Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

yeahX  

Stały User


Doł±czył: 19 Lut 2009

   

Wysłany: 2009-05-07, 14:59   Nokia 5310 - problem z wĹ‚Ä…czaniem siÄ™.

Witam.
Mam pewien problem z moim telefonem. Postaram się to opisać w skrócie licząc z nadzieją, że ktoś miał podobny problem lub wie, co się dzieje.

Telefon działał bez zarzutu. Zawsze wszystko z nim było prawie OK. Ostatnio koleżanka poprosiła mnie, bym pożyczył jej na 5 min baterie, ponieważ jej była zepsuta, a nie chciała tracić wszystkich kontaktów. Pożyczyłem, również było ok. Dzisiaj w szkole pożyczyłem jej ją jeszcze raz, bo wtedy jej się kontakty nie zgrały. Oddała baterie i kaput. Telefon się włącza, niby jest OK, a gdy przychodzi do wpisania daty i godziny, po prostu nic się z nim nie dzieje(data i zegar pojawiają się do ustawiania od razu po włączeniu telefonu).
Nie wiem co mam zrobić ? Czy to wina baterii ? Czy to telefon ?
Może ktoś miał podobny problem ?

ProszÄ™ o o odpowiedzi,
yeahX
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Doł±czył: 28 Kwi 2009

   

Wysłany: 2009-05-07, 16:08   

PoĹĽycz od kogoĹ› bateriÄ™ i zobacz ;)
_________________
"Ludzie sÄ… jak morze, czasem Ĺ‚agodni i przyjaĹşni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

BQ  

User


Doł±czył: 07 Maj 2009

   

Wysłany: 2009-05-08, 12:46   

Próbowałeś ładować? Mógł Ci paść soft, lub wysypać się certyfikaty. Masz na nią gwarancję?
Spróbuj wgrać softa nowego. Powinno Ci to pomóc.
http://www.nokia.pl/pomoc...mowania/pobierz
 

stanley90

User


Doł±czył: 26 Maj 2009

   

Wysłany: 2009-05-26, 18:33   

Padła ci bateria podtrzymujaca na płycie głównej telefonu-dośc częsta awaria w tym modelu. Trzeba rozebrac telefon i gdzieś w pod wyświetlaczem na płycie głównej będze taka mała bateryjka podobna do zegarkowej-trzeba ją wymienic, a jak nie będzie poprawy to sypła sie gdzieś po drodze ścieżka na płycie i nawet sam serwis niewiele pomoże :przestraszony:
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com