Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

esinks  

User

jp



Wiek: 58

Do³±czy³: 10 Cze 2012

   

Wys³any: 2014-01-16, 16:19   

raczej brak zgrania i odrębnych umiejetnosci...
 

Angella49  

Wymiatacz

Pourquoi pas?



ImiÄ™: Angelika

Wiek: 27

Do³±czy³a: 30 Wrz 2012

Sk±d: Kaszuby

   

Wys³any: 2014-01-16, 19:05   

Uwielbiam oglądać piłkę ręczną <3 Szkoda, że wczoraj nam nie wyszło, choć tak mało brakowało.


Forma napisa³/a:

Najważniejszy mecz z Rosją :!:



Dokładnie. Mocno trzymam kciuki :-)
_________________
"Nie bój się cieni. One świad­czą o tym, że gdzieś znaj­du­je się światło." Oscar Wilde
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2014-01-16, 19:46   

To bardzo kontaktowy sport, przez co agresywny i niemal chamski. Nie do końca zgadzam się z opinią, że mecz z Francją był przegrany z braku szczęścia. Mimo to oglądam, życzę im jak najlepiej.
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

Kamikarze24  

User


Wiek: 34

Do³±czy³: 24 Sty 2014

   

Wys³any: 2014-01-26, 16:11   

Dobry sport taki męski.
_________________
dobra mama | Liga Angielska | Arsenal Londyn
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2014-01-26, 16:13   

Oglądać, oglądam bardzo rzadko. Jakoś właśnie przy większych imprezach zdarza mi się obejrzeć kilka meczy naszych, choć przyznaję - specjalnie jakoś się nie jaram. Grać w ręczną lubię, nawet wolę bardziej, niż oglądać.
 

senioriitaa  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 24 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-01-27, 15:34   

Czarne Indigo napisa³/a:

To bardzo kontaktowy sport, przez co agresywny i niemal chamski.



Agresywny i chamski? Nie nazwałabym tego tak. :) Bardziej twardy. Warto zauważyć, że po każdym faulu przy ataku pozycyjnym zawodnicy podają sobie ręce (nie mówię, że nie zdarzają się jakieś wyjątki, ale to podczas meczy, które są niezwykle ważne, a każda z drużyn chce wygrać). W każdym sporcie tak jest i wcale się im nie dziwię, bo mnie - kiedy oglądam mecz szczypiornistów przed tv - trudno jest powstrzymać emocje, a co dopiero im, którzy zostawiają całych siebie na boisku.

Co do samego sportu.. uwielbiam i grać i oglądać. Przynajmniej jeden zawał podczas takiego meczu przeżywam i nie mówię tutaj tylko o występach naszej reprezentacji. Mistrzostwa Europy w tym roku starałam się oglądać, choć nie zawsze była sposobność.
Sądzę, że każdego meczu w fazie grupowej Polaków nie można zapomnieć. Mecz z Rosjanami spowodował palpitacje serca, za to w meczu ze Szwedami nie mogłam wyjść z podziwu oglądając bramki zdobywane przez Lijka i obrony Wyszomirskiego. To był ten dzień, w którym Piotrek wiedział gdzie będą oddawane rzuty, zanim Szwedzi rzucili piłkę, jak powiedział jeden z komentatorów.

Mecz o pierwsze miejsce był kwintesencją piłki ręcznej! To było coś niesamowitego. Pozycje, w jakich Francuzi zdobywali bramki były wręcz nieprawdopodobne. I ten Luc Abalo! Faulowany przez dwóch Duńczyków potrafił tyłem rzucić piłkę, która trafiła do bramki.
W pełni zasłużone zwycięstwo Trójkolorowych.
 

mord9

User


Do³±czy³: 19 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-02-27, 00:09   

Oj tam, odkąd Wenta odszedł to jakoś nie oglądam ani nie typuję wyników meczy polskiej jak i innej reprezentacji w piłce ręcznej. Po prostu jakoś nie czuję pociągu :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com