Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-08-25, 14:20   Poderwij jÄ…

Wiele kobiet twierdzi, że to nie problem dla faceta podejść do nieznajomej dziewczyny i zagadać ją nie mając wcześniej nawet kontaktu wzrokowego. Skoro tak jest, to jak wy, kobiety, postąpiłybyście w takiej sytuacji, gdybyście były facetem i miały zamiar zaczepić ową dziewczynę? Na co w pierwszej kolejności zwróciłybyście uwagę, żeby zainteresować sobą rozmówczynię? Chodzi oczywiście o delikatny zarys tej rozmowy.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Przezroczysta  

Mega wymiatacz

Matka



Do³±czy³a: 11 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-08-25, 16:05   

Michael Cera napisa³/a:

Na co w pierwszej kolejności zwróciłybyście uwagę, żeby zainteresować sobą rozmówczynię?



Na pewno chciałabym pokazać się z jak najlepszej strony intelektualnej. Kulturalna, miła pogawędka. Pewnie potencjalnego obiektu zaczepki szukałabym na przykład w księgarni. Podeszłabym do Dziewczyny czytającej ciekawą książkę i nawiązała w ten sposób rozmowę. Może byłaby to książka, którą sama przeczytałam, co ułatwiłoby mi na pewno pole manewru.
Albo podeszłabym do Dziewczyny w kwiaciarni. Szczególnie, gdyby kupowała słoneczniki. ;-) Cóż, słoneczniki to moje ulubione kwiaty. Zaproponowałabym, że zapłacę za bukiet, przy czym poprosiłabym o jednego kwiatka więcej i dałabym Jej.

A swoją drogą, Michael Cera, ciekawy temat. Do tej pory nie zastanawiałam się jakbym postąpiła, gdyby przyszło mi być Mężczyzną. ;-)
_________________
Nie ma nic gorszego niż myśli uwięzione w zakamarkach umysłu, które nie mogą umrzeć.
Czasem nieśmiertelność myśli jest męcząca.
Paradoksalnie - czasem jest zbawieniem.
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-08-25, 18:55   

Przezroczysta napisa³/a:

Albo podeszłabym do Dziewczyny w kwiaciarni. Szczególnie, gdyby kupowała słoneczniki. ;-) Cóż, słoneczniki to moje ulubione kwiaty. Zaproponowałabym, że zapłacę za bukiet, przy czym poprosiłabym o jednego kwiatka więcej i dałabym Jej.


To mnie rozbawiło. Ale pozytywnie :-D

Przezroczysta napisa³/a:

A swoją drogą, Michael Cera, ciekawy temat. Do tej pory nie zastanawiałam się jakbym postąpiła, gdyby przyszło mi być Mężczyzną. ;-)


Cieszę się, że dałem Ci taką możliwość. Do założenia tematu zainspirowała mnie przyjaciółka, która na wieść o tym, że w galerii handlowej jest dużo ładnych dziewczyn, stwierdziła "zarywaj", a na pytanie "jak?", odpowiedziała "po prostu".

Oba podane przez Ciebie przykłady są bardzo ciekawe, nie nachalne i chamskie. Zawsze uważałem, że do rozmowy potrzebny jest punkt zaczepienia i dobra orientacja w tym temacie. Nie wyobrażam sobie podejścia do dziewczyny na ulicy z tekstem "ładne masz buty, gdzie je kupiłaś?".
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2011-08-25, 20:50   

Michael Cera napisa³/a:

Oba podane przez Ciebie przykłady są bardzo ciekawe, nie nachalne i chamskie



- Oo, słoneczniki. Ja zapłacę.
- ?
- I proszę jeszcze jednego więcej.
- ?
- ProszÄ™, to dla ciebie.
- Ooo, jak miło :)
- Hm... może wyjdziemy gdzieś razem?
- Aaa... no tak, w sumie idealnie pasujesz do mojego ideału, ale wiesz, tam przed sklepem stoi kilku napakowanych gości którzy chcą mnie wykorzystac i porzucic, więc może innym razem, wiesz jak jest.


Nie jestem pewny czy taki początek wyjdzie. Chyba że jakiejś zdesperowanej fance Paula Coelho. Chociaż kto wie.

Fajny temat, piszcie dziewczyny, bo sam ciekawy jestem :D
_________________
 

Szymon95  

User


ImiÄ™: Szymon

Wiek: 29

Do³±czy³: 23 Lip 2011

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2011-08-25, 21:37   

Nic nie napiszą cwaniaczki, bo nie mają pomysłu i nie potrafią postawić się w naszej sytuacji... tyle. Oczekują czegoś od nas, żebyśmy to my zaczepiali je i było pięknie i cudownie, a same nie wiedzą, że dla 'niektórych' chłopaków/mężczyzn jest to po prostu krępujące. Reszty chyba nie muszę tłumaczyć. Pzdr
 

esendem  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 02 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-08-25, 21:44   

Ja jestem raczej tego typu kobietą,że lubię, gdy facet rozmawia ze mną na luzie - jak z kumpelą. Nie jestem fanką automatycznego flirtu. Wydaje mi się,że to jest najlepszy sposób. Luźna konwersacja, praktycznie rzecz biorąc o niczym, ale jednocześnie o wszystkim. Wyłapać kilka wspólnych tematów, a dalej pójdzie samo .
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2011-08-25, 21:48   

Myślę że o tyle w praktyce się nam to nie przyda, bo kobiety raczej działają intuicją. Jak powiedzą ci że chcą faceta który będzie lubił dzieci i przynosił kwiaty to nawet jak im taki przyjdzie i je od razu pokocha to one go spławią bo się okaże że jednak nie tego chciały
_________________
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-08-25, 22:07   

Bard_Zerald napisa³/a:

- Oo, słoneczniki. Ja zapłacę.
- ?
- I proszę jeszcze jednego więcej.
- ?
- ProszÄ™, to dla ciebie.
- Ooo, jak miło :)
- Hm... może wyjdziemy gdzieś razem?
- Aaa... no tak, w sumie idealnie pasujesz do mojego ideału, ale wiesz, tam przed sklepem stoi kilku napakowanych gości którzy chcą mnie wykorzystac i porzucic, więc może innym razem, wiesz jak jest.


Słaba wyobraźnia.

esendem napisa³/a:

Luźna konwersacja, praktycznie rzecz biorąc o niczym, ale jednocześnie o wszystkim. Wyłapać kilka wspólnych tematów, a dalej pójdzie samo .


Na luźną konwersację przychodzi odpowiedni moment. Tutaj chodzi o początek, a mianowicie jak Ty będąc facetem zagadałabyś dziewczynę w miejscu publicznym.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2011-08-25, 22:44   

Michael Cera napisa³/a:

Słaba wyobraźnia.



Tutaj nie posługiwałem się wyobraźnią tylko empatią. A teraz wyobraźnia:

- Oo, słoneczniki. Ja zapłacę.
- ?
- I proszę jeszcze jednego więcej.
- ?
- ProszÄ™, to dla ciebie.
- Rety! Kochaj się ze mną! *¦ciąga spódniczkę*


Kiedyś czytałem o czymś takim jak openery. Nie pamiętam przykładów, ale na necie na pewno tego jest pełno. Mimo wszystko zacząc rozmowę trzeba na luzie i naturalnie, ale też nie wychodząc na debila. W tym problem. W każdym razie pytanie o godzinę jest raczej trochę oklepane :D
_________________
 

Apollyon  

Stały User


ImiÄ™: Piotrek

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-08-25, 23:24   

He he ciekawe koncepcje :D no cóż :p dobrze by było żeby nas ktoś uświadomił jak to się robi a kto lepiej wie jak zagadac do dziewczyny jak nie ona sama :p chyba że nie wiecie:p najlepiej było by żeby to były takie standardy, typu na ulicy czy koncercie w szkole lub na przystanku:p bd trudniej ale spróbujcie:)
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2011-08-25, 23:55   

Myślę że najbardziej przydatne by było jakby opisały co je denerwuje jeśli chodzi o zagadywanie.
Np. Nienawidzę jak chłopak ze mną rozmawia, a kiedy ja już daję mu znaki że chcę sobie iśc on nie zauważa i gada dalej.
Albo: Nienawidzę jak chłopak mówi do mnie patrząc gdzieś obok.
Itd.
_________________
 

Apollyon  

Stały User


ImiÄ™: Piotrek

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-08-26, 00:02   

Patrzenia obok chyba nikt nie lubi:p ale czemu nie :) też pomocne:)
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2011-08-26, 00:10   

Chodzi o to, że jak dziewczyna powie, że lubi jak chłopak jest dla niej miły, to bycie dla niej miły nie będzie bardzo pomocne, a jeśli powie że nie lubi kiedy jest się dla niej np niemiły, albo właśnie miły to wtedy jest już poszlaka. Bo w sumie to, czego się nie lubi łatwiej jest określic
_________________
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-08-26, 12:23   

Wolałbym, żeby kobiety wypowiadały się w tym temacie ^^
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Przezroczysta  

Mega wymiatacz

Matka



Do³±czy³a: 11 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-08-26, 12:45   

Bard_Zerald napisa³/a:

- Oo, słoneczniki. Ja zapłacę.
- ?
- I proszę jeszcze jednego więcej.
- ?
- ProszÄ™, to dla ciebie.
- Rety! Kochaj się ze mną! *¦ciąga spódniczkę*



Bard_Zerald, Twoja wyobraźnia mnie zabiła. ;-)
Myślę, że nie każda Kobieta poznając miłego Faceta od razu zdejmuje przed Nim bieliznę.
Wierzę, że są na świecie jeszcze fajne, wartościowe Dziewczyny.
_________________
Nie ma nic gorszego niż myśli uwięzione w zakamarkach umysłu, które nie mogą umrzeć.
Czasem nieśmiertelność myśli jest męcząca.
Paradoksalnie - czasem jest zbawieniem.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com