Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Cranberry  

Mega wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³a: 02 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-05, 09:38   

L. napisa³/a:

Teraz już nie patrzy się ludziom w oczy, tylko w portfele.


No niestety...

Ale mając pieniądze możesz sobie pozwolić na więcej, ale same sobą chyba szczęścia dać nie mogą, przynajmniej według mnie :)
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-05, 12:30   

Po części dają no bo wiadomo że bogatym powodzi się lepiej a mianowicie nie są obarczeni dodatkowym kłopotem jakim są pieniądze
...Ale wszystkiego kupić się nie da (no chociaż teraz to już coraz więcej się da niestety)
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Funner  

Mega wymiatacz

LG ;)



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2008

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2008-10-05, 17:50   

Pieniądze szczęścia nie dają ale pomagają je zdobyć.
_________________

 

dzem92

User


Do³±czy³: 14 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-14, 20:36   Re: "PieniÄ…dze szczÄ™scia nie dajÄ…"

szczescie daja bez nich nie ma nic wsyztko sie rozpada gdy ich brak... :-/ wiadomo ze wazniejsza jest milosc przyjazn itp ale jak brak kasy to ani rusz....
 

connect  

Wymiatacz



ImiÄ™: Przemek

Wiek: 32

Do³±czy³: 27 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-10-14, 22:10   

ja zacytuje tekst z jednego polskiego filmu. :mrgreen: "pieniadze to nie wszystko, ale wszystko bez pieniedzy to ch** " :lol:
_________________
Co Cie nie zabije, za drugim razem musi sie udac.
 

albert20

User


Do³±czy³: 03 Lis 2008

   

Wys³any: 2008-11-03, 21:40   

zacznijmy może od tego co to jest pieniądz czyli powszechnie akceptowany środek wymiany dóbr i usług oraz miernik ich wartości czyli twoje pytanie można by było napisać posiadanie żywności, mieszkania, odzieży szczęścia nie daje. A to już zmienia postać rzeczy. Można pokusić się o stwierdzenie że posiadanie pieniędzy i ich oszczędzanie decyduje o naszym istnieniu i przyszłości.

Osobiście uważam że bezmyślne wydawanie pieniędzy nie daje szczęścia a posiadanie ich czy zbieranie jest częścią naszego życia zapewnia przetrwanie nam i następnym pokoleniom.
 

Daniello  

Stały User

Boss



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 33

Do³±czy³: 02 Lis 2008

Sk±d: Elbl±g

   

Wys³any: 2008-11-03, 21:58   

Ile bogatych ludzi jest na świecie...... i co z tego jak są nie szczęśliwi...;p
 

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2008-11-04, 08:58   

Nie są najważniejsze co prawda, ale szczęścię dają.
Bynajmniej mi. Jak się ma pieniądze to można spełniać każdą swoją zachciankę.
Pieniądze są też nam potrzebne na lekarstwa, dom, samochód, jedzenie i inne rzeczy.
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

J.L.B  

Wymiatacz

Oponent :)



ImiÄ™: Patryk x]

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Lis 2008

Sk±d: LOP

   

Wys³any: 2008-11-04, 10:40   

Pisałem, o tym rozprawke ostatnio, to wam teraz pokaże swoje zdanie :)

Moim zdaniem pieniądze dają szczęście, jeżeli ktoś jest bogaty, i dobrze sie ubiera itp. ma dużo przyjaciół, i dobrze mu sie powodzi jest szczęśliwy.
Mówi sie że nie można kupić zdrowia, ale pieniądze pomagają w prowadzeniu różnych drogich terapii i operacji.
W dzisiejszych czasach, za pieniądze możesz kupić praktycznie wszystko, więc dlaczego nie dają szczęścia.
Taki biedak co śpi pod mostem, tylko marzy żeby być bogatym i zjeść porządny obiad.
Ci którzy mają pieniądze, nie muszą sie martwić czy starczy im na rachunki itp.
Moim zdaniem pieniądze dają szczęście :)
_________________
Na ulicy słowo, droższe od pieniędzy[...] Ja nie zbiednieje, lamus dużo więcej straci.

Podnoszę głowe patrze na niebo, by choć przez chwile nie czuć się jak dnia każdego...
[url=http://tnij.com/Niespe_nioneObietnice]HG - Niespełnione Obietnice]
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-04, 15:27   

Daniello napisa³/a:

i co z tego jak są nie szczęśliwi...;p


No nie wszyscy..><

J.L.B napisa³/a:

Moim zdaniem pieniądze dają szczęście, jeżeli ktoś jest bogaty, i dobrze sie ubiera itp. ma dużo przyjaciół, i dobrze mu sie powodzi jest szczęśliwy.
Mówi sie że nie można kupić zdrowia, ale pieniądze pomagają w prowadzeniu różnych drogich terapii i operacji.
W dzisiejszych czasach, za pieniądze możesz kupić praktycznie wszystko, więc dlaczego nie dają szczęścia.
Taki biedak co śpi pod mostem, tylko marzy żeby być bogatym i zjeść porządny obiad.
Ci którzy mają pieniądze, nie muszą sie martwić czy starczy im na rachunki itp.
Moim zdaniem pieniądze dają szczęście :)


No no w sumie tak.. Zgadzam się. Poza tym wiadomo że ludziom bez kasy jest ciężej i mają mniej kłopotów, jedyne jakie są to uczuciowe ...><
A biedni cały czas mają ten swój "krzyż" że muszą się martwić o jutro no i z kłopotami trudno byś szczęsliwym.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

mietek85  

User

włóczykij



Wiek: 38

Do³±czy³: 14 Lis 2008

Sk±d: gdañsk

   

Wys³any: 2008-11-14, 12:38   

to że biedny jest nieszczęśliwy bo nie ma super ciuchów, telefonu, samochodu i super mieszkania to wymysł współczesnego świata, ludzi sami zgotowali sobie taki los, że nie mając kasy musisz czuć się gorszym, nieszczęśliwym, przez to wszystko sensem naszego życia staję się nieustanny wycig szczurów, pogoń za kasą itd, szkoda, że nikt nie zauważą jak szybko życie mija na takie bzdury, cieszmy się życiem!
_________________
http://www.prorocznia.pl/
 

miczka  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Monika

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Pa¼ 2008

Sk±d: Gi¿ycko (okolice)

   

Wys³any: 2008-11-14, 15:57   

Większośc uważa, że jednak pieniądze szczęście dają, ale bywają i takie osoby, które nie mając kompletnie nic jakoś potrafią byc szczęśliwi. Wiadomo, że chciałoby się miec dosłownie wszystko, o czym tylko zamarzymy, ale pytanie, czy jeżeli byśmy już to mieli, to czy tak na prawdę to coś konkretnego zmieniło w naszym życiu? Pieniądze pomagają w życiu, ale czy dają szczęście, to bym się zastanowiła.
 

Cranberry  

Mega wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³a: 02 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-11-14, 17:15   

miczka napisa³/a:

Większośc uważa, że jednak pieniądze szczęście dają



Tylko czy to same pieniądze szczęście dają, czy TO, co możemy sobie za nie kupić...
 

Funner  

Mega wymiatacz

LG ;)



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2008

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2008-11-14, 17:51   

Pieniądze szczęścia nie dają ale pomagają je zdobyć.
_________________

 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-11-14, 23:05   

Funner napisa³/a:

pieniądze szczęścia nie dają ale pomagają je zdobyć.



No i tu wracamy do tego, czym dla każdego indywidualnie jest szczęście.

Bo, jeżeli ja mając wszystkie dobra materialne jestem "spełniony" - szczęśliwy to tak, pieniądze dają szczęście. Tylko czy to nie materializm?


Ale, jak czuje się szczęśliwy będąc z innym człowiekiem, z kimś kogo pokocham, z przyjaciółmi, rodziną itp ... to NIC mi tego nie zapewni, jeżeli nie ja sam ... więc w tym aspekcie pieniądze na nic mi się zdadzą ... co najwyżej, zęby jakoś umilić sobie spędzany wspólnie czas, ale bez nich można się równie dobrze bawić itp.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com