Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

pozamykana  

Stały User



ImiÄ™: Agatka

Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Maj 2009

Sk±d: Czelad¼ (¦l±skie)

   

Wys³any: 2009-09-12, 13:23   odwodnienie ? .

Musze schudnąć 15 kg w 4 miesiące . w związku z Tym szukałam sprawdzonych sposobów na szybkie odchudzanie, ale wszyscy pisali dieta, dieta, brzuszki a tego juz probowalam, nawet biegalam przez miesiac i nic nie schudlam mimo iz odstawilam slodycze i wszelkiego rodzaju fast foody . W koncu trafilam na wpis gdzie ktoś pisał, że z racji tego że nasze ciało sklada sie w 70% z wody aby szybko schudnac nalezy po prostu przestac pic . Wypijać ok. 1 szklanki wody co 3 dni . i że to niby ma dać szybke efekty. co wy o tym myślicie? .

Kiedyś próbowałam rzygać, moja przyjaciolka tak robila i w 2 miesiace schudla duzo , ale nie potrafie, probowalam i nie umiem , przestanie wgl jesc tez nie wchodzi w gre. wiec co ja mam zrobic? ...
_________________
Nie wstydźmy się swoich słabości ,
jesteśmy tylko ludźmi . : )
 

Nyksus  

Hiper wymiatacz

AmericanWay



ImiÄ™: Oktawian

Wiek: 31

Do³±czy³: 09 Kwi 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2009-09-12, 13:32   Re:

1 szklanka wody na 3 dni? Totalna bzdura, poza tym mam pewne wątpliwości czy dałabyś radę. Człowiek przy normalnym trybie życia potrzebuje ok 2 - 3 litrów płynów dziennie, szklanka mająca 250ml Ci nie pomoże. Jeśli już tego spróbujesz, jestem niemal pewien, że po paru dniach trafisz do szpitala.

Co do odchudzania się, bieganie jest dobrym sposobem (codziennie po godzince, najlepiej rano/późnym wieczorem). Do tego wypadałoby przestać jakiekolwiek mięso, jak już to tylko gotowane, broń boże smażone. Ponadto dużo warzyw, owoców, co jest w sumie oczywiste. Odstaw na bok wszelkiego rodzaju napoje gazowane, wody smakowe (¯ywiec truskawkowy etc.), herbatę (ziołowe tylko) i nie pij kawy.
 

Fretka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 11 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-09-12, 13:36   

uważaj tylko by nie przesadzic, nadmierna chudośc może się źle skończyc jak anoreksja, zwykle takie osoby odrazu popadają na zdrowiu a nawet lądują w szpitalu.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-09-12, 13:40   

pozamykana napisa³/a:

Wypijać ok. 1 szklanki wody co 3 dni . i że to niby ma dać szybke efekty. co wy o tym myślicie? .



To by było co najmniej idiotyczne i oznaczało a osoba, która to stosuje nie ma mózgu.
Jeszcze może wystaw się na słońce, solarium, sauna i szybciej uschniesz, przecież się chudnie, nie ?
Gdzie to wyczytałaś ? dieta samobójca ? rusz trochę głową.

Jeśli wypijesz 1 szklankę wody na 3 dni to w pysku Ci zaschnie, organizm przestanie normalnie funkcjonować a sikać będziesz hm samym mocznikiem zagęszczonym jak kisiel. Lepiej jak byś przestała żreć i piła wodę a nie odwrotnie. Choć to też idiotyczny sposób na odchudzenie, ale Twój jest bardziej idiotyczny.

Dieta M¯-WR (mniej żreć, więcej ruchu) i schudniesz i nie pisz, że rzuciłaś słodycze, a tłuszcze ? a duże ilości węglowodanów ? myślisz, że jak rzucisz słodycze to schudniesz jeśli jesz potrawy tłuste ?
Ułóż sobie dietę, w necie masz pełno tabeli kalorycznych, patrząc na nie układasz tygodniowe menu i się tego trzymasz. Potrawy gotowane, pieczone w folii termicznej, ograniczasz tłuszcze.

pozamykana napisa³/a:

Kiedyś próbowałam rzygać, moja przyjaciolka tak robila i w 2 miesiace schudla duzo , ale nie potrafie, probowalam i nie umiem , przestanie wgl jesc tez nie wchodzi w gre.



A to zostawiÄ™ bez komentarza...
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

pozamykana  

Stały User



ImiÄ™: Agatka

Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Maj 2009

Sk±d: Czelad¼ (¦l±skie)

   

Wys³any: 2009-09-12, 13:40   

Fretka anoreksja mi nie grozi mam za dużą nadwage, żeby mieć kiedyś anoreksje ;) .

Nyksus nie pijam kawy , a gazowanych rzeczy nie pije w ogóle, nawet wody. Mięso jem gotowane ewentualnie smażone piersi z kurczaka, ale bez panierki . staram sie mało jeść, ale ciężko mi to przychodzi, bo uwielbiam jeść ;P
_________________
Nie wstydźmy się swoich słabości ,
jesteśmy tylko ludźmi . : )
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-09-12, 13:46   

pozamykana napisa³/a:

Fretka anoreksja mi nie grozi mam za dużą nadwage, żeby mieć kiedyś anoreksje ;) .



Uwierz, grozi. Chyba wiem to po sobie...

Co do kawy, kawa przyspiesza metabolizm więc jak byś wypiła to nic by Ci nie było. Normalna n/g wodę mineralną z tym, że co jakiś czas zmieniaj wody by nie pić ciągle tej samej - chodzi o różnorodność kationów i anionów w wodzie.

Każdy 1g tłuszczu to 9 kalorii, 1g białka i węglowodanów 4 kalorie. Oblicz sobie ile Twój organizm potrzebuje energii w stanie spoczynku, przyjęło się, że białka powinno się jeść 1g=1kg masy ciała.
Staraj się jeść więcej warzyw, owoców (choć tu ostrożnie bo fruktoza się przyczynia również do otyłości, ponieważ wątroba zamienia ją na tkankę tłuszczową)
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-09-12, 14:35   

pozamykana napisa³/a:

W koncu trafilam na wpis gdzie ktoś pisał, że z racji tego że nasze ciało sklada sie w 70% z wody aby szybko schudnac nalezy po prostu przestac pic . Wypijać ok. 1 szklanki wody co 3 dni . i że to niby ma dać szybke efekty. co wy o tym myślicie? .


¯e to pisał kompletny debil który nie uważał na biologi.
Wiesz dlaczego biegunka stanowi zagrożenia dla życia? Dlatego że traci się wodę. Więc to jest nadzwyczaj dobry sposób żeby się w miarę szybko się zabić, niż żeby schudnąć.

pozamykana napisa³/a:

Kiedyś próbowałam rzygać, moja przyjaciolka tak robila i w 2 miesiace schudla duzo , ale nie potrafie, probowalam i nie umiem


Inteligentną masz przyjaciółkę :znudzony:

pozamykana napisa³/a:

przestanie wgl jesc tez nie wchodzi w gre.


Ale pić to przestać możesz co?

pozamykana napisa³/a:

anoreksja mi nie grozi mam za dużą nadwage, żeby mieć kiedyś anoreksje


Tyle że anoreksja nie ma nic wspólnego z masą ciała.

pozamykana napisa³/a:

wiec co ja mam zrobic? ...


Najpierw poczytać w mądrych źródłach, potem pomyśleć, a dopiero na końcu zastanawiać się nad takimi nadzwyczaj głupimi posunięciami. Mam nadzieję że przejdzie ci z czasem.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2009-09-12, 14:50   

To co piszesz jest totalną bzdurą! Nie wierze ze nic nie schudłaś biegając, no może jak przez snem wtranżalałaś 5 kanapek. Przede wszystkim regularne posiłki.
dietą bez picia wody jedynie się odwodnisz, i NIC nie schudniesz. wymiotowanie po posiłku...b]oshe! dziewczyno marzysz żeby być bulimiczką?!
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-09-12, 15:16   

jesteś głupia, a ten kto napisał, że szklanka wody na 3 dni pomoże, jest jeszcze głupszy. jedz mniej, ale nie rezygnuj z wody!
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

pozamykana  

Stały User



ImiÄ™: Agatka

Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Maj 2009

Sk±d: Czelad¼ (¦l±skie)

   

Wys³any: 2009-09-12, 16:50   

Miło wiedzieć, że jestem głupia. ;)
Napisałam ten temat żeby sprawdzić co wy o tym myślicie,
nie napisałam że przestałam pić, bo nie przestałam .
Co do jr_ to nie jadłam nic po bieganiu .
i owszem schudłam. 2kg. czyli bardzo malo!
_________________
Nie wstydźmy się swoich słabości ,
jesteśmy tylko ludźmi . : )
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-09-12, 16:53   

pozamykana napisa³/a:

Co do jr_ to nie jadłam nic po bieganiu .
i owszem schudłam. 2kg. czyli bardzo malo!



Najlepiej biegać rano, na czczo. Wtedy organizm szybciej zaczyna energie brać z tkanki tłuszczowej a nie z mięśni. Powinno się jeść co najmniej 40 min po wysiłku. A i te 2 kg w jakim czasie schudłaś ?
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-09-12, 16:54   

pozamykana napisa³/a:

Wypijać ok. 1 szklanki wody co 3 dni . i że to niby ma dać szybke efekty. co wy o tym myślicie? .


Boże słyszysz i nie grzmisz nad ludzką głupotą.

a Tobie to: http://www.fabrykazdrowia...CFV8B4wodqEHikA

Mnie pomogło, ale uprzedzam, że wspomagam się codziennym bieganiem.

[ Dodano: 2009-09-12, 16:55 ]

pozamykana napisa³/a:

i owszem schudłam. 2kg. czyli bardzo malo!


a Ty to byś od razu chciała 12 kg albo najlepiej 20kg. Tak się nie da!
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

pozamykana  

Stały User



ImiÄ™: Agatka

Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Maj 2009

Sk±d: Czelad¼ (¦l±skie)

   

Wys³any: 2009-09-12, 16:59   

Coco Chanel wszystko sie da, tyle ze nie jest to korzystne dla zdrowia.
Mizantrop w czasie niecalych 3 tygodni.
_________________
Nie wstydźmy się swoich słabości ,
jesteśmy tylko ludźmi . : )
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-09-12, 17:06   

pozamykana napisa³/a:

Coco Chanel wszystko sie da, tyle ze nie jest to korzystne dla zdrowia.


Naprawdę chcesz schudnąć za wszelką cenę? To chore. Uszanuj swoje zdrowie, bo jedno je ma.
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-09-12, 17:06   

pozamykana napisa³/a:

Coco Chanel wszystko sie da, tyle ze nie jest to korzystne dla zdrowia.


No więc?>


Efektów nie będzie od razu, czy przestaniesz pic czy nie, a nawet jeść. Bo dobra dieta, to dieta dobrze dobrana połączona z regularnymi (nawet nie koniecznie bardzo ciężkimi) ćwiczeniami.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com