak, " bo wypada kogoś mieć" .
 

ElektryczneSzelki  

Wymiatacz

Metalówa



ImiÄ™: Weronika

Do³±czy³a: 26 Lis 2013

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2013-11-28, 16:21   

Lepiej być samemu, niż być z niewłaściwą osobą. To nie obciach. To świadczy o Tobie bardzo dobrze, najwyraźniej nie przywiązujesz się do byle kogo.
_________________
Enjoy capitalism!
 

CeeM  

Stały User

wejdz na mój profil



Do³±czy³: 29 Maj 2013

   

Wys³any: 2013-12-06, 11:17   

Szczerze?Kogo to obchodzi czy miałeś/aś kogoś? Ludzi to nie interesuje.No może kobiety w przypadku facetów pod kątem prawiczka.
 

wolzgad  

User


ImiÄ™: Erni

Wiek: 27

Do³±czy³: 18 Gru 2013

   

Wys³any: 2013-12-19, 14:55   

To żaden obciach. Ja osobiście nie miałem dziewczyny chodź 7 razy to mnie się pytały czy chce z nimi być. To zależy od tego co kto szuka w 2 osobie i czy to w niej znajduje. ;)
 

zakrÄ™tka  

Stały User

stay away, bitch.



Do³±czy³a: 27 Cze 2013

   

Wys³any: 2013-12-19, 15:06   

Obciach to może być jak Ci kolega na apelu ściągnie gacie i dyrektorka zobaczy Twojego pindola.
_________________
- Pobiegliśmy do samochodu. Nie miał kół, ktoś nam koła zaje*ał.
- Zaje*ał koła.. To my jesteśmy złodziejami! Wiesz, czym się różnią złodzieje od niezłodziei, Goldi?
Bo to oni zaje*ują, a nie im zaje*ują! Czujesz tą je*aną różnicę?!
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-02-27, 12:40   

Według mnie żaden obciach, nawet jeżeli przez całe życie nie byłoby się w żadnym związku. Określiłabym to raczej smutnym niż obciachowym w przypadku kiedy ktoś chciałby mieć drugą połówkę, a z jakichś względów nie może jej znaleźć przez wiele lat. I mówię tutaj o ludziach co najmniej 30-kilkuletnich, a nie o nastolatkach. ;)
 

marigold  

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 24 Sty 2015

Sk±d: Wawa

   

Wys³any: 2015-03-12, 14:19   

Nie mozna powiedzieć, że brak chłopka czy dziewczyny to obciach! W żadnym wypadku i niezależnie od wieku! Nikt nigdy nie narzucił jakiegos odgórnego obostrzenia, że jeśli ktoś do 18 roku życia nie bedzie miał sympatii to jest skończony..! Nic na siłę!
 

kat88  

User


Do³±czy³a: 17 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-17, 01:55   

To nie żaden obciach, tak naprawdę to zaleta!
_________________
http://www.studia-bydgoszcz.edu.pl/
 

serafinkoncki  

User


Do³±czy³: 24 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-03-18, 23:10   

Wyszaleć się jest najlepiej a nie od razu w związek się pakować :-)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com