Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Frankie  

Wymiatacz

It's alive!



Wiek: 27

Do³±czy³: 25 Lip 2014

Sk±d: ³ódzkie

   

Wys³any: 2014-08-05, 11:56   

Nie przepadam za wszelkimi imprezami pokroju urodzin, domówek. Jeśli mnie ktoś zaprosi - idę w sumie tylko z grzeczności. Inaczej się sprawa ma, gdy są jakieś koncerty, festiwale, tego akurat ciągle mi mało. No i jeżeli już gdzieś się wybieram, to raczej nie jestem święty i od alkoholu nie stronię.
_________________
I never chose this fate - brains what I want
I never chose this fate... more!!
 

Carey  

User



ImiÄ™: Carey

Do³±czy³a: 18 Cze 2012

   

Wys³any: 2014-08-05, 23:07   

Nienawidzę imprez. Każde urodziny znajomych mnie omijają, bo po prostu nie mam zamiaru ich świętować. Zawsze tam wieje nudą, a ja mogę w tym czasie zrobić milion innych rzeczy. Jeżeli chodzi o imprezy w klubach i pubach, to jest to jeszcze większe okropieństwo. Miliony śliniących się facetów i upadłych kobiet na parkiecie. Tragedia.
_________________
Over and over, again and again...
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-08-06, 09:52   

czytam i troche nie wierzę ile jest niechętnych ;O gdybym miał możliwość to chodziłbym na domówki codziennie serio ale z braku laku kluby też sie zdarzają. Jedno co mnie wkurza w klubach to zajęte laski... jak można przychodzić do klubu ze swoim partnerem, porażka
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Mikami  

User



Wiek: 26

Do³±czy³a: 25 Lip 2013

   

Wys³any: 2014-08-08, 15:26   

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie. Nienawidzę dyskotek, imprez, klubów. Lubię się spotykać ze znajomymi, ale tak normalnie, posiedzieć i pogadać. Cenię sobie spokój, dobrą książkę i ulubioną muzykę w tle.
 

badcat  

User



Do³±czy³a: 07 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-10, 03:34   

też nie mogę uwierzyć, ile osób tutaj nie lubi żadnych imprez. uwielbiam domówki, koncerty, festiwale, imprezy w klubach mniej. w sumie często towarzyszą mi wtedy jakieś używki :P
_________________
No one's gonna take my soul away.
 

Nie  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 08 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-10, 09:45   

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

Jedno co mnie wkurza w klubach to zajęte laski... jak można przychodzić do klubu ze swoim partnerem, porażka


Haha, czasem jednak fajnie jest się pobawić ze swoim facetem. A Ty musisz lepiej szukać panienek w tych klubach.

Ojezu, gdyby moje miasto było większe to chodziłabym bardzo często do różnych klubów. Chodzenie do klubów, ogólnie imprezy nie koniecznie wiąże się od razu z wielkim pijaństwem - chociaż najczęściej. Uwielbiam chodzić na imprezy od domówek, wiejskich zabaw do klubów, potańczyć z przypadkowymi chłopakami. Jestem młoda to jest akurat mój czas aby się wyszaleć, wybawić, zasmakować trochę życia - więc korzystam z tego, bo później nie będzie na to czasu.
 

Kinni

User


Wiek: 28

Do³±czy³: 24 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-24, 19:56   

Zasmakować trochę życia.. dokładnie, teraz mam to samo, staram się brać życie jakim jest i świetnie się przy tym bawić, nie ranić przy tym innym.. ;)
_________________
Don't give up...
www.kapturnabokswag.tumblr.com
 

Olek_CK  

Wymiatacz


ImiÄ™: Olek

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Lis 2013

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2014-08-24, 21:21   

Nie lubię, chyba mam na nie alergię. Od hucznej imprezy/domówki wolę posiedzieć ze znajomymi przy piwku.
_________________
"Nigdy nie trać nawet chwili na myślenie o kimś, kogo nie lubisz." - gen. D. Eisenhower
 

Cia125  

User

Cia125


ImiÄ™: Martyna

Wiek: 20

Do³±czy³a: 25 Sie 2014

Sk±d: Bielawa

   

Wys³any: 2014-08-25, 10:15   

Heh , dyskoteka szkolna siÄ™ liczy ? :mrgreen:
 

moniska97  

Stały User



ImiÄ™: Monika

Do³±czy³a: 21 Sie 2011

   

Wys³any: 2014-08-31, 11:13   

Nie chodzÄ™ na imprezy.
 

tomciol18  

User


Do³±czy³: 26 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-09-04, 13:04   

Wole sobie piwko w domu wypić przy ulubionej muzie. Imprezy typu spęd to nie mój klimat
_________________
szamba-betonowe-ekologiczne.pl
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-09-05, 11:59   

Koncerty są ekstra. Chodzenie na kawę/inny napój ze znajomymi również (polecam irish pub, fajna atmosfera). Domówki z dobrą muzyką i jedzeniem też są ok, różnego rodzaju grille, ogniska. Za to remizowe i klubowe zabawy - jestem na nie. Nawet moja studniówka była dla mnie męką. Aż się dziwię, że jest tutaj wiele osób, które moją opinię podzielają, bo w swoim otoczeniu uchodzę raczej za dziwaka. A to z uwagi na to, że nienawidzę podłej klubowej muzyki i tańca, dla mnie jedyna słuszna impreza odbywa się na siedząco. Na dodatek nie piję czystej i nigdy się nie naje.bałam. Ale bycie "ekscentrykiem" też ma swoje plusy.

Więc nie jestem naughty girl.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

sex w lodówce.  

User

#najlepszyużytkownik



ImiÄ™: Mosia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 17 Wrz 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-09-17, 18:15   

Chodzę najczęściej na domówki, bo zawsze jakieś są. W każdy weekend praktycznie jakaś impreza u znajomych/przyjaciół lub znajomych znajomych. Lubię melanże/imprezy, bo można potańczyć, napić się, spotkać się z dalszymi znajomymi lub poznać nowych ludzi, porobić jakieś głupoty. :P Do klubów rzadko chodzę, wolę się bawić u kogoś w domu.
W klubach bawię się tylko w wakacje np. jak jeżdżę ze znajomymi gdzieś nad morze to chodzimy do klubów.

Lubię też posiadówki, grille, ogniska, takie małe imprezy, tylko moja grupa znajomych, też jest miło tak posiedzieć. ;>
 

KenjiKazama  

User

Samotnik



ImiÄ™: Bartosz

Wiek: 31

Do³±czy³: 17 Wrz 2014

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2014-09-17, 20:48   

Imprezy? A co to jest?
_________________

 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-09-25, 13:24   

Chodzę czasami do klubów, napić się drinka.
Mam kolegę, który niestety uwielbia chodzić do tego typu miejsc.
I czasami nie jestem w stanie mu odmówić.
Staram się jednak trzymać jakiś poziom, nie upijać się, nie tańczyć jak szalona. Potem nie mam wyrzutów sumienia.
Nie robię tego jednak zbyt często, bo wszystko z czasem staje się nużące.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com