Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-10, 16:39

Autor

Wiadomo¶æ

Mathi

User


Wiek: 34

Do³±czy³: 09 Mar 2009

Sk±d: Zabrze

   

Wys³any: 2009-03-16, 18:50   Niska samoocena, brak pewnosci siebie, problem z dziewczynam

Witam.

Otoz moj problem wyglada tak ... Jakiś rok temu zerwałem z dziewczyna z ktora bylem grubo ponad 9 miesiecy i od tamtej pory mam problemy ze soba ... natychmiast gdy o niej zapomnialem zaczolem szukać sobie innej ... i tu sie zaczely schody ... 1 zrobiła nadzieje i dała kosza z 2 było tak samo i po tym poprostu opadłem ... zaczołem sie uzalac nad soba ... co we mnie nie tak ... mam wiele przyjaciolek, z dziewczynami mam dobry kontakt a jednak cos jest na rzeczy ... może to, że jestem dośc niski ... mam 162 ;(, na dodatek dosc mocno owłosiony (klatka piersiowa, nogi, delikatne białe włoski zaczynaja rosnac na plechach ;/) z wygladem chyba nie jest zle skoro pisza do mnie czsami dziewczyny, ale akurat takie ktorymi sie nei interesuje ... nie wiem co mam ze soba zrobic. Teraz boje sie dostac znowu kosza i zaczynam szukac u siebie co moze je odstraszac ... czy niski wzrost ? owłosienie ? nie wiem juz co ze soba zrobic ... nie jestem typem samotnika .. nie umiem być sam ...

Pozdrawiam
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-03-16, 18:55   

Mathi napisa³/a:

, na dodatek dosc mocno owłosiony (klatka piersiowa, nogi, delikatne białe włoski zaczynaja rosnac na plechach ;/)


A to co ty, nago chodzisz?

Mathi napisa³/a:

Teraz boje sie dostac znowu kosza i zaczynam szukac u siebie co moze je odstraszac ...


Spójrz, sam piszesz że te dziewczyny, które do ciebie piszą, Cię nie interesują, a sam jak dostałeś kosza to od razu musi to być czegoś większego wina.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-03-16, 19:01   

Mathi napisa³/a:

mam wiele przyjaciolek,


Może spróbuj z nimi? Dobrze się znacie, jeśli Cie lubią zobacz jak reagują na Twoje komplementy czy lekki flirt itp.

Mathi napisa³/a:

ale akurat takie ktorymi sie nei interesuje


A czemu nimi się nie interesujesz? Ze względu na wygląd? Jeśli tak to rzeczywiście lipa, ale jeśli wydają Ci się 'głupie' to może spróbuj je lepiej poznać, może jednak zmienisz zdanie.
_________________
ona umrze martwa.
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-03-16, 19:49   

Mathi napisa³/a:

z wygladem chyba nie jest zle skoro pisza do mnie czsami dziewczyny


masakra.
czy my naprawdę jesteśmy takimi potworami, które patrzą tylko na wygląd?
ładny - zagadam. Nieładny - niech spada.
może czas zmienić towarzystwo?

Mathi napisa³/a:

ale akurat takie ktorymi sie nei interesuje ...


to podziel się z nami swoimi wymaganiami. Jakie powinnyśmy być?

Mathi napisa³/a:

czy niski wzrost ?


niektóre wolą niskich.

Mathi napisa³/a:

owłosienie ?


to akurat wg mnie plus, bo lubie gdy facet jest szorstki, ale wszystko zależy o gustu.
 

kas8D  

Wymiatacz

realnie nieobecna



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-16, 20:33   

O gustach siÄ™ nie dyskutuje, napewno jest ktoÅ› komu podobasz siÄ™ taki jaki jesteÅ›.
Myślę, że powinieneś spróbować z którąś z przyjaciółek, bo po swoich obserwacjach widzę, że z przyjaźni rodzi się najpiękniejsza miłość. Ale bądź z nimi ostrożny, zaobserwuj jak reagują na Twoje zachowanie. Jeżeli dadzą sygnał, że nie chciałyby z Tobą być, wycofaj się, zapomnij o sprawie i szukaj szczęścia w "koleżankach" lub wśród obcych dziewczyn.

Niska samoocena:
Uwierz w siebie. Bo gwarantuje, że jest ktoś komu naprawdę się podobasz, ale nawet o tym nie wiesz.

Brak pewności siebie:
Wyobraź sobie, że możesz mieć każdą laskę jaką chcesz. Ty przecież też możesz dać lasce kosza, nie? To sprawi, że będziesz pewniejszy, luźniejszy. Ale też co za dużo to niezdrowo, nie bądź ważniakiem.
POWODZENIA!
_________________

 

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-03-16, 20:40   

Piszesz tu jaki to Ty niski, owłosiony i brzydki, a pomyślałeś że możesz mieć coś z głową? ¯e coś co robisz sprawia że dziewczyny nie chcą z Tobą być? Bo sorry ale na tyle kobiet ile poznałem to tak hmmm jakiś graniczny odsetek patrzy na wygląd przy wyborze partnera. Fakt liczy się pociąg fizyczny ale bardziej faceci dostają kosze przez to co robią lub czego nie robią.
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

Mathi

User


Wiek: 34

Do³±czy³: 09 Mar 2009

Sk±d: Zabrze

   

Wys³any: 2009-03-16, 21:18   

nie chce probowac z przyjaciolkami, bo to sa przyjaciolki ... nie potrafie sobei teraz wyobrazic zeby tak poprostu z ktoras byc ... nei chce zepsuc przyjazni, dobrze sie czuje w ich towarzystwie ale to wszystko ...

Coś z głowa .. hmm no nie wiem ... to spokojnych i grzecznych nie naleze, ale jestem dość lubiany, nikomu moj styl ani zachowanie nie przeszkadza (bynajmniej ja nic o tym nie wiem ) nie wiem czemu tak jest ...

e: jeszcze nawiazujac do tych co pisały ... hmm styl barbie i przepraszam "puste" dziewczynki ktore chwala sie ktora miala wiecej chłopakow mnei nie interesuja ... ;)
 

lusia  

Mega wymiatacz

subtelna wariatka



ImiÄ™: Lucyna

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-03-16, 21:23   

Mathi napisa³/a:

Coś z głowa .. hmm no nie wiem ... to spokojnych i grzecznych nie naleze, ale jestem dość lubiany, nikomu moj styl ani zachowanie nie przeszkadza (bynajmniej ja nic o tym nie wiem ) nie wiem czemu tak jest ...



Mam koleżankę, której też tak się wydaje. Jak jest obok to się do niej wdzięczą, a jak odejdzie to dawaj! i zaczyna się obgadywanie. Nie robi nic złego, nie jest chamska, złośliwa, nie kuje. Tylko po prostu... odrzuca. Sama w sobie jest odpychająca i ciężko to wytłumaczyć. Pogadaj z ludźmi, poproś o szczere opinie na swój temat. Może się czegoś dowiesz u źródła... ;)
_________________
Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
 

Mathi

User


Wiek: 34

Do³±czy³: 09 Mar 2009

Sk±d: Zabrze

   

Wys³any: 2009-03-16, 21:31   

wiesz ... jakies pol roku temu mielismy w klasie takie "cos" ze kazdy pisze na kartce anonimowo co o danej osobie mysli ... kiedy doszla do mnie kartka z opiniami o mnie nie było tam nic negatywnego ... z nie wszystkimi sie koleguje ale nikomu nie wadze ... z drugiej strony szczerze wali mnie to co mowia inni ... interesuje mnie tylko to co mowia moi blizsi znajomi ... ;) a że czasem jestem obgadywany przez osoby dla ktorych jestem "inny" bo dbam o siebie i nie mam lysej głowy to ... ;)
 

lusia  

Mega wymiatacz

subtelna wariatka



ImiÄ™: Lucyna

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-03-16, 21:34   

Mathi napisa³/a:

jakies pol roku temu mielismy w klasie takie "cos" ze kazdy pisze na kartce anonimowo co o danej osobie mysli


Może coś się zmieniło od tego czasu.
_________________
Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
 

Mathi

User


Wiek: 34

Do³±czy³: 09 Mar 2009

Sk±d: Zabrze

   

Wys³any: 2009-03-16, 21:38   

nie sadze ;)
 

lusia  

Mega wymiatacz

subtelna wariatka



ImiÄ™: Lucyna

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-03-16, 21:53   

Mathi napisa³/a:

nie sadze ;)



Ale kto wie :-D Masz podobno niską samoocenę. Może warto więc swój lament przenieść z wyglądu na charakter i i to w nim poszukać wad.
_________________
Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com