Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-10, 16:38

Autor

Wiadomo¶æ

ninka2711  

Stały User


Wiek: 27

Do³±czy³a: 13 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-16, 21:13   pamiÄ™tnik

Hejka!!
Przez jakieś 3 lata prowadzę pamiętnik. Nikt o tym nie wiedział. Ostatnio moja siostra go dorwała i przeczytała caaaaalusieńki. :zalamany: Gdzie go nie schowam ona i tak znajdzie. Co mam zrobić żeby go nie znalazła??? (oprócz powiedzenia mamie i chowania go na półkę z ubraniami)
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-03-16, 21:16   

Może pod dywanem? Albo noś cały czas przy sobie choć to też niebezpieczne.
Może poszperaj gdzieś u mamy w pokoju i tam go ukryj. W doniczce ^^.
Albo kup taką mini kłódkę i zamykaj.
_________________
ona umrze martwa.
 

Iskra

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-03-16, 21:18   

co to w ogóle za maniery czytać cudzy pamiętnik??
ile ona ma lat?
Bez pzresady, każdy ma prawo prowadzić pamiętnik
a może kup taki na kluczyk?
_________________
Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

¯yje bez brudnopisu.
 

lusia  

Mega wymiatacz

subtelna wariatka



ImiÄ™: Lucyna

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-03-16, 21:18   

Przestań go prowadzić :-P Jeden kłopot mniej.
_________________
Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
 

VITO  

Hiper wymiatacz

Król ShoutBox



Wiek: 31

Do³±czy³: 07 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-16, 21:18   

ninka2711 napisa³/a:

Co mam zrobić żeby go nie znalazła???


Możesz pisać go na komputerze i zabezpieczyć hasłem, możesz również założyć swojego blooga. Co do chowania pamiętnika to trochę trudno coś podpowiedzieć. Możesz schować go na półce z książkami ale w ten sposób że pamiętnik kładziesz za innymi książkami (trudno wytłumaczyć w jaki to masz zrobić sposób). Ewentualnie możesz (jeżeli masz stacjonarny komputer) odkręcić obudowę chować pamiętnik w obudowie komputera ale ostrożnie żebyś niczego nie zniszczyła i następnie zakładać obudowę nie zakręcając śrubek.
Wykaż się inwencją twórczą.
_________________
Zdarza mi się pisać głupoty...
 

ninka2711  

Stały User


Wiek: 27

Do³±czy³a: 13 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-16, 21:26   

dzięki siostra Ada, 13 lat. To z obudową mi się najbardziej podoba.
 

greffxd  

Stały User



ImiÄ™: Marta

Wiek: 32

Do³±czy³a: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-16, 21:58   

ja nawrzeszczałabym na sioste ale to może nie wypalić ;/ ja swoj kiedys chowałam pod meblami XD
_________________
zrezygnowałam z życia dla toksycznych marzeń...
 

gmatwanina  

User



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 31

Do³±czy³a: 08 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-17, 00:53   

13 lat. Dziewczyny w tym wieku są bardzo ciekawskie i pomysłowe. Możesz nakleić na okładkę pamiętnika okładkę książki, np. do matematyki lub innego przedmiotu, a inny mieć na zmyłkę- w ogóle nie musisz w nim pisać. Możesz też powiedzieć o tym rodzicom, ale możliwe że zbagatelizują sprawę, więc trzeba być na to przygotowanym. Pamiętaj, że pod latarnią najciemniej, więc spróbuj go schować w niewyszukanych miejscach. Tam siostra nie powinna była szukać.
Powodzenia! ;)
_________________
Nie polemizuj z idiotą- najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem.
 

Katja^  

User

Arrr ;D



Wiek: 27

Do³±czy³a: 04 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-18, 08:01   

Postaraj się, żeby to było miejsce, o którym ona nigdy nie pomyślałaby. Np. schowaj go w pudełko jakiejś gry planszowej. Możesz ukryć pod łóżkiem, albo nawet nosić do szkoły ^^ Co do pomysłu obudową, może być za dużo hałasu przy otwieraniu i zamykaniu, chociaż...
Ale zastanawiam się, po co już go chować, skoro cały przeczytała ;D Nie no, to był żart. Rozumiem wszyściutko.

A tak na marginesie, zazdroszczę Ci, że piszesz już trzy lata. Ja to mam taki słomiany zapał, że po kilku dniach już zaprzestaję -.- :zalamany:
_________________
PiszÄ™ poprawnie po polsku
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-03-18, 08:06   

Weź książkę koniecznie większą od pamiętnika i tragicznie nieciekawą. Nożem wytnij środek kartek na głębokość wystarczającą na zmieszczenie pamiętniaka. Książkę trzymaj na półce wsród inych. Efekt: stosunkowo niska wykrywalność.
 

TamarKa  

Stały User

<gAnJa>



Do³±czy³a: 18 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-18, 09:01   

a ja mam do pamiętnika kłódkę .. chociaż nie mam siostry ale mam brata o.O :hyhy:
Kiedyś moja mama przeczytała mój pamiętnik :niepewny: ale to był dopiero początek .. a potem sobie kupiłam kłódkę :-)
_________________
Ja-Ja-Ja-Jaram siÄ™.! ^____^
 

Hannah1912  

Hiper wymiatacz

Dekadentka



Do³±czy³a: 19 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-19, 20:59   

Ja nosiłam pamiętnik ze sobą do szkoły :-P ale raz mi jedna wścipska koleżanka go zabrała i zaczełą czytać ale nie zdążyła bo jej go wyrwałąm. Od tamtej pory chowałam go do półki pod inne książki lub pod łużko. Już go niestety nie prowadzę ;)
_________________
"Carpe diem. [...] Napisał tak, ponieważ jesteśmy tylko pokarmem dla robactwa. Ponieważ jest nam dane ujrzeć tylko kilka wiosen i kilka jesieni."
 

merryx3  

Hiper wymiatacz

no !



ImiÄ™: Kamila

Do³±czy³a: 13 Lut 2009

Sk±d: no sk±d?

   

Wys³any: 2009-03-19, 21:03   

Może nie chowaj go w swoim pokoju, ale np w takim pomieszczeniu do którego Twoja rodzina najrzedziej zagląda.
Albo jak wspomniane wcześniej było kłodki, czy też pudełka, które można zamknąć.
Najlepiej porozmawiaj z siostrą o tym, że czytanie cudzych pamiętników jest chamskie.
_________________
Jesteś i zawsze będziesz częścią mojego życia. ;*

K. <3
 

Conspiracy  

Stały User


Do³±czy³: 19 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-19, 21:05   

Mój leży na widoku i... nikt nie miał go w rękach oprócz mnie.
 

ninka2711  

Stały User


Wiek: 27

Do³±czy³a: 13 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-22, 11:18   

ja tak codziennie nie pisze tylko co jakiś czas. Z książką mi siępodoba ale u mnie nie ma nudnych książek, chociaż...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com