Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Vival  

User

Osobisty


ImiÄ™: Robert

Wiek: 30

Do³±czy³: 05 Lis 2009

Sk±d: Wieluñ

   

Wys³any: 2009-11-08, 18:11   Petting

Hej. Sorry że otwieram nowy wpis na ten temat, ale wszystko co szukałem nie zadowalało mnie. Po prostu chciałem się spytać:
-Gdzie najlepiej dotykać dziewczynę podczas Pettingu?
-Gdzie dziewczyny chciałybyście aby was dotykano?
-Czy zawsze podczas Pettingu może dojść (musi (fajnie by było :-D )) do orgazmu?

Czekam na wasze odpowiedzi...

Pozdrawiam.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-11-08, 18:13   

Vival napisa³/a:

-Gdzie najlepiej dotykać dziewczynę podczas Pettingu?



hm każda kobieta jest inna, jest wiele stref na ciele kobiet, które są erogenne. Wpisz sobie w gugl w grafice to Ci wyleci mapa takowych miejsc. I na czuje pod czas zabawy sprawdzaj na, które reaguje najmocniej.

Dojść może.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-11-08, 18:17   

Cytat:

-Czy zawsze podczas Pettingu może dojść (musi (fajnie by było )) do orgazmu?


Może. Orgazm to nie tylko seks.

Cytat:

-Gdzie najlepiej dotykać dziewczynę podczas Pettingu?


Najlepiej np. za uchem, albo pocierac nos. :mrgreen:
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-11-08, 18:20   

A ja proponuję, żebyś ją o to zapytał.
Nie domyślaj się, gdzie może być jej przyjemnie, nie szukaj na ślepo - tylko po prostu zapytaj.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-11-08, 18:22   

O co za Casanova..

Nie wiem Panie dojrzały co doprowadzi Twoją dziewczynę do orgazmu,gdzie lubi być pieszczona.Podstawowe pytanie: To my,czy ty z nią sypiasz ? :oczami:
Wiesz, jest jednak sposób..

Zapytaj się co sprawia jej przyjemność i na co miałaby ochotę..
_________________
Drugs&hugs.
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-11-08, 18:53   

Vival napisa³/a:

-Gdzie najlepiej dotykać dziewczynę podczas Pettingu?


Jak to przeczytałam, to nie mogłam przestać się śmiać. :wstyd:

Vival, każda, ale to każda kobieta jest inna i pieszczoty, które jedną będą doprowadzać do orgazmu, u innej nie będą dawać aż takich efektów. Poczytaj sobie w necie o punktach erogennych u kobiet. A najlepiej zrobisz, jak ze swoją dziewczyną porozmawiasz o tym, co by jej sprawiło największą przyjemność. Gdy już będziesz ją dotykał, to obserwuj jej reakcje. To właśnie one powinny Ci dać odpowiedź na nurtujące Cię pytanie.
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

Martina  

Hiper wymiatacz

pomarańczowa mantra



Wiek: 33

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: Jastrzêbie Zdrój

   

Wys³any: 2009-11-08, 19:01   

ano właśnie, każda kobieta jest inna. ja na przykład nie cierpię pieszczot piersi, za to potrafię odlecieć przy ocałunku w szyję. więc zapytaj ją o jej preferencje.
_________________
potrafię już tylko pełzać po ścianach własnych struktur. teraz ich nie ma. moje myśli są bezdomne.
 

Vival  

User

Osobisty


ImiÄ™: Robert

Wiek: 30

Do³±czy³: 05 Lis 2009

Sk±d: Wieluñ

   

Wys³any: 2009-11-08, 19:41   

Dzięki. Jeżeli ktoś coś chce jeszcze napisać (nie śmiejąc się z tego jak parę innych osób i nie żartując) to czekam.
Dzięki za pomoc :)
 

Spray

Stały User



Do³±czy³: 09 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-13, 13:49   

Cytat:

A najlepiej zrobisz, jak ze swoją dziewczyną porozmawiasz o tym, co by jej sprawiło największą przyjemność.



Daj spokój. Nie o to w tym chodzi, tak? to znaczy, może jak zobaczy, że na nią nie działa, to powinni porozmawiać, ale tak od razu to bez sensu.

Cytat:

Gdzie najlepiej dotykać dziewczynę podczas Pettingu?



Najlepiej zaczynać od mniej czułych stref erogennych, a później dotykać tych bardziej, to wiesz, prawda? A tak to chyba prawie wszystkie kobiety najbardziej lubią pieszczoty łechtaczki ;)

[ Dodano: 2009-11-13, 13:51 ]
No dobra, właściwie to mówiłam o sobie, a jak jest u innych to nie wiem ;D
Poszukaj w necie :)
_________________
no i wróciłam =) :P
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-11-13, 14:03   

Spray napisa³/a:

A tak to chyba prawie wszystkie kobiety najbardziej lubiÄ… pieszczoty Å‚echtaczki ;)



£ał, to tak samo jak mężczyźni lubią gdy kobieta bawi się ich penisem - dziwne to nie jest. Tak samo nie dziwne, że kobiety podnieca stymulowanie łechtaczki.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-11-13, 14:16   

Spray napisa³/a:

A tak to chyba prawie wszystkie kobiety najbardziej lubiÄ… pieszczoty Å‚echtaczki ;)



I właśnie dlatego, że "prawie" wszystko to lubią lepiej jest o tym pogadać.
Oczywiście, zgadzam się - niech to nie będzię "hej mała, gdzie cię miziać"...Do takich rozmów potrzeba odpowiedniego klimatu.
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-11-13, 14:25   

Najlepiej porozmawiaj z nią o tym , skoro jesteście na tyle blisko by to robić powinniście umieć o tym otwarcie rozmawiać. To co większości kobiet sprawie przyjemność Twojej nie koniecznie musi. Każda kobieta jest inna. Do orgazmu dojść może.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

Spray

Stały User



Do³±czy³: 09 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-13, 18:31   

Mizantrop, Ostia, No ok, może to było oczywiste :P ale chyba najważniejsze, nie?
_________________
no i wróciłam =) :P
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-11-13, 18:31   

Nie ;>
 

anja415

Stały User


Do³±czy³: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-28, 17:31   

musisz sam dojśÆ , twoja dziewczyna ma własne mocniejsze i słabsze strefy erogenne ale raczej każda lubi palcówki, minete i pieszczoty w okolicach pierci
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com