Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Doczy: 12 Maj 2010

   

Wysany: 2010-11-10, 23:25   PiS się kurczy

Co sądzicie o tym, że ważne figury w PiS zostają wyrzucane, są potępiane za bóg wie co itd? Jakich polityków PiS jeszcze typujecie, że wylecą. Czy poparlibyście nową inicjatywę po ewentualnym odejściu posłów z PiS, a raczej wyrzuceniu ?
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

OjciecWielebny  

Stały User

Jestem Gejem.



Imię: Mów Mi Ojciec.

Doczy: 07 Lis 2010

Skd: Ezoteryczne Mazury

   

Wysany: 2010-11-10, 23:45   

PiS ... czy warto o tym rozmawiać? Komentarz do tego może złamać regulamin forum... To jest po prostu żałosne co się stało z ta partią.
_________________
"Nie, bo tu nie ma nieba
Jest prześwit między wieżowcami
A serce to nie serce
To tylko kawał mięsa
No, a życie... jakie życie?
Poprzerywane linie na dłoniach.
A Bóg? nie ma Boga.
Są tylko krzyże przy drogach"
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Doczy: 02 Pa 2009

Skd: £dz

   

Wysany: 2010-11-11, 00:16   

Co tu komentować, Kaczyński tworzy sobie watahę ślepo posłusznych osłów. Z taką polityką PiS pójdzie w zatracenie, a szkoda bo to oznacza brak silnej opozycji, czyli brak motywacji rządu do lepszej pracy.
Zdaje się że następny będzie Poncyliusz, przynajmniej tak wynika z jego wywiadu dla "Rz".
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

FajnyNick ?  

Pogromca postów

Prezydent Forum



Wiek: 14

Doczy: 12 Sty 2009

Skd: California

   

Wysany: 2010-11-11, 00:22   

Każdy chce zniszczyć PIS,a Kluzik-Rostkowska zaatakowała od wewnątrz.
Kaczyński podczas kampanii,a teraz...2 inne osoby.
_________________
:cool: Słońce? Sam wybierz jak ma świecic Tobie. :cool:
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Doczy: 04 Wrz 2008

   

Wysany: 2010-11-11, 00:23   

Mi się wydaje, że to wszystko przez to, że nosił skarpetki do sandałów. Partia PiS się kurczy? Ludzie, ona maleje, kurczy haha!
Jarek chciał udowodnić, że to Rosjanie zabili jego brata, niedługo wyjdzie na jaw, że wszystkich szlag trafił przez ś.p. Lecha i jego rozkaz lądowania. Podkreślam, że to jest tylko moje zdanie. Dlatego robi się mu wstyd, i wycofuje sie z polityki tak jak owal wycofał się z rap gry po beefie z shellerem.
Pozdro WSRH i PDG.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

LongIsland  

Pogromca postów



Doczya: 26 Lip 2010

Skd: Szczecin

   

Wysany: 2010-11-11, 00:43   

Nie, ponieważ nie popieram polityków ;-)
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Doczy: 12 Maj 2010

   

Wysany: 2010-11-11, 08:17   

OjciecWielebny napisa/a:

czy warto o tym rozmawiać?

O to należałoby zapytać Jana Pospieszalskiego.

A tak serio to ja byłbym w stanie poprzeć takie grono, choć to jeszcze zależy od tego kto by się w nim znalazł.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Doczya: 10 Cze 2008

Skd: Miasto Kobiet.

   

Wysany: 2010-11-11, 12:01   

odbilo Jareczkowi.
Ziobro mu lize dupe to zostanie, reszte wywala albo sami odejda.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2010-11-11, 14:40   

Isair napisa/a:

Czy poparlibyście nową inicjatywę po ewentualnym odejściu posłów z PiS, a raczej wyrzuceniu ?


Zależy od ostatecznej formy partii. Niestety, Kaczyński jest przez media bardzo źle ukazywany.

Straho napisa/a:

Jarek chciał udowodnić, że to Rosjanie zabili jego brata, niedługo wyjdzie na jaw, że wszystkich szlag trafił przez ś.p. Lecha i jego rozkaz lądowania.


Najprostsza prawda rzadko jest prawdą. Nie wykluczam tej teorii, ale wydaje się ona kreować prezydenta jako bardzo lekkomyślnego człowieka. Warto też zauważyć, że otrzymaliśmy jak dotąd szczątkowe informacje z czarnych skrzynek.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Eddie Van Halen  

Wymiatacz

Rockers



Imię: Igor

Wiek: 26

Doczy: 05 Lip 2010

   

Wysany: 2010-11-11, 17:11   

Isair napisa/a:

Jakich polityków PiS jeszcze typujecie, że wylecą.



Kamiński w przyszłym tygodniu, Poncyliusz, i kto wie, może Hofman? Chociaż nie, jest zbyt radykalny.

Z pewnością sporo osób dołączy do tego grona. Jeśli te osoby założyłyby partię, byłbym skłonny być ich przyszłym elektoratem.
_________________
Sprzątacze forum, po co was aż 11? To się d*py nie trzyma!
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Doczy: 12 Maj 2010

   

Wysany: 2010-11-11, 19:02   

Szej-Hulud napisa/a:

Zależy od ostatecznej formy partii. Niestety, Kaczyński jest przez media bardzo źle ukazywany.


Poniekąd sam sobie zasłużył.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Mietusek

User


Doczy: 12 Lis 2010

   

Wysany: 2010-11-12, 12:07   

Ja się nie zdziwię jak się okaże, że to jest tylko zagrywka. Część tego bardziej normalnego pisu (Ci wyrzuceni, których dziwnie dużo już jest) utworzy nową partię, którą poprze spora grupa spokojniejszych obywateli, natomiast przy samym pisie zostaną tzw "mohery" i zatwardziali radykałowie. Może się później okazać, że nowa partia bez Kaczyńskiego zdobędzie spore poparcie a później tylko koalicja ze starym pisem i znów w Polsce rządzi pis.
 

BleSS

User



Doczy: 14 Lis 2010

   

Wysany: 2010-11-14, 19:09   

Ja wolę PiS niż PO. Jak dla mnie to wszyscy politycy to złodzieje ( oprócz JKMa ), PO sprzedaje Polskę Rosji, PiS USA, ale wolę tych drugich.

Ciekawe co będzie, jak wszyscy wylecą.
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Doczy: 12 Maj 2010

   

Wysany: 2010-11-14, 19:52   

Mietusek napisa/a:

Ja się nie zdziwię jak się okaże, że to jest tylko zagrywka. Część tego bardziej normalnego pisu (Ci wyrzuceni, których dziwnie dużo już jest) utworzy nową partię, którą poprze spora grupa spokojniejszych obywateli, natomiast przy samym pisie zostaną tzw "mohery" i zatwardziali radykałowie. Może się później okazać, że nowa partia bez Kaczyńskiego zdobędzie spore poparcie a później tylko koalicja ze starym pisem i znów w Polsce rządzi pis.


Po takim scenariuszu to już by tylko powtórka z Węgier parę lat temu.
Osobiście uważam, że nie są aż tak cyniczni i inteligentni by takie coś wymyślić.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

BleSS

User



Doczy: 14 Lis 2010

   

Wysany: 2010-11-14, 21:12   

Isair, w Polsce wszystko możliwe, ale wiadomo na pewno, że jaja będą ;) Zobaczysz, że niedługo wszystko posprzedają Ruskim.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com