PodglÄ…danie!!
Odpowiedz do tematu

: PodglÄ…danie!!
Czy któryś z was kiedyś podglądał dziewczynę obojętnie : studia,szkoła,gimnazjum,itp,itd.


Mi na szczęście się to nigdy nie przytrafiło

Chciałbym was wysłuchać :luka:

: Re: PodglÄ…danie!!

Maks napisa³/a:

Czy któryś z was kiedyś podglądał dziewczynę obojętnie : studia,szkoła,gimnazjum,itp,itd.


Mi na szczęście się to nigdy nie przytrafiło

Chciałbym was wysłuchać :luka:


Nie mi się nigdy nie zdarzyło :-)
a ten który to robi to ma naje***** w bani ;)

b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 75 sensownych postów.
:
nigdy mi się to nie zdarzyło i jakoś mnie nie kusi do tego :]

:
ja jak mialam 5 lat to podgladalam brata przez dziurke od klucza.

"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
:

Maks napisa³/a:

Czy któryś z was kiedyś podglądał dziewczynę obojętnie : studia,szkoła,gimnazjum,itp,itd.



tak zdarzalo sie ;)

Maks napisa³/a:

Mi na szczęście się to nigdy nie przytrafiło


Czy ja wiem czy szczescie :kwasny: jesli masz jeszcze czas i okazje - nie zwlekaj :mrgreen:

:

AnioÅ‚ napisa³/a:


I co widziałaś ? :mrgreen:

:wstyd: :wstyd: nie powiem :wstyd: :wstyd: :wstyd: ale za wszelka cene musialam sie dowiedziec czym sie rozni chlopczyk od dziewczynki :oops:

"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
:

vvdx napisa³/a:

Maks napisał/a:
Mi na szczęście się to nigdy nie przytrafiło

Czy ja wiem czy szczescie :kwasny: jesli masz jeszcze czas i okazje - nie zwlekaj :mrgreen:


Nie chcę podglądać dziewczyn ale mógłbym jak by w szkole nie było konfidentów,
a wogóle jak by ktoś zobaczył to do dyrektorki i po rodziców bo już raz takiego widziałem

Lena napisa³/a:

ale za wszelka cene musialam sie dowiedziec czym sie rozni chlopczyk od dziewczynki :oops:


No a więc są Ptaszki i Pszczółki...... ;)

:
Zawsze po w-f'ie widać jak dziewczyny się przebierają w szatni i jakoś nikt się nie podnieca i widać tam staniki itp. i nie to że tylko ja:P
Idziemy z boiska do szatni otwieramy drzwi a w środki dziewczyny przebierające się i na odwrót.

:
Celowo nie, ale kilka razy po w-fie się zdarzyło, tym bardziej, że aby wejść do damskiej szatni, trzeba przejść przez męską. :wstyd: Przechlapane troszkę. :-o

:
Mamy damsko-męską szatnie w szkole tańca, także 'podglądamy' się nawzajem ;]
Ale szczerze mówiąc nikogo nie krępuje i jakoś szczególnie nie interesuje dziewczyna w samym staniku/ chłopak bez koszulki.
To już chyba nie ten wiek, żeby fascynowała każda nagość ;)

"Być może mężczyzna wymyślił ogień, lecz kobieta wymyśliła, jak z ogniem igrać."
:
W podstwówce w przebieralnich np jak chodziliśmy z klasą na basen . Wszyscy się tak cieszyli jak np zobaczyli kogoś w samych majtkach ^^ . :mrgreen: teraz nie przypominam sobie takich sytuacji.

` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
:
Podglądać nie podglądałem.
W szkole na warsztatach mamy szatnie gdzie się damsko-męska, ale przecież nikt nie będzie się podniecał widokiem kobiet w staniku czy też przebierającej spodnie i adekwatnie, kobiety facetami, którzy się przebierają.
Nic nadzwyczajnego - normalna rzecz.

"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
:
Myślę że podgladanie jest świństwem!!!
Chociaż czasem warto! :hyhy:

:
Wystarczyło przestraszyć jakąś laskę co sobie spokojnie i ładnie opalała bez żadnych sznUrków dokładnie całe plecki :hyhy: Ehhh.. czasami na prawdę się udawało, niektórych widoków się nie zapomni :oczami: Wspaniałe wakacje na plaży :-P


Dobra dobra. :]
Fuj i be - byłem bardzo młody

:
Nie, nie robiłam tego.
Za to oni nieziemsko się wyginali przed wf-em, aby co nieco wyłapac. ;p

Nie wiem jaki jestem, ale cierpiÄ™, gdy mnie deformujÄ…... Wbrew wszystkiemu chcÄ™ być sobÄ…. — Witold Gombrowicz
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB © phpBB Group