Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-09-12, 17:16   

Yyy..a zamiast czytać różne pro anowskie i pro miooowskie bzdury sięgniesz rady specjalisty jakim jest dietetyk.
I pomyśl sobie co Ci da takie chudnięcie jeśli tak głodząc organizmów w pewnym momencie wszystko Ci się zwróci ?
Warto ?
Ah no tak w ogóle przestań pić,ponieważ picie wody wcale nie oczyszcza organizmu z toksyn i nie pomaga w ewentualnym zgubieniu kilku kilogramów.
Patrząc na Twoje zdjęcie w avatarze zastanawiam się z czego ty chcesz schudnąć, wyglądasz na zdrową i ładną dziewczyną.
I dlaczego akurat 15 kg ?
Ah jak miałam tyle lat , też nie lubiłam takiego gadania.
Ale dobrze Ci radzę porzuć te wszystkie eksperymenty.Ba patrz na wagę przykładowo raz na tydzień czy poleciało kilka gramów,a nie kilogramów !
Waga wadze nie równa,ale najważniejszy to,aby być być szczupłym jednocześnie będąć zdrowym.
Zrównoważ dietę jedz nawet 6 posiłków dziennie,ale małych.Odstaw białe pieczywo i przeżuć się na ciemne, jedz dużo owoców, zaczyna się sezon na jabłka ;) , jogurtów, musli.Kiedy masz ochotę na coś słodkiego zjedz to,ale przykłądowo w postaci zbożowego batonika, nic Ci nie da głodówka i nie myślenie o tym ,ponieważ doprowadzi to do jednego :choroby,albo rzucenia się na jedzenia,a później prób wydalania go w różny sposób.
Naprawdę z doświadczenia powiem Ci ,że lepiej pozostać cierpliwym odżywiając się zdrowo i ćwicząc ,ponieważ choć w dłuższym czasie to napewno przyniesie to efekty, a tym bardziej jest o wiele większe prawopodobieństwo,że będą to TRWA£E efekty.
Szybko -ale czy skutecznie ? Albo w pewnym momencie kilogramy i tak się zwrócą,albo próbując takich,a nie innych metod zaszkodzisz swojemu zdrowiu.Nie tylko fizycznemu,ale także psychicznemu.Wolisz pozostać zdrową i uśmiechniętą dziewczyną,czy chorą zmęczną życiem osobą z zaburzeniami odżywiania ?
_________________
Drugs&hugs.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-09-12, 17:17   

pozamykana napisa³/a:

Coco Chanel wszystko sie da, tyle ze nie jest to korzystne dla zdrowia.


Utnij sobię nogę i rękę.
Na 100% schudniesz parÄ™ kilo i to w jakim czasie :]
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-09-12, 17:18   

TQIT napisa³/a:

Utnij sobię nogę i rękę.
Na 100% schudniesz parÄ™ kilo i to w jakim czasie


O tak,ale ja tym bym stawiała na nóż i wycinanie sobie kawałków rzekomego tłuszczu z brzucha :evil:
_________________
Drugs&hugs.
 

pozamykana  

Stały User



ImiÄ™: Agatka

Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Maj 2009

Sk±d: Czelad¼ (¦l±skie)

   

Wys³any: 2009-09-12, 17:45   

moze, tylko ze ciezko jest odchudzac sie powoli przez pol roku .
to jest kupa czasu ..
Kometa, uwierz że mam z czego chudnąć .
Przy wzroście 158 waże 71 kg.
to za dużo, mimo iż tego tak nie widać .
nie jestem tłusta, głównie przeszkadza mi brzuch .
i brzuszki mi nic nie pomagaja na owy flak tluszczu .
_________________
Nie wstydźmy się swoich słabości ,
jesteśmy tylko ludźmi . : )
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-09-12, 18:11   

pozamykana napisa³/a:

moze, tylko ze ciezko jest odchudzac sie powoli przez pol roku


Czy jak.
Lepiej jest się odchudzać na odwal , z wiszącą skórą , efektem jojo i ogólnym niezadowoleniem ? Byleby szybko ?
Czy lepiej powoli ,ale skutecznie ?
Nie, po prostu wymaga to cierpliwości.Po za tym przepraszam,ale sądze,że masz także złe podejście. Czego oczekuje od spadku wagi ? Większej pewności,siebie,popularności,atrakcyjności ? I to wszystko możesz uzyskać pozostając taką jaka jesteś,ale jeśli tego chcesz to naprawdę radzę Ci,abyś to zrobiła r-o-z-s-ą-d-n-i-e.Po za tym nie rozumiem co trudnego jest w udaniu się do lekarza rodzinego i po skierowanie do dietetyka,profesjonalisty ,który ułoży Ci skuteczną dietę ? :)
_________________
Drugs&hugs.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-09-12, 18:12   

pozamykana napisa³/a:

moze, tylko ze ciezko jest odchudzac sie powoli przez pol roku .
to jest kupa czasu ..


Nie, najlepiej to pójść na całość, nie pić nic przez tydzień i wylądować w szpitalu.
Powtórzę tylko to co napisała sheilven: jesteś głupia. Nie dlatego że chcesz schudnąć, ale dlatego że nie chcesz zastosować mądrej, zdrowej choć czasochłonnej praktyki, na rzecz debilnych zabiegów jak te 2 opisane na początku.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

pozamykana  

Stały User



ImiÄ™: Agatka

Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Maj 2009

Sk±d: Czelad¼ (¦l±skie)

   

Wys³any: 2009-09-12, 18:23   

Kometa, chce schudnac tyle zeby pozbyc sie brzucha .
TQIT taka długa dieta jest męcząca . . dlatego chcialam szybciej, ale na pewno nie za wszelka cene .
_________________
Nie wstydźmy się swoich słabości ,
jesteśmy tylko ludźmi . : )
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-09-12, 18:30   

pozamykana, Jeśli ktoś już schudnie, a miała nadwagę to teoretycznie musi się do końca życia pilnować. Tak to już jest. A przez 3 pierwsze lata najbardziej by nie wrócił efekt jo-jo więc nie pisz, że to męczące bo jeśli myślisz, że schudnie i wrócisz dalej do złych nawyków to odrobisz to straciłaś + bonus od życia więcej przytyjesz.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

pozamykana  

Stały User



ImiÄ™: Agatka

Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Maj 2009

Sk±d: Czelad¼ (¦l±skie)

   

Wys³any: 2009-09-12, 19:07   

to co do konca zycia mam nie jesc slodyczy bo wroci efekt yoyo ? .
_________________
Nie wstydźmy się swoich słabości ,
jesteśmy tylko ludźmi . : )
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-09-12, 19:10   

pozamykana napisa³/a:

to co do konca zycia mam nie jesc slodyczy bo wroci efekt yoyo ? .


No na przykład ! ;f
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-09-12, 19:15   

Cytat:

to co do konca zycia mam nie jesc slodyczy bo wroci efekt yoyo ? .



Nie, nie do końca życia, ale po schudnięciu trzeba pilnować dietę i te zdrowe nawyki. Osoby, która mają maja nadwagę mają predyspozycje to szybszego tycia. Co z tego, że schudniesz i np. za 5 lat znów będziesz miała starą wagę albo i jeszcze większą.

Trzeba po prostu się pilnować i tyle.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-09-12, 19:58   

pozamykana napisa³/a:

Fretka anoreksja mi nie grozi mam za dużą nadwage, żeby mieć kiedyś anoreksje ;) .


Yyy.. no to nie wiesz za dużo o anoreksji... :F

No i obyś się nigdy nie przekonała na własnej skórze co ona oznacza.
Rozumiem Cię, że chcesz schudnąć, jesteś ambitna.
Ale tak jak już powiedziano, do trwałych efektów dochodzi się małymi kroczkami.
No i rzeczywiście skuteczne odchudzanie to nie diety cud, ani wogóle nie w samych dietach tkwi recepta na sukces, lecz w trwałej zmianie nawyków żywieniowych. Nie oznacza to, że masz się w przyszłości głodzić. W zasadzie nie masz się głodzić ani teraz ani nigdy ! ;)
Chudnąć powoli ale systematycznie, tak żebyś już nigdy więcej nie musiała się odchudzać. A radykalne diety niestety tym grożą.
 

Zalewa  

Stały User

King of Disco



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Sty 2009

Sk±d: siê bior± dzieci?

   

Wys³any: 2009-09-12, 20:15   

A6W i jedzenie i lekkie ograniczenie jedzenia.


Po wiecej informacji zapraszam na google.pl
_________________
;)
 

JustyÅ›ka  

Hiper wymiatacz

kocianka:)



Wiek: 30

Do³±czy³a: 22 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-09-12, 22:06   

Eee, kto wymyślił tą durną teorię o odwodnieniu? Przecież to jest naśmieszniejszy a zarazem najgłupszy sposób na odchudzanie, jakie kiedykolwiek słyszałam! :[ A z resztą to czemu musisz koniecznie tyle schudnąć, nie lepiej schudnąć mniej w danym czasie i nie męczyć się i katować jakimiś wymysłami z kosmosu?
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-09-13, 08:22   

Człowiek to nie gąbka czy mokra szmata...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com