Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

MorrisonIsDead  

User

król życia.



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 29 Gru 2014

Sk±d: sk±din±d.

   

Wys³any: 2015-01-22, 19:21   

Całe moje życie to jedna wielka impreza z małymi przerwami.
_________________
Have a nice life...
 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-01-23, 16:41   

cappuccino napisa³/a:

Prawdopodobnie nie dojdziemy do porozumienia ;D ale też nie widzę w tym nic złego, każdy odpowiada za siebie i w sumie nikomu nic do drugiego.


Pozdrawiam e-kolezanko :-)
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

morgan94

Stały User


Do³±czy³: 26 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-01-26, 15:29   

Cytat:

Mam konkretne, stałe i niezmienne zdanie w tej kwestii. Wiadomo, że z czasem zmieniamy swoje zdanie, jednak jest kilka takich spraw, gdzie zdanie mam już utwierdzone. Nieważne, ile osób się przez to obrazi, jestem przeciwniczka wszechobecnej akceptacji wszystkiego. Nie, ja wielu żeby nie akceptuje i akceptować nie będę. W kwestii alkoholu mój pogląd jest bardzo jasny - zalanie się w trupa to czyn niedojrzaly i żenujący.



Nie próbuje zmienić Twojego zdania, raczej proszę o to aby nie mierzyć wszystkich jedną miarą.

Cytat:

Stresy ma każdy. Miałam taki okres w życiu,ze gdybym każdy problem zapijala juz dawno byłabym na odwyku. Albo w rowie z innymi alkoholikami. Problemy się rozwiązuje, nie zapija, aby udawać, że znikły. Po wytrzezwieniu powracają z podwójną siła. A stres da się fantastycznie odreagować poprzez sport. Ja w okresie wielkiego stresu biegalam.



Widzisz tylko ty miałaś ten stres przez jakiś okres czasu, osoby które podałem mają je 10, 30 lat. Bieganie, super sprawa sam stosowałem co nie zmienia faktu że nadal byłem na "czuwaniu". No i gdy pracuje się 16 godzin dziennie ciężko znaleźć czas na sport.
Zresztą nie piszę tutaj o codziennym upijaniu się tylko raz na jakiś czas załączyć całkowity reset. Ciężko mi się ustosunkować do tych problemów bo nie o nich myślałem. Problemy się miało i będzie miało kwestia aby sobie z nimi dobrze radzić ale nie pisałem aby je zapijać.

P.S Powodzenia w pracy, życzę abyś po 25 latach pracy nie musiała usłyszeć "jak Pani nie zmieni zawodu to może się Pani języka migowego uczyć"
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-01-26, 18:18   

nie, nie imprezuję. Dla mnie rozrywka to w wolny, sobotni wieczór wypić z mężem lampkę wina, oglądając coś tam.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

milenao

User


Do³±czy³: 26 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-01-26, 20:43   

Od czasu do czasu, kiedy ktoś bliski ma urodziny, zdarza mi się uczcić to w klubie - ale to raz na kilka miesięcy
_________________
http://www.sercach.com.pl/
 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-02-06, 15:36   

mela napisa³/a:

Tak czy inaczej alkohol szkodzi zdrowiu


Stres, siedzenie po nocach przy kompie, fastfoody rowniez dobrze na zdrowie nie wplywaja. Niech dusza Ci sluzy, nie zdrowie. ;)
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

Poczciwy Jojme

Wymiatacz



Do³±czy³: 09 Maj 2014

   

Wys³any: 2015-02-07, 22:09   

metalmummy napisa³/a:

nie, nie imprezuję. Dla mnie rozrywka to w wolny, sobotni wieczór wypić z mężem lampkę wina, oglądając coś tam.



RAZ SIÊ YOLO
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-02-08, 12:18   

mela napisa³/a:

Niektórzy lubią stan upojenia alkoholowego, mi np. nie służy. Jeżeli nie zdarza się to zbyt często myślę, że nie ma w tym nic złego. Tak czy inaczej alkohol szkodzi zdrowiu :-D



Czy wszyscy widzą chodzenie na imprezy żeby tam chlać?

Ja chodzę na trzeźwo i świetnie się bawię, potańczę z pare godzin i mogę to zaliczyć jako trening, więc to lepsze niż zamulanie w domu :)
 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-02-08, 13:08   

Different napisa³/a:

Czy wszyscy widzą chodzenie na imprezy żeby tam chlać?


Czy wszyscy trzezwi w klubach musza kazdemu oswiadczyc jak bardzo nie pasuje im chlanie w klubach i ogolnie jak tak mozna, przeciez ja nie pije i patrzcie jak super sie bawie bez alko?
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

eden

User


Do³±czy³: 17 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-02-17, 12:08   

Ja wole raczej w mniejszym gronie się bawić ale czasem też trzeba gdzieś wyjsc :)
 

shayene  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 01 Wrz 2012

   

Wys³any: 2015-02-24, 23:01   

Wolę wyjść z grupką znajomych i się napić, niż iść do klubu, ale zdarza się i druga opcja. Wszystko od nastroju zależy, czasami też po prostu chcę zostać w domu i nigdzie nie wychodzić.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-02-25, 14:37   

ostatnio unikam, czesto spotykam tam byłych profesorów, i profesorów serio
mnie to przeraza.
_________________
W miękkim futrze kota
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2015-02-25, 21:40   

Alkohol jest prawie nieszkodliwy spożywany w umiarkowanych ilościach. W przeciwieństwie do fast foodow które zabijają
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-02-26, 19:52   

Jasne, tłumaczcie to sobie tak dalej
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2015-02-26, 20:15   

czerwone wino jest nawet zalecane do picia ;p
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com