Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Girtz  

Pogromca postĂłw

M.



Wiek: 32

Doł±czył: 10 Lip 2009

Sk±d: Mystic Falls

   

Wysłany: 2009-09-15, 17:49   Nokia 5800

Zastanwiam sie nad kupnem tego telefonu ;) Miałem już od czynienia z telefonami typu standard,klapka,slider ale jeszcze nie miałem dotykowca. Mój obecny tel. to SE W910i wszystko byłoby ok gdyby nie to że się wiesza i to dosyć często :-> wgranie softa nie pomogło dlatego chce go sprzedać. Zbliża się 18-stka i właśnie po niej chce kupić nokie 5800, ma wszystko to czego potrzebuje , jestem ogólnie nim zachwycony ale nie miałem okazji go jeszcze przetestować. Może wy mieliście taką okazje ? jakiś znajomy może posiadał ? Bo jak wiadomo opinie w necie są sprzeczne ( tak zawsze było i być będzie xD) oraz jestem ciekawy co wy o nim myślicie?
Dla ułatwienia dam fotosa :
_________________
___________________________
 

justyna15153  

Hiper wymiatacz


Doł±czyła: 04 Maj 2009

   

Wysłany: 2009-09-15, 17:58   

Tak posiadają i mnie ogólnie się nie podobają bo co się bawiłam dotykowymi to, albo się wiesiło albo po prostu nie łapał że w ogóle w nim klikasz... także jak dla mnie są do dupy :]
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Doł±czyła: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wysłany: 2009-09-17, 10:07   

Moja mama właśnie dostała taki firmowy, nawet jest zadowolona,ale często przy szybkim wysyłaniu informacji się zawiesza ,czasem także reaguje zbyt mocno na zimno,a także co opisała koleżanka powyżej "nie łapie dotyku".
_________________
Drugs&hugs.
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Doł±czył: 28 Kwi 2009

   

Wysłany: 2009-09-17, 16:09   

Kometa napisał/a:

informacji siÄ™ zawiesza


To przez to, że ta wersja tak jak i moja np. ma wgrana słabe oprogramowanie.

Ogółem fajna, jednakże dużo droższa niż np. LG, a porównywalna :)
_________________
"Ludzie sÄ… jak morze, czasem Ĺ‚agodni i przyjaĹşni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

czarownica  

Stały User


Doł±czyła: 12 Sie 2009

   

Wysłany: 2009-09-21, 00:43   

Ogólnie ta nokia robi sporą furorę w internecie. Wiele o niej pochlebnych postów na forach czytałam. Ludzie generalnie są zadowoleni, ale ostateczna decyzja i ta należy do ciebie.
Ja osobiście nie zdecydowałabym się na panel dotykowy. Raz, że się brudzi (jest opcja rysika, ale to nie to samo), dwa, że faktycznie nie zawsze i nie od razu reaguje na nasze papilarne komendy.
Wole standardowe klawiszowe rozwiÄ…zania ;)
 

Marde  

Stały User

GieKSiarz



ImiÄ™: Dominik

Wiek: 30

Doł±czył: 08 Lip 2009

Sk±d: Z internetu

   

Wysłany: 2009-09-26, 20:57   

Mam kumpla który ma ten telefon, ogólnie mnie się podoba, łatwa obsługa jak w każdej nokii ;) Więc polecam ;)
 

Pokrak  

Stały User

Illuminatus



Doł±czył: 27 Wrz 2009

   

Wysłany: 2009-09-27, 22:20   

To taki szpanerski trochÄ™ telefon. Masz go- jesteĹ› fajny. Ale sms na nim to poraĹĽka. Ja tam kocham mojÄ… starÄ… Nokie 6630!
_________________
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com