Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

masked  

Stały User


Imię: £ukasz

Do³±czy³: 12 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-10-12, 07:55   PLK 2011/2012

Wcześniej sporadycznie oglądałem koszykówkę, czasem pojechałem na 1 ligę koszykarzy do £odzi na £KS. Jednak teraz po awansie do ekstraklasy pozytywnie się zaskoczyłem. Nie dosyć, że na inaugurację wygrali z kandydatem do medalu - Anwilem Włocławek, to Atlas Arena była w sporej części zapełniona. Wcześniej w stare hali max. kilkaset osób a teraz wg różnych źródeł - 5,6,7 tysięcy. Może ktoś z Was był na tym meczu? Lub wczorajszym przegranym z Treflem Sopot? Jak to wygląda w innych miastach? Zapraszam do dyskusji !
_________________
"ważna nieustanna dobra wiara... Boże pomóż mi i prowadź"
 

Michal453  

Stały User


Wiek: 25

Do³±czy³: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-11-26, 00:04   

Ja tylko śledze rozgrywki

£KS wszystkich zaskoczył wygraną z Anwilem na inaugaracje,ale teraz przegrywają mecze,ale może się odbudują bo pokazali,że mają potencjał.
Jednak przynajmniej narazie nie wykorzystujÄ… go.
Narazie najlepiej spisuje się PGE Turów Zgorzelec,ale blisko niego są wspomniany Anwil Włocławek,któremu zdarzają się jednak wpadki jak ta na początku i Trefl Sopot z liderem reprezentacji Polski £ukaszem Koszarkiem w składzie.

Nieźle radzi sobie też Energa Czarni Słupsk i inny beniaminek ¦ląsk Wrocław,ale faworytów nie można jeszcze w ciemno typować,bo sezon jest długi i potem włączy się jeszcze w to Asseco Prokom.
 

FajnyNick ?  

Pogromca postów

Prezydent Forum



Wiek: 14

Do³±czy³: 12 Sty 2009

Sk±d: California

   

Wys³any: 2011-11-27, 03:07   

masked napisa³/a:

Wcześniej w stare hali max. kilkaset osób a teraz wg różnych źródeł - 5,6,7 tysięcy.


Jak się bilety po szkołach rozdaje za darmo to tak jest :cool:
_________________
:cool: Słońce? Sam wybierz jak ma świecic Tobie. :cool:
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com