Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

wiolka177  

User


ImiÄ™: Wiolcia

Do³±czy³a: 27 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-07-02, 21:15   Pieczenie w okolicach iintymnych

Witam. Mam problem od jakiegoś tygodnia odczuwam ból w okolicach intymnych. Mam też zaczerwienione te miejsca. Nie wiem co ma zrobić. Jakich leków lub maści używać bez recepty. Dodam, że mam 17 lat, nie uprawiałam sexu i nie używam tabletek antykoncepcyjnych. Czy to możliwe żebym miała zapalenie pochwy lub jakaś inna choroba? Przemywam się Lactacyd Femina acti-fresh czy to pomoże? Pozdrawiam.
_________________
„CiÄ…gle kocham uÅ›miech w Twoich oczach.”
 

poruchawszy  

User

..


ImiÄ™: Krystian

Wiek: 35

Do³±czy³: 30 Cze 2011

Sk±d: Armenia

   

Wys³any: 2011-07-02, 21:21   Re: Pieczenie w okolicach iintymnych

wiolka177 napisa³/a:

Witam. Mam problem od jakiegoś tygodnia odczuwam ból w okolicach intymnych. Mam też zaczerwienione te miejsca. Nie wiem co ma zrobić. Jakich leków lub maści używać bez recepty. Dodam, że mam 17 lat, nie uprawiałam sexu i nie używam tabletek antykoncepcyjnych. Czy to możliwe żebym miała zapalenie pochwy lub jakaś inna choroba? Przemywam się Lactacyd Femina acti-fresh czy to pomoże? Pozdrawiam.



Na tym to się za bardzo nie znam aczkolwiek mogło tak być ,że po prostu podrażnione jest to miejsce i dlatego ; ) jakaś reakcja alergiczna na proszek albo inny preparat.
jak nie przejdzie w ciągu 2-3 dni to proponuje sie udać do lekarza
aa i jeszcze jedno nie sądze aby to forum było odpowiednie do tego typu pytań.
polecam beztabu com
 

Miecia

User


Do³±czy³: 08 Lut 2011

   

Wys³any: 2011-07-11, 22:43   

A regularnie się podmywasz? ;p Bo to może być przyczyną. Może być też tak, że bielizna ze szwem między nogami spowodowała to ;)
 

Przezroczysta  

Mega wymiatacz

Matka



Do³±czy³a: 11 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-14, 11:42   

Proponuję jak najszybciej skonsultować się z lekarzem ginekologiem, ponieważ choroby okolic intymnych mogą być groźne, a także mieć bardzo niemiłe skutki (włącznie z bezpłodnością). Chorób tych nie należy kojarzyć jedynie z następstwami bardziej lub mniej ryzykownych aktów seksualnych, ponieważ można zarazić się nimi dosłownie wszędzie.
Istnieje choroba tj. drożdżyca, która przenoszona jest drogą kropelkową (mówiąc kolokwialnie - przez powietrze). Choroba ta dotyka bardzo wiele kobiet, które nie mają nawet świadomości, że coś jest nie w porządku.
Także powtarzam raz jeszcze - polecam jak najszybszą wizytę u ginekologa, który postawi diagnozę i zaproponuje najskuteczniejsze leczenie.

Pozdrawiam serdecznie :-)
_________________
Nie ma nic gorszego niż myśli uwięzione w zakamarkach umysłu, które nie mogą umrzeć.
Czasem nieśmiertelność myśli jest męcząca.
Paradoksalnie - czasem jest zbawieniem.
 

ta_mloda_panna  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Jusia :)

Wiek: 30

Do³±czy³a: 24 Kwi 2009

Sk±d: Wyspa marzeñ...

   

Wys³any: 2011-07-15, 21:58   

Popieram wypowiedź wyżej. Jak najszybciej skieruj się do ginekologa. Im szybciej, tym lepiej :)
 

jellyfish  

Stały User



ImiÄ™: Marta

Wiek: 32

Do³±czy³a: 15 Lip 2011

Sk±d: Gdynia

   

Wys³any: 2011-07-15, 22:28   

Tak jak już większość powiedziała wizyta u ginekologa jest niezbędna :-) , ale na nią czasami trzeba długo czekać, więc na tymczasowe rozwiązanie proponuję jakąś maść na podrażnienia, lub zasypkę dla niemowląt (w moim przypadku się sprawdziła), można dostać ja po przystępne cenie w aptece. ;) Czasami różne dziwne rzeczy mogę dziać się od noszenia stringów, bo przyciesz, one się... "wrzynają" i obcierają.
_________________
"Dużo bym dał, by przeżyć to znów -
Wehikuł czasu to byłby cud.
Mam jeszcze wiarÄ™, odmieni siÄ™ los,
Znów kwiatek do lufy wetknie mi ktoś"
 

volcanic  

Stały User



ImiÄ™: Blanka

Wiek: 30

Do³±czy³a: 20 Lip 2011

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-07-27, 13:57   

Jest dużo przyczyn takich prolemów. Może nosisz obcisłe majtki bądź stringi. Nastepna potencjalna przyczyna to może po prostu podpaski? Też wywołują podrażnienia. Albo golenie się maszynką bez użycia jakichkolwiek kremów czy balsamów.
 

Sikoreczka92  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 09 Sie 2011

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2011-08-09, 18:40   

Proponuję udać się do lekarza. Może być wiele przyczyn Twojego "problemu"- od tych najbardziej błahych, po te poważniejsze. Warto skonsultować to z osobą, która się na tym zna. Głowa do góry :-)
_________________
Do granic sobą zmysł każdy pieść...
 

enormous

User


Do³±czy³: 16 Sie 2011

   

Wys³any: 2011-08-16, 16:55   

Jeśli byłaś jakoś w ostnio na basenie, lub nad jeziorem, to możlwe, że masz obniżone Ph i złapałaś infejcje.
Mimo wszytsko na Twoim miejscy wybrałabym się do ginekologa, bo nie potrzebnie się męczysz, a jeśli będziesz używać jakiś leków bez recepty, które nie wiadomo czy nie są przypadkiem niewskazane, możesz sobie dodatkowo zaszkodzić.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com