Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-11-14, 21:23   

BleSS napisa³/a:

Zobaczysz, że niedługo wszystko posprzedają Ruskim.


A Palikot sprzeda siÄ™ sam.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

BleSS

User



Do³±czy³: 14 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-11-14, 21:27   

Heh, Palikot to w ogóle już apogeum osiąga. Daj spokój, jak tacy politycy mają być w Naszym kraju. Nie wiem za co im tam płacą.. według mnie to powinni coś wprowadzić, co zreformuje to wszystko. Jakiś reset sytemu.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-11-14, 21:32   

BleSS napisa³/a:

Heh, Palikot to w ogóle już apogeum osiąga. Daj spokój, jak tacy politycy mają być w Naszym kraju. Nie wiem za co im tam płacą.. według mnie to powinni coś wprowadzić, co zreformuje to wszystko. Jakiś reset sytemu.


Ano, w Polsce BSOD to częsta dolegliwość. Najlepiej format od razu.

Chodziło mi o to, że "sprzedawanie Polski" to jakieś takie popularne hasło propagandowe. Co oni mają sprzedać niby?
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

BleSS

User



Do³±czy³: 14 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-11-14, 21:38   

Sprzedać ? Chodzi mi o to, że Rosjanie za bardzo sobie polski rząd ubijają, a ten się ich boi i robi co im Putin karze. Niestety, ale tak jest. Może jestem za bardzo anty-rosyjski i za bardzo pro-amerykański, ale niech Polska bardziej uniezależni się od ''post''-komunistów.
Jeszcze ta umowa o gaz .. porażka :-/
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-11-14, 22:27   

Poucz siÄ™ o polityce, albo dojrzej w poglÄ…dach. A przynajmniej, przygotowuj silne argumenty w swoich przekonaniach, skoro wystawiasz je publicznie.
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 36

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-11-15, 06:40   

Mnie śmieszą już tym sprzedawanie. Wszakże Polska kur... nie jest.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

BleSS

User



Do³±czy³: 14 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-11-15, 16:07   

Piracy, Isair. A co powiecie o tej umowie na gaz i o tym całym śledztwie w sprawie katastrofy samolotu prezydenckiego ? Polski rząd nic nie mógł od nich wyciągnąć, wszystko oni robili, jak by mieli coś do ukrycia. To jest tylko moje zdanie, nie musisz się zgadzać z nim.
 

Barbara77  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 02 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-11-15, 16:27   Re: PiS siÄ™ kurczy

Isair napisa³/a:

Co sądzicie o tym, że ważne figury w PiS zostają wyrzucane, są potępiane za bóg wie co itd?


A co to jest PiS? :-D
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-11-15, 16:35   

BleSS napisa³/a:

Piracy, Isair. A co powiecie o tej umowie na gaz i o tym całym śledztwie w sprawie katastrofy samolotu prezydenckiego ? Polski rząd nic nie mógł od nich wyciągnąć, wszystko oni robili, jak by mieli coś do ukrycia. To jest tylko moje zdanie, nie musisz się zgadzać z nim.


Za dużo TV i ot, takie skutki.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2010-11-15, 16:47   

BleSS napisa³/a:

[..]Polski rząd nic nie mógł od nich wyciągnąć, wszystko oni robili, jak by mieli coś do ukrycia. To jest tylko moje zdanie, nie musisz się zgadzać z nim.



Ja sie zgadzam.
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-11-15, 19:59   

Rosja, prowadząca śledztwo na swoim terenie nie ma obowiązku się ze wszystkiego spowiadać. Niestety, smutne, ale prawdziwe.
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 36

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-11-15, 20:05   

A wszystko można sprowadzić do wszechmocnej żydokomuny w sojuszu z kz templariuszami-masonerią. :-D
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2010-11-16, 21:31   

Isair napisa³/a:

A wszystko można sprowadzić do wszechmocnej żydokomuny w sojuszu z kz templariuszami-masonerią. :-D



To chyba spiskowa teoria dziejów ;-) :hyhy:
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 36

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-11-17, 06:32   

Tak zgadza siÄ™.
Powoli politycy zaczynają się organizować. Na razie zarejestrowali stowarzyszenie, Choć nie wiem co taka moda jest ostatnio na stowarzyszenia. Zobaczymy kto jeszcze się do nich przyłączy.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2010-11-17, 19:37   

Isair napisa³/a:

Tak zgadza siÄ™.



¯e to spisek? :evil:

Isair napisa³/a:

Powoli politycy zaczynają się organizować. Na razie zarejestrowali stowarzyszenie, [..]



Powoli organizować? W jakim kierunku/celu..?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com