Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Martiness  

User


Wiek: 33

Do³±czy³: 21 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-24, 22:04   PLAYSTATION 3

Temat do rozmów o Playstation 3...

Info:

Psnid: MartinessPL
HS: Tak
Konsola: 80GB
 

lusia  

Mega wymiatacz

subtelna wariatka



ImiÄ™: Lucyna

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-03-25, 13:52   

Mnie tam jakoś nigdy do playstation nie ciągnęło. Jak miałam 10 lat wszystkie dzieciaki miały fioła na tym punkcie. Mi wystarczył zwykł PeCet :-)
_________________
Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-25, 17:09   

Nie lubie takich rzeczy. Raz może dwa używałam ale cóż... Popieram lusia, ;)
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

Martiness  

User


Wiek: 33

Do³±czy³: 21 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-25, 22:18   

PC? Wymieniaj co pol roku czesci za 1000zl ;]] fakt oplaca sie ;p
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-03-25, 22:31   

Martiness napisa³/a:

PC? Wymieniaj co pol roku czesci za 1000zl ;]] fakt oplaca sie ;p

Zaczyna siÄ™...
Po co zakładasz ten temat? ¯eby wykłócać się o wyższość PS3?
No ludzie. Dziewczynom pasuje komputer i jest fajnie. Nie każdy leci na grafikę i najnowsze hiciory. Ale jeśli dla kogoś to jest sens życia, niech nie narzuca tego innym.
Jeśli ktoś wymienia komputer co pół roku, to może mi się tylko zrobić przykro. Jak to mówią głupota nie boli. Ale ile kosztuje?
By móc wykonywać różnorodne prace, surfować po internecie, obejrzeć film, niekiedy zagrać w grę, nie trzeba być ciągle na bieżąco.
Pobudka! Poza grami istnieje jeszcze inny świat.
_________________
Obie rzeczy - zarówno to, przed czym uciekasz, jak i to, za czym wzdychasz - są w tobie.

— Anthony de Mello
 

Martiness  

User


Wiek: 33

Do³±czy³: 21 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-26, 23:45   

UżytkownikUsunięty, ska te dane masz kolego? min. 300zł? Gry od 150zł nowki (np Killzone 2) po drugie na allegro po 60zl juz mozna cos kupic... sa sklepy gdzie sa wymiany gier... skad masz dane ze 300zl to ja nie wiem
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-03-27, 06:32   

laven napisa³/a:

Dziewczynom pasuje komputer i jest fajnie.


Czyali ja też jestem dziwczyną??? :mrgreen:
PS3 ogólnie może być, ale mi jest niepotrzebne. Głównie to ja siedzę na necie, dla odprężenia pogram w Sapera, Tetrisa i Tony Hawk's Pro Skater 2. I tyle. Choć przyznaje że nawet przyjemnie sie na PS3 gra.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Carmillio  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Piotr

Wiek: 29

Do³±czy³: 11 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-27, 20:11   

a ja PS3 nie lubie bo po pierwsze to drogie a po drugie gry jeszcze droższe, wole PC to jest coś
_________________
Zresztą, Miłość w naszych czasach nie Istnieje
Trzeba robić Melanż
I się nie Przyzwyczajać

 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-03-27, 21:15   

TQIT napisa³/a:

laven napisa³/a:

Dziewczynom pasuje komputer i jest fajnie.


Czyali ja też jestem dziwczyną??? :mrgreen:

Mówiłam o dziewczynach, które wypowiedziały się w temacie przede mną. Nie ogólnie. :P
_________________
Obie rzeczy - zarówno to, przed czym uciekasz, jak i to, za czym wzdychasz - są w tobie.

— Anthony de Mello
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-03-28, 06:48   

UżytkownikUsuniÄ™ty napisa³/a:

weź idź do Empiku i sprawdź ile kosztuje GTA IV na PS3 , cieniasie.


Najpierw sie sprawdza, później komentuje :->
Nowy GTA IV na PS3 kosztuje ok. 180 zł. Sprawdzałem w Komputroniku.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Noele  

Wymiatacz



ImiÄ™: Natalia

Do³±czy³a: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-28, 16:54   

UżytkownikUsunięty, czy ty nie potrafisz spokojnie funkcjonować? Z każdym musisz się kłócić?

Co do tematu, w ogóle się tym nie interesuję. Nie lubię gier. Obojętne czy na PS, czy na komputer... Nudzą mnie.
_________________
Bit wyznacza rytm mojego serca.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-03-28, 17:02   

UżytkownikUsuniÄ™ty napisa³/a:

Nied wiem ile teraz kozstuje ,bo mnie to nie obchodzi. W dobrych seklpach [Empik] kilka dni po premierze kosztowała 300zł ,


No, jak chcesz kupywać premierówki kilka dni po premierze, to jak dla mnie możesz i 500 zł płacić. Cena spada, a gra z czasem nie traci na jakości. To po pierwsze.
Po drugie: co rozumiesz przez wyrażenie "dobre sklepy"? Myślisz że tylko empik jest na tym świecie? Tylko ten sklep coś oferuje. Nie. Jest wiele dobrych sklepów, a Komputronik jest jednym z nich.

Po trzecie: proszę nie zaczynać niepotrzebnych dyskusji, jeśli macie coś sobie do przekazanie, jest PW. Jeśli nie, to tym bardziej proszę nie offtopować.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Nosferatu  

Hiper wymiatacz

Wysłannik dobra


ImiÄ™: Adolf

Wiek: 24

Do³±czy³: 06 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-09, 18:00   

Ale was w Polsce naciągają na te gry jak tak drogo w sklepach ale założyciel tematu dobrze mówi o Allegro, ja osobiście mam ps3 jest zaje*******, grafika boska, każda gra się na bray zmieści.

UżytkownikUsunięty, GTA IV to nie znowu jakieś cudo, Killzone 2 Cod WaW, Fifa ssie więc się nie wypowiem o niej, albo jakieś ściganki to bosko jest, za te gry na na PS2 i tak przepłacasz ja w najbliższym sklepie mam 3 za $2 więc 2x3=6zł a wg. Ciebie 3x10=30zł 5x drożej, zresztą nie porównuj PS2 do PS3 bo to aż śmieszne jest ^^
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-09, 18:07   

swEeTbOyMuah, jaki .. nick :zalamany: :mrgreen:

Co do PS3 , mój kuzyn ma. Zachwyca się byle czym. Plastik i tyle.
Wolę zdecydowanie starego i dobrego PC , w którym części wymieniałam jakieś 6 lat temu xD
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

Nosferatu  

Hiper wymiatacz

Wysłannik dobra


ImiÄ™: Adolf

Wiek: 24

Do³±czy³: 06 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-09, 18:10   

Uzasadni czemu wolisz jakiegoś starego pceta od nowoczesnego ps3? Nie ma się czym zachwycać zresztą w sumie jest jeśli ktoś lubi dobrą grafikę i wydajność, ale nikt nie może zaprzeczyć że ps3 jest dobre


btw
nick inspirowany sWeeTbLogA$kAmI, bo ogólnie to nie mój styl, wręcz przeciwnie
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com