Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Don Rafaello  

Hiper wymiatacz


Imię: Rafał

Wiek: 31

Do³±czy³: 14 Pa¼ 2010

Sk±d: z planety Ziemia

   

Wys³any: 2011-04-04, 13:50   

Boję się że 40 lat mi minie jak 4 miesiące i najbardziej boję się chorób , nie chce cierpiec i nie chce by ktoś za mną latał i pomagał . Chciałbym umrzec bez bólowo i najlepiej na łożu
_________________
Jestem tylko człowiekiem ^^
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2011-05-14, 21:52   

Czy boję się śmierci?Trudno powiedzieć.Raczej boję się tego,że może przyjść zbyt szybko i nieoczekiwanie.Wydaje mi się,że takie uświadomienie sobie,że zbliża się koniec,świadomość tej nieuchronności i 'utraty' przyszłości,marzeń w sytuacji,gdy nie jesteśmy na nią gotowi jest znacznie bardziej bolesne niż ewentualny ból fizyczny.
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

Znudzony  

Stały User

I to jak cholera...



Wiek: 35

Do³±czy³: 14 Maj 2011

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2011-05-15, 10:54   

slap napisa³/a:

boję się bólu śmierci



Bingo. ¦mierć śmiercią, ale słodka perspektywa bolesnego konania przez długi czas w charakterze oplecionego wenflonami warzywka, to jest to. Zawsze kiedy coś mi jest, mam jakieś badania, to proszę Boga o to, że jeśli chce mnie zabrać, to śmiało, ale szybko - chociaż tyle. Samolubne i naiwne? Proszę bardzo. Kiedy będę stary, to pozwolę sobie mieć to w dupie. O ile będę umierał będąc stary rzecz jasna.

Everthus napisa³/a:

Jesteśmy pyłkiem. £udzimy się iluzjami, marzeniami. Otaczamy się przedmiotami. Przejmujemy się pierdołami. Tak naprawdę w skali świata, czy wszechświata nic nie znaczymy.



No tak sobie co rano powtarzać, to lepiej od razu iść po sznur od żelazka.

Wika napisa³/a:

Nie boje się jej, ale boje się samego zdarzenia kiedy zniknę z tego świata.



Nie bój się. Coś mi dziwnie podpowiada, że jak już znikniesz, to będzie Ci to raczej obojętne...
_________________
Człowiek człowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie
 

blacklover  

Hiper wymiatacz

dwie pasje.



Do³±czy³a: 12 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-05-15, 19:33   

Jak byś się czuł, kiedy byś się obudził we własnej trumnie?
_________________
" Take a look to the sky just before you die. It is the last time you will (...) " \m/
 

stewie  

Hiper wymiatacz



Wiek: 31

Do³±czy³: 29 Lis 2009

   

Wys³any: 2011-05-15, 19:42   

Znudzony napisa³/a:

Bingo. ¦mierć śmiercią, ale słodka perspektywa bolesnego konania przez długi czas w charakterze oplecionego wenflonami warzywka, to jest to. Zawsze kiedy coś mi jest, mam jakieś badania, to proszę Boga o to, że jeśli chce mnie zabrać, to śmiało, ale szybko - chociaż tyle. Samolubne i naiwne? Proszę bardzo. Kiedy będę stary, to pozwolę sobie mieć to w dupie. O ile będę umierał będąc stary rzecz jasna.



Dlatego uwazam ze eutanazja powinna byc legalna.
_________________
Everybody loves you when you're six foot in the ground
- John Lennon
 

Znudzony  

Stały User

I to jak cholera...



Wiek: 35

Do³±czy³: 14 Maj 2011

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2011-05-15, 20:18   

blacklover napisa³/a:

Jak byś się czuł, kiedy byś się obudził we własnej trumnie?


Mówiąc półżartem, to z pewnością czułbym się zdziwiony budząc się we własnej trumnie. :przestraszony: Mówiąc poważniej, to moje "ponowne" życie z pewnością nie trwałoby zbyt długo, gdyż z powodu przerażenia prawdopodobnie pękłoby mi serce (doliczając do tego moją klaustrofobię). Jednakże "pomyłki" polegające na pochowaniu kogoś żywcem rzadko się zdarzają (chociaż w Polsce, to kto wie...), a dotykając kwestii "życia po życiu", to raczej mam nadzieję na otworzenie oczy w nieco bardziej sympatycznych warunkach, niż we własnej trumnie. Aczkolwiek, jakie życie taka śmierć, a na "jakość" życia po śmierci też to pewnie ma wpływ, więc na zbyt wiele nie liczę :-|

stewie napisa³/a:

Dlatego uwazam ze eutanazja powinna byc legalna.


Popieram. Aborcja (poza specjalnymi przypadkami: gwałt itp.): nie - Eutanazja: jak najbardziej
_________________
Człowiek człowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie
 

univy

User



Do³±czy³: 12 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-16, 19:59   

bardziej boję się śmierci moich bliskich, niż swojej. ale owszem, przeraża mnie to.
 

Smoczek  

Wymiatacz


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 32

Do³±czy³: 23 Lip 2009

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2011-05-25, 20:34   

Nie wieżę w ¯ycie po śmierci. Uważam,że jest to ludzki wymysł po to aby mieli nadzieję,że po śmierci coś ich jeszcze czeka.
_________________
chodź ze mną.
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2011-05-31, 21:17   

Ja o śmierci myślę na dwa sposoby. Częściej po prostu jako o końcu, ot sobie będzie tam kiedyś, ok, każdy to zaliczy. Ale czasem (dobrze, że dość rzadko) zdarzy mi się tak o niej pomyśleć, jak o ostatecznym końcu istnienia, że umrę i będzie to zupełny koniec, finito, zero odczuwania itp itd. Wtedy ogarnia mnie kosmiczny strach. Wyobrażam sobie, jak to moje życie stanowi ułamek procenta istnienia świata, że tyle rzeczy nie zobaczę, że to będzie dalej toczyć się beze mnie. Ale na szczęście po paru chwilach to znika. Niefajne uczucie.
_________________
There can be only one
 

maciek1011  

User


ImiÄ™: Maciek

Wiek: 27

Do³±czy³: 02 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-06-02, 20:06   

Ja boję się śmierci, ale ponieważ nie wierzę w boga i inne takie bajeczki, uważam, że po śmierci nie ma nic. 0 świadomości, po prostu nie ma. Moim zdaniem najprędzej co mogłoby być, jest to reinkarnacja.
 

FactoryBoy  

User

Such an awful fuck.



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 29

Do³±czy³: 05 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2011-06-02, 21:05   

Szczerze to czyjaś śmierć (byle nie osoby bliskiej, mam ich z 5) nie jest dla mnie niczym straszny, i tak wszyscy umrzemy prawda? Sam się śmierci jako takiej nie boje bo nie wierze żeby było coś potem po prostu koniec. Ale gdy umrę w sumie mało będzie mnie to obchodziło.
 

Buczer  

Stały User



Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-06-02, 21:22   

Ja się śmierci nie boję gdyż kiedy my żyjemy to nie ma śmierci a gdy ona już jest to mnie nie będzie więc ona nas praktycznie nie dotyka . Więc po co się bać . A tak bardziej na serio to mam nadzieję że to bedzie świadomie i szybko :-)
_________________
Gdy nie boisz się stracić własnego życia , jesteś w stanie zabrać je innemu .
 

Genialny zółw  

Stały User



ImiÄ™: nie znane

Wiek: 30

Do³±czy³: 28 Maj 2011

Sk±d: seul

   

Wys³any: 2011-06-04, 19:00   

To wprowadź sobie powietrze do żyły,najlepiej dziś skoro masz taki inteligenty temat.a jeśli chodzi o śmierć to boje się tylko tego jak wyglądają zaświaty.
_________________
WyglÄ…d
Kultowy-jak-ch** plecak typu kostka
1. Noś tyle czarnej skóry i ćwieków, żebyś ledwo mógł chodzić... .
8. Musisz mieć cholernie niewygodny, kultowy-jak-ch**, niewygodny, brzydki, kultowy-jak-ch** niezniszczalny plecak typu kostka.
 

zuz912

User


Do³±czy³: 04 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-06-04, 19:18   

Ja nie boję sie śmierci, byc moze dlatego ze przez wiele miesiacy patrzylam jak umiera ktos mi bardzo bliski..
Boje sie ze nie zdaze sie porzegac, ze swoim zejsciem z tego swiata sprawie komus bol..
 

Genialny zółw  

Stały User



ImiÄ™: nie znane

Wiek: 30

Do³±czy³: 28 Maj 2011

Sk±d: seul

   

Wys³any: 2011-06-13, 12:20   

zuz912 napisa³/a:

Ja nie boję sie śmierci,

Jak będziesz z nią miał bezpośredni kontakt to się zaczniesz bać z powodu tego że człowiek ma podświadomie wszczepione życie.
_________________
WyglÄ…d
Kultowy-jak-ch** plecak typu kostka
1. Noś tyle czarnej skóry i ćwieków, żebyś ledwo mógł chodzić... .
8. Musisz mieć cholernie niewygodny, kultowy-jak-ch**, niewygodny, brzydki, kultowy-jak-ch** niezniszczalny plecak typu kostka.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com