Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Jet2000

User


Doł±czył: 23 Sie 2017

   

Wysłany: 2017-08-23, 22:05   Polonez w 3 gimnazjum

Hej, mam pytanie co do poloneza (tak, chodzę do 3 klasy gimnazjum, i chodzę do zespołu szkoły, czyli podstawówka + gimnazjum)

Czy jest obowiązkowy? Jeśli jest, to co jeżeli mnie nikt nie zechce, albo ja kogoś? Jak mnie dobiorą itp. (Swoją drogą, w moim gimnazjum, jestem uznawany za... No, powiedzmy, że taki najgorszy nie jestem, nie jestem też jakoś brzydki moim zdaniem, nie jestem rudy, a jak na 173cm gościa nie jestem taki gruby, ani też szczuplutki, (mam kolegę , który waży 45 kg, a mierzy 178cm, i jest najchudszy w klasie) bo mam jakieś 58 kg... Ale ma z tym kilka problemów:
1. Klasa mnie nie lubi. I wątpię, żeby mnei ktoś chciał.
2. Przejmuję się, boję się wyśmiania: "O patrzcie, ona tańczy z nim"
3. Ja nie lubiÄ™ swej klasy.
4. Wątpię, żeby jakaś mnie chciała. A ja sam, nie chcę tańczyć z dziewczyną. Nie zrozumcie mnie źle, lubię i szanuję dziewczyny, ale są oczywiście wyjątki, a te wyjątki to oczywiście niemal całą szkoła :V
5. Ech, dosłownie chodzę do szkoły, która uważa, że taki jaki byłem w podstawówce, taki jestem teraz. A oczywiście, mnie nienawidzą, ale jak ktoś się inny zmieni to to rozumieją, ale mnie nie xD
 

Hella  

Pogromca postĂłw



Doł±czyła: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2017-08-28, 19:01   

W każdej szkole może wyglądać to ciut inaczej. Powiedzą Wam bliżej terminu imprezy. Przeważnie bale gimnazjalne czy studniówki nie są obowiązkowe. Pary do tańca dobierają się albo same, albo są dobierane przez nauczycieli wg wzrostu (lub narzucane są jakieś kryteria, np. tańczyć możesz tylko z osobą z własnej klasy). Jeżeli zadeklarujesz uczestnictwo w imprezie, a z nikim się nie dobierzesz, pewnie poszukają jakiejś wolnej dziewczyny, która nie ma z kim tańczyć. Najbezpieczniej jednak byłoby, gdybyś którąś, którą lubisz, sam zaprosił. A nuż się zgodzi. ;)
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com