Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

mist  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-09-12, 21:44   

Jestem w pełni świadoma tego co piszę. ¦WIADOMIE NIGDY nie plotkuję. Mówiąc świadomie mam na myśli, że jak coś usłyszę o kimś WIARYGODNEGO i nie mogę tego trzymać tylko dla siebie bo mnie nosi i mówię dalej to uprzedzam, że nie usłyszałam tego od osoby zainteresowanej więc może się to nieco mijać z prawdą. Nigdy plotki nie rozpuściłam. Obrabiam dupy ludziom jak mnie wkurzy ktoś, ale to stwierdzanie faktów, a nie mówienie czegoś co kompletnie mija się z prawdą.
Plotki to zło. Jedna plotka- niby nic, a może zniszczyć komuś życie raz na zawsze
 

Vanir  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-12-18, 16:51   

Rozmawianie o kimś, komentowanie jego czynów które sama widziałam-owszem
Ale nigdy nie puszczanie w obieg niestworzonych historii. Byłam ofiarą plotki i wiem jak to bolesne, w szczególności jeśli ta fałszywa informacja obiegła dużą ilość osób. A jeszcze bardziej boli kiedy nie znasz powodu dla którego owa plotka została puszczona. Dlatego NIE plotkuje
_________________
Rozbieraj mnie powoli,
ze wstydu,
uprzedzeń,
doświadczeń,
do samej miłości
aż Bóg wstrzyma oddech...
 

Mill.  

Stały User



Do³±czy³a: 04 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-12-18, 17:50   

Plotki potrafia ranić. Sama nie byłam na szczęście obiektem jakiejś większej plotki, ale moja znajoma - owszem. I nie jest to miłe uczucie. Czasem zdarza mi się plotkować, ale o zdarzeniach których sama byłam świadkiem lub mam pewne źródło informacji. I tylko jeśli ta plotka nie zrani osoby o której mowa. Nie przesyłam plotek dalej jeśli nie mam pewności, że są prawdą, a nawet jesli są, a mimo to mogą skrzywdzić osobę o której mowa, to zatrzymuje takie informacje dla siebie. Po co dzielić się tym z calym światem? Nigdy nie wiadomo czy to co wyszlo z mioch ust nie zostało poprzekręcane, tworząc jakąć bzdurę.
 

nieznajomaaxdd

User


Do³±czy³: 22 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-22, 19:46   

Osobiście uważam , że PLOTKA naprawdę może zniszczyć człowieka , a tym bardziej nastolatka . Często w szkole puszczane są niezbyt sympatyczne plotki , które bolą . Ofiary plotek niestety nie mają na to wpływu .
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-12-22, 21:30   

Plotka jest plotkÄ…, fakty sÄ… faktami.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

lgtk  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Adam

Wiek: 33

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-12-22, 23:35   

Ale ja nie lubię jak ludzie gadają nt tych których nie znają. Ja jestem często obiektem czegoś takiego. I puszczają to ludzie z którymi nie gadam. Zazwyczaj sie tym nie przejmuje ale czasem trafiają sie bardzo zle dni i to wszystko wraca.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-12-22, 23:37   

Cytat:

Zazwyczaj sie tym nie przejmuje ale czasem trafiajÄ… sie bardzo zle dni i to wszystko wraca.


Masz dopiero 18 lat, przejdzie ci.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Vanir  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-12-23, 19:49   

Straho napisa³/a:

Plotka jest plotkÄ…, fakty sÄ… faktami.

tylko nie zawsze każdy wie co jest czym i to myli
_________________
Rozbieraj mnie powoli,
ze wstydu,
uprzedzeń,
doświadczeń,
do samej miłości
aż Bóg wstrzyma oddech...
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-12-23, 19:55   

Vanir napisa³/a:

tylko nie zawsze każdy wie co jest czym i to myli


Dlatego kto ma wiedzieć to wie
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

czarna12345  

Stały User



Wiek: 73

Do³±czy³a: 05 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-23, 21:35   

Straho napisa³/a:

Vanir napisał/a:
tylko nie zawsze każdy wie co jest czym i to myli

Dlatego kto ma wiedzieć to wie



A Ci co nie wiedzą najczęściej wierzą w plotki. Np

lgtk napisa³/a:

Ale ja nie lubię jak ludzie gadają nt tych których nie znają.


I osoba która usłyszała plotkę(osoba A) na 2 osobę(osoba B) którą nie zna jest najczęściej postrzegana na podstawie tej plotki. Osoba B juz na starcie jest przegrana i musi bardzo się starać żeby osoba A zmieniła swoje zdanie.
_________________
Radość to żyć a nie marzyć.
Ból jest ceną którą płacimy za siłę.
 

Alouette  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 11 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-12-28, 13:19   

No cóż, tematem plotek byłam nie raz, nie dwa. Sęk w tym, że nie uderza to we mnie ani trochę, bo opinia ludzi mnie specjalnie nie interesuje. Mi się plotkować osobiście zdarzyło, pożądane reakcje zostały uzyskane, a każdy prócz celów dostał, co chciał.
_________________
"¯yj szybko, umieraj młodo, kochanie, zanim się zestarzejesz."
 

hetera  

Wymiatacz

Grzeczne dziewczÄ™.



Wiek: 32

Do³±czy³a: 09 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-28, 15:42   

Nie raz noszono mnie na językach. Usłyszałam na swój temat wiele absurdów i faktów nie mających odbicia w rzeczywistości. Początkowo boli człowieka, że ludzie kreują cię na kogoś kim nie jesteś. Później można się do tego przyzwyczaić. Mimo wszystko - najważniejsze znać swoją wartość.
_________________
I hate your face right now
I can't stand a sight of you
So please
Leave me alone...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com