Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Amando3

User


Do³±czy³: 20 Lut 2017

   

Wys³any: 2017-02-20, 21:36   podoba mi sie ale jej kolezanka...

Cześć, od jakiś 3tygodni próbuję 'poderwać' kolezanke która znam łacznie 2miesiace, idzie srednio nie za szybko nie za wolno, chociaz czuje ze nic z tego nie bedzie, po prostu wyczuwam jej lekka obojętność, po za tym zauważyłem, że jej koleżanka chyba cos do mnie ma ale w innym sensie niz teraz wam sie wydaje, chociaz nie wiem ale wyglada to tak, ze nie wazne czy powiem cos smiesznego ( mamy o 18-no prawie 19l. niedługo mature piszemy) czy nie to sie smieje ze mnie, ostatnio spotkaliśmy sie na domowce, zamienilem pare słów z kumplem nt. matury to usłyszałem od niej cos w stylu 'przegryw' ale w sumie tak to cały czas sie na mnie gapiłą z uśmiechem jak banan od ucha do ucha przed tym co powiedziala równiez, wlasciwie interesowala sie w wiekszosci innymi niz mna jezeli chodzi o rozmowe... no i w odróżnieniu z koleżanką która próbuję poderwać gdy do niej pisze/ona do mnie to rozwija sama rozmowe jak .. po prostu widac ze chce sie jej pisac ..
co robic ;c nie chce mi sie kombinowac i tak mam skomplikowane zycie
 

Bella02  

Stały User



Do³±czy³a: 26 Lut 2013

   

Wys³any: 2017-02-21, 11:51   

Trochę zagmatwałeś tę wypowiedź, ale powiedzmy, że zrozumiałam i nie pomyliłam tych koleżanek.
Jeżeli od tej którą chcesz poderwać wyczuwasz obojętność, nie pali się do odpisywania na Twoje SMSy itd. to ja dałabym sobie spokój. Z reguły jeśli mamy przeczucie, że ktoś jest w stosunku do Nas obojętny, to przeczucie się sprawdza. Gdyby jej zależało to prawdopodobnie dałaby to po sobie w jakiś sposób poznać.
Co do tej drugiej koleżanki:

Amando3 napisa³/a:

usłyszałem od niej cos w stylu 'przegryw'

Amando3 napisa³/a:

wlasciwie interesowala sie w wiekszosci innymi niz mna jezeli chodzi o rozmowe


Być może te zachowania są u niej tylko "na pokaz". Tzn. nie chce żebyś wiedział, że jej na Tobie zależy lub chce żebyś był o nią zazdrosny, kiedy rozmawia z innymi chłopakami. Ciężko powiedzieć o co jej chodzi, ale moim zdaniem jakaś tam szansa, ze jej się podobasz istnieje. Mógłbyś spróbować nawiązać z nią bliższe relacje i zobaczyć jak ona na to reaguje, czy np. chciałaby się spotkać, wtedy będziesz miał odpowiedź czarno na białym. Tylko jest jeszcze taka kwestia: czy ona Ci się na prawdę podoba? Załóżmy, że Ty jej tak. Czy to nie byłoby tak, ze po prostu szukasz jakiegokolwiek pocieszenia, po dziewczynie, która Ci się podoba, ale Cię nie chce (mam na myśli tę pierwszą) i przysłowiowo "bierzesz co się trafi", nawet jeśli nie za bardzo Ci odpowiada? Bo jeśli tak jest, to z tą drugą też daj sobie spokój.
 

Marcin303

User


Do³±czy³: 19 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-02-21, 23:53   

Chaotycznie napisał, to prawda :P ale tez mam tak czasami, ze nie mogę zebrać rzeczy do kupy ... bo po prostu temat jest ciężki.

Jak dla mnie to podobasz się tej drugiej, spójrz, wyzwałą cię i uśmiechała - chciała żebyś na nią zwrócił uwagę bo się jej podobasz, dlaczego wyzwała? bo adorowałęs jej koleżanke ;) Jeżeli Ci się podoba.. to próbuj :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com