Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

viphouse  

Hiper wymiatacz


Do³±czy³: 14 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-03-13, 15:16   Obstawianie meczy

Siema. Obstawiacie jakieś mecze? Udało Wam się ugrać jakieś pieniądze? :] Od wczoraj siedze na bwin.com i zdąrzyłem już przegrać 40 zł :hyhy: Mam nadzieje, że jutrzejszy rezultat Kubicy pomoże mi odzyskać stracone pieniądze :-D
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2010-03-13, 15:56   

Kiedyś nie było dnie, żebym nie obstawił. Teraz mnie już do tego nie ciągnie. Miałem kilka wygranych, jednak ogólnie to chyba byłem na tym interesie stratny. Największa pojedyncza wygrana to coś ponad 180 zł.
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-03-13, 15:57   

viphouse napisa³/a:

bwin.com


Widać że lubisz kolorowe reklamy i cudeńka, a jak chcesz obstawiać i dobrze zarabiać wybierz: http://www.pinnaclesports.com.

Ja tam wolę jednak kolektury Sts obstawiam duże mecze zazwyczaj lub mniejsze ligi skandynawskie bo raczej tam nie ma niespodzianek.
Bilans nie wiem jaki mam ale największa wygrana to 2000 zł a największa przegrana 500 zł. W tym roku 1/8 ligi mistrzów była dla mnie bardzo pechowa.
I obstawiam tylko piłkę nożną.
 

Czarodziejek  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 13 Gru 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2010-03-13, 16:01   

Kiedyś też nie miałem dnia żebym nie obstawiał, w STS zawsze Strzeli/Nie Strzeli.
Było to dla mnie zawsze dorobienia dla kieszonkowego i kasa na imprezy, w Sezonie NFL w każdą niedziele obstawiałem kolejkę. A dzisiaj znalazłem ciekawy artykuł ,że firma "Tobet" umożliwi w sezonie 2010 obstawianie meczy polskiej ligi FA, więc chyba spróbuje.

Największa wygrana chyba 960 zł
 

wdrlz  

Wymiatacz

WujekDobraRada x)


Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Mar 2010

   

Wys³any: 2010-03-13, 16:50   Re: Obstawianie meczy

viphouse napisa³/a:

Siema. Obstawiacie jakieś mecze? Udało Wam się ugrać jakieś pieniądze? :] Od wczoraj siedze na bwin.com i zdąrzyłem już przegrać 40 zł :hyhy: Mam nadzieje, że jutrzejszy rezultat Kubicy pomoże mi odzyskać stracone pieniądze :-D



Za pierwszym razem postawiłem ok 30 meczy za 10 zł .... nie wszedł mi jeden mecz.... jaka złość mnie wtedy ogarnęła bo do zgarnięcia było prawie dwa tysiące złotych . Następnego miesiąca a było to przed gwiazdką postanowiłem postawić wszystkie mecze , które można było postawić ( Coś koło 20-kilku ) za 15 zł.... efekt? 2.5 tysiąca w kieszeni i mina jak u kulfona ;p
 

malgonia18  

Mega wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 18 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-03-13, 18:57   

haha Ja raz postawiłam za namową znajomego "na pewno wygrasz na pewno" postawiłam 200 zł i ... niestety. Nigdy więcej! :mrgreen:
_________________
Ja mam to coÅ›, czego nie ma nikt inny! ;]
 

fortis

User



Do³±czy³: 05 Mar 2010

   

Wys³any: 2010-03-13, 19:23   

Jak chcecie trochę mniej zarobkowy sposób ale bardziej bezpieczny to jest taki system że wybiera się jedną drużynę i stawia się na jej remis, zaczynamy np. od 2 złotych, jeśli przegra następnym razem stawiamy 4, potem 8 i tak dalej. Jako że kursy na remisy są ok 3zł to zawsze będziemy do przodu. Jednak odradzam wybierać drużyny z początka i końca tabeli bo tam się zdarzają długie serie bez remisu, np. lider ma często ileś tam meczy wygranych itp. a przy systemie podwajania może nam zabraknąc kapitału na obstawianie :-)
Ja gram tym systemem i jestem zdecydowanie na plusie, trzeba tylko uważać jakie drużyny się wybiera
 

wdrlz  

Wymiatacz

WujekDobraRada x)


Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Mar 2010

   

Wys³any: 2010-03-13, 20:26   

Constantine napisa³/a:

Widać że lubisz kolorowe reklamy i cudeńka, a jak chcesz obstawiać i dobrze zarabiać wybierz: http://www.pinnaclesports.com.



A co to za różnica ? :shock:
 

Caramel  

Stały User

.ABG.



Do³±czy³a: 04 Mar 2010

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-03-13, 23:40   

Gram na bet-at-home.com. U "naziemnych" buków nie bywam.
Obstawiam głównie piłkę nożną, inne zdarzenia baaardzo rzadko. Kolejna moja zasada - stawiam na mecze ligowe. Do pucharowych jakoś nie mam szczęścia, dlatego obstawiam je tylko wtedy, kiedy mam jakieś większe przekonanie co do wyniku. Na jednym kuponie miałam chyba maksymalnie 8 meczów, nigdy nie łączę większej ilości.
Największa wygrana - około 300 zł chyba. Nie gram jakimiś dużymi stawkami, staram się zachowawczo. ; )
_________________

Zarabiaj przeglÄ…dajÄ…c forum lub... nic nie robiÄ…c. :)
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-03-13, 23:46   

wdrlz napisa³/a:

A co to za różnica ? :shock:


Kursy,Zestawienia,Promocje oraz że dużo fundują w chore dzieci niż bajeczny wizerunek i reklamę strony.

Caramel napisa³/a:

stawiam na mecze ligowe.


Jak angielskÄ… ligÄ™ to chyba jesteÅ› hardcorem :D
Tam nie idzie ufać nawet 100% faworytom.
 

Caramel  

Stały User

.ABG.



Do³±czy³a: 04 Mar 2010

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-03-13, 23:53   

Constantine napisa³/a:


Jak angielskÄ… ligÄ™ to chyba jesteÅ› hardcorem :D
Tam nie idzie ufać nawet 100% faworytom.


To chyba czasami jestem hardcorem. :D
Ale tylko czasami i zawsze sobie mówię, że to ostatni raz. I jeśli jest to liga angielska, to raczej CL, a nie PL. W PL gram głównie under/over.
Fakt faktem - liga angielska jest nieprzewidywalna.
_________________

Zarabiaj przeglÄ…dajÄ…c forum lub... nic nie robiÄ…c. :)
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-03-15, 10:55   

pare razy obstawialam kiedys nawet ladnie wygralam. ale tylko i wylacznie w STSach
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

ManiekBL

User


Do³±czy³: 11 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-11, 18:57   

Odświeżam :)

Znalazłem w necie coś co nazywa się System Betfair i podobno pomaga to zarabiać kasę właśnie na obstawianiu u buka. Z tego co wyczytałem to rejestrujemy konto na jednym z internetowych buków wgrywamy program i dzięki temu mamy system na zarabianie :] piękne w teorii.. korzystał ktoś z tego kiedyś?

pozdrawiam
_________________
Pomysł na biznes
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2010-10-11, 22:30   

Swego czasu grałem na Betclic, ale nie czułem w sobie żyłki hazardzisty. Bardzo irytowały mnie ich promocje na zasadzie, których dostawałem 100% więcej, a w końcu okazało się, że nie mogę nic wypłacić, bo wszystko było na zasadzie, że muszę przerobić bonusową kasę. Nie zagłębiałem się w to, ale w końcu okazało się, że miałem jakieś 100 na koncie a mogłem wypłacić z 15 ^^ No i raz grałem w pokera, ale zostałem zjedzony przez tych, ktorzy mogą sobie pozwolić na wpłacenie kilku tysięcy zł. Długie oczekiwanie na wypłacenie pieniędzy na moje konto też mogło irytować.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

ziomekw

User



Do³±czy³: 05 Lis 2012

   

Wys³any: 2012-11-05, 16:55   

Constantine napisa³/a:

wdrlz napisa³/a:

A co to za różnica ? :shock:


Kursy,Zestawienia,Promocje oraz że dużo fundują w chore dzieci niż bajeczny wizerunek i reklamę strony.


Tak ja grałem na Bwin i SB ale to dobre było kiedyś. Mogę polecić pinnaclesports bo bije pozostałych na głowę. ;)
Jednak jeśli wolicie jednorazowe bonusy czy bez ryzyka to unibet, wiliamwill, betsson również mają fajną ofertę. :]

Z tego co mi wiadomo to pinnacle mają najwyższe kursy a im się jest dużej u nich tym można naprawdę rzeczywiście wygrywać. Znalazłem ich na stronie, zobacz tutaj . Oferującej oni też inne ciekawe promocje na zakłady bukmacherskie.
Moim zdaniem wszystko zależy kto jakie ma techniki obstawiania a czy się lubi buków lokalnych czy w necie to bez różnicy. :!:
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com