Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

pulex

User



Do³±czy³: 21 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2012-11-07, 07:56   

Tak naprawdę zdecydowana większość grających na zakładach przegrywa pieniądze. Tylko nieliczni wychodzą na plus, a są to osoby, które nie pracują i non stop śledzą wiadomości sportowe. Wystarczy, że jeden zawodnik z drużyny jest kontuzjowany a nie obstawią na jej zwycięstwo. Oferta bukmacherów nie różni się prawie niczym, kursy są bardzo podobne. Tak naprawdę trzeba wybrać, która strona przypadnie nam lepiej do gustu.
_________________
Dowiedz się jak poderwać dziewczynę! Sprawdzone wskazówki
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2012-11-08, 18:08   

Mnie ostatnio kusi żeby postawić pare meczów, ale mam jakąś obawę, że może mnie to wciągnąć i chyba na razie sobie daruję.
 

inspektorgadzet

User


Do³±czy³: 15 Lis 2012

   

Wys³any: 2012-11-15, 22:45   

Mam kumpla, który nie ma kasy, dorwał konto rodziców w wakacje i na euro (i potem na tenisie) przegrał 8000 pln, nie polecam! Sam obstawiam od święta za 2zł typa i to jest max.
 

ziomekw

User



Do³±czy³: 05 Lis 2012

   

Wys³any: 2012-11-18, 17:54   

Hi,

szostol napisa³/a:

Mnie ostatnio kusi żeby postawić pare meczów, ale mam jakąś obawę, że może mnie to wciągnąć i chyba na razie sobie daruję.



Ja osobiście raz po raz obstawiam ale wiem ze niektórzy śledzą i całkiem dobrze wychodzą w miesiącu. Ale do picia tez trzeba podchodzić z dystansem nie? Można "chlać" ale jak ma się poukładane to piwko czy drink nie robi zawsze trzeba znać granicę i umiar.. :evil:
Wracając do zakładów to nie uważam żeby to jednak było to zajęcie na etat, chociaż istnieją typerzy i na prawdę ciekawe serwisy wystarczy za googlować. Prędzej jak dla mnie to rozrywka gdzie ma się świadomość że to co się postawi to może się zwrócić z nawiązką ale i też przepaść :zalamany: No i dla tego to rozrywka i zabawa dla odpowiedzialnych osób. :evil:
 

al_ganonim

User


Do³±czy³: 21 Gru 2012

   

Wys³any: 2012-12-21, 10:16   

Pewnie, że obstawiam i to regularnie :) Sporo kasy na tym można zyskać ale jeszcze więcej stracić :) Jak na razie to ciągle wygrywam i udaje mi się wyjść miesięcznie na plus ~300 zł :D
 

DeandeM  

User


Do³±czy³: 14 Gru 2012

   

Wys³any: 2012-12-23, 11:17   

Obstawiałem, w tej chwili przerwa :D
Zazwyczaj w tył, choć nie raz udawało się coś wyjąć.
_________________
www.Lookey.PL - nowy portal społecznościowy
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2013-05-09, 11:08   

Mój kumpel ciągle stawia. Raz wygrywa, raz przegrywa. Ogólnie jest na plus. Teraz chce zacząć obstawiać wyścigi koni, jakkolwiek to się zwie. Ogólnie to nie dla mnie, bo się nie znam, ale niektórzy potrafią, i wtedy warto.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com