Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-07-27, 17:46   Objawienie ducha

Kto uwierzy to uwierzy, kto nie to nie. Był u mnie przed chwilą mój wujek, facet w sile wieku. Pisałem tutaj (chyba tutaj) jak to objawił sie jego brat (duch brata), który się powiesił. Pojawił się znów gdy był w Mielnie na wakacjach, gdy kąpał się objawił się duch brata. Wujek opowiadając mi to płakał. Gdy go zobaczył pierwsze się wystraszył, ale zaczęli ze sobą rozmawiać. Więc wujek się pytał go dlaczego się powiesił, powiedział jedynie, że bardzo tego żałuje, że wszystko się skumulowało poszło o potężny majątek. Wujek zaczął się go wypytywać czy spotkał rodziców odparł, że nie albowiem w czyśćcu przebywa, ale są albo w raju albo w niebie. (Zawsze myślałem, ze niebo to raj :-o ) Duch denata też płakał bez przerwy mówił, że żałuje tego co zrobił. Duch wspomniał o jakimś ukrytym testamencie, bo w naszej rodzinie były dwa, jeden w gminie a ten prawdziwy w ukryciu. Powiedział zmarły gdzie jest, i faktycznie tam był. Po jakimś czasie duch znikł. Przed zniknięciem jeszcze mówił, że wahał się popełnić samobójstwo, ale gdy przez szparę stodoły zobaczył jak jego brat odjeżdża założył pętlę na szyję i skoczył.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-07-27, 17:50   

Aha. Moją babcie 5 lat odwiedzał zmarły mąż, znaczy mój dziadek.
Podobno.

-.-'
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

justyna15153  

Hiper wymiatacz


Do³±czy³a: 04 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-07-27, 19:15   

Przeważnie mówią, że osoby które myślą o zmarłych non stop, ich wyobraźnia płata figle, nie mówię że spotkało to twojego Wujka, może naprawdę go zobaczył jeśli był aż tak przekonujący, ale widząc taką osobę co to przeżyła a czytając jest inaczej więc jakoś ciężko mi w to uwierzyć ;)
 

stokrotka  

Stały User


ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 02 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-27, 19:47   

Straho, wierzę ci takie rzeczy się zdarzają. Nie zdarzyło mi się coś takiego, ale wierzę że są duchy. Kiedyś mi kolega tez opowiadał jak go duch nawiedził...
_________________
"Odszedł a ciało swe pogodził z ptakiem
I wiecznym cierpieniem
I była miłość
I była zgoda
Każdy był wolny
Wolny był każdy ptak..."- Dżem
 

Agyness  

Wymiatacz



ImiÄ™: Basia

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-07-27, 20:10   

Wierze Ci. Dziadek mi opowiadał że po swoim ślubie przyszedł do niego w nocy jego ojciec( mój pradziadek) stał w drzwiach, dziadek włączył światło i znikł.

2 przypadek był tez u dziadków. Dziadkowie mieszkają na górze wujek na dole. Jakieś 3 lata temu umarł wujek, pojechali go ubierać umyć i takie tam bzdety. Babcia została sama w domu, drzwi na schody miała otwarte. Słyszała jak drzwi od łazienki się otworzyły i zamknęły. Wiedziała że to z łazienki bo strasznie skrzypią. za chwile znów otwierają i zamykają.

Babcia sobie wytłumaczyła że wujek przyszedł się umyć i przyszykować na swój pogrzeb.
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-07-27, 20:52   

duchy nie istnieją co prawdazdarzają się czasem jakieś paranormalne zjawiska ale ja raczej sceptycznie podchodzę to tego typu rzeczy nie widziałam tego co opisałeś więc też nie uwierzyłam
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-07-27, 21:11   

psychopathicwizard, istnieją, istnieją;). Chyba kuzyn mojej babci też miał takie akcje ze zmarłym ojcem, wiec wszystko jest możliwe:).
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-07-27, 21:18   

Cytat:

psychopathicwizard, istniejÄ…, istniejÄ…;).


jakoś nie przekonałaś mnie.

Cytat:

Chyba kuzyn mojej babci też miał takie akcje ze zmarłym ojcem, wiec wszystko jest możliwe:).


a to właśnie dlatego. a kuzyn mojej babci cioci wujka brata psa chomika stryj widział jak ufo lata nad zbożami
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

realizator  

User


Wiek: 34

Do³±czy³: 23 Sty 2009

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2009-07-27, 21:26   

Ja wiem z doświadczenia, iż ludzie, którzy utrzymują, że widzieli duchy najczęściej okazują się być chorzy psychicznie. Miałem taką dziewczynę i wiem coś o tym.
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-07-27, 21:30   

Cytat:

ludzie, którzy utrzymują, że widzieli duchy najczęściej okazują się być chorzy psychicznie


no prosze kiedyÅ› to byli mentorzy a teraz to tylko zwykli psychole
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-07-27, 21:32   

realizator napisa³/a:

być chorzy psychicznie.



Popieram.

Mnie czasem nawiedzają chomiki i świnki moje, która leżą zakopane pod krzakiem. Lubie je czuć około siebie to taki, takie intymne.

Ale by ludzie nawiedzali to nie, nie wierze. Jak siebie kocham - nie wierze.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Nosferatu  

Hiper wymiatacz

Wysłannik dobra


ImiÄ™: Adolf

Wiek: 24

Do³±czy³: 06 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-07-27, 21:47   

Proste, mózg Twojego wujka próbuje znaleźć rozwiązanie problemu jakim jest śmierć brata, zazwyczaj problemy rozwiązujemy we śnie, ale widocznie problem przerasta Twojego wujka więc na jawie śni albo mu się wydaje że nie śnił a śnił, ja tak miałem ze 2 dni temu jak jechałem samochodem to byłem senny i nagle ciężarówka przed nami uderzyła w samochód jakiś i się obudziłem.
 

justyna15153  

Hiper wymiatacz


Do³±czy³a: 04 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-07-27, 22:08   

psychopathicwizard napisa³/a:

a to właśnie dlatego. a kuzyn mojej babci cioci wujka brata psa chomika stryj widział jak ufo lata nad zbożami



I dlatego się zastanawiam jak w to można nie wierzyć, przeciesz to takie realne jak chomik jedzący krowę :mrgreen:
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-07-27, 23:02   

Mizantrop napisa³/a:

a to właśnie dlatego. a kuzyn mojej babci cioci wujka brata psa chomika stryj widział jak ufo lata nad zbożami


nie moja wina, że nie wiem dokładnie kto to był. Fakt faktem że wracając wieczorem z lasu spotkał swojego ojca zmarłego przed kilkoma dniami. Rozmawiali aż do domu, później zniknął. Ojcec prosił go żeby przestał pić, bo to zniszczy jego życie, powiedział mu jak wygląda czyściec i to wszystko. Fakty są takie że chłopak nawrócił się. Możliwe, że był wtedy pijany albo coś i ubzurał sobie wszystko, ale on wierzył że ojciec byl wtedy przy nim i to dzięki niemu sie nawrócił.
Historia Straha jst bardziej wiarygodnia, bo

Straho napisa³/a:

Duch wspomniał o jakimś ukrytym testamencie, bo w naszej rodzinie były dwa, jeden w gminie a ten prawdziwy w ukryciu. Powiedział zmarły gdzie jest, i faktycznie tam był.

. Przecież takiej informacji nikt by sobie nie wymyślił. Zresztą ja wiem, że duchy istnieją, i to mi wystarczy. Nie muszę nikogo do tego przekonywać, bo tak na prawdę nie obchodzi mnie to że ktoś ślepo w cos wierzy, albo i nie;>.
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-07-27, 23:04   

Cytat:

Mizantrop napisał/a:
a to właśnie dlatego. a kuzyn mojej babci cioci wujka brata psa chomika stryj widział jak ufo lata nad zbożami


to ja napisałam!
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com